Skip to content

Co je v krabici – rozbalení PS Vita

9 de Září de 2021
GettyImages 136790697 7ffe35fc3cca44cc9c35b8b25990bd37

Tady to je, krabice pro Wi-Fi model PS Vita. Pokud dáváte pozor, pravděpodobně jste to už někdy viděli. Co je ale na tom důležité poznamenat?

Box pro model Wi-Fi PS Vita

Kromě zjevné skutečnosti, že se jedná o krabici PS Vita, si všimněte pravého dolního rohu. Právě tam vám řekne, na který model se díváte (v tomto případě model pouze pro Wi-Fi). Uvidíte také malý obrázek paměťové karty PS Vita s poznámkou vedle ní. Tato poznámka je důležitá: říká, zda je součástí paměťová karta. V tomto případě je uvedeno (velmi malým typem, s důležitým bitem v závorkách) „prodáváno samostatně“. Pokud jste si náhodou zakoupili verzi předobjednávky, přišla s paměťovou kartou a hrou.

Zadní strana krabice PS Vita

PS Vita Box Zpět

Na zadní straně krabice najdete spoustu důležitých a/nebo užitečných informací. Nejprve si můžete všimnout, že tato konkrétní krabice má francouzštinu a také angličtinu – to proto, že jsem v Kanadě. Kromě toho by všechny severoamerické boxy měly mít stejné informace. Nejdůležitější informace jsou tyto: obsah krabice a region. Obsah je uveden přímo pod hezkými obrázky a sděluje vám, že byste měli najít PS Vita, kabel USB, napájecí adaptér, napájecí kabel pro napájecí adaptér a některé tištěné materiály. Pokud vám něco chybí, co máte na krabici, okamžitě to vraťte do obchodu nebo kontaktujte podporu PlayStation. Oblast je zobrazena vpravo dole – je to černá ikona se zeměkoulí a číslem. V tomto případě je systémem region 1, což je Severní Amerika. To znamená, že tato PS Vita bude hrát pouze hry bez regionů 1 a regionů (bohužel, na rozdíl od PSP, PS Vita není bez regionů).

Otevřel se box PS Vita

Uvnitř krabice PS Vita

Přímo v horní části krabice je balíček tištěných materiálů. Skládají se z informačního listu o plánu Sony PlayStation Protection Plan, který prodlužuje vaši záruku na 3 roky, a informačního listu o hrách a příslušenství. Bude tam také Bezpečnostní příručka (dvě, pokud jste v Kanadě – jedna angličtina, jedna francouzština). Obsahuje všechny obvyklé informace o epilepsii, rádiových vlnách a bezpečném zacházení se zařízením. Pravděpodobně jste si to všechno přečetli, ale stejně si to přečtěte znovu jako připomínku. Bezpečnost je koneckonců důležitá. Nakonec najdete balíček karet AR, které lze použít k hraní bezplatných her s rozšířenou realitou, ke stažení z obchodu PlayStation Store.

První vrstva

Uvnitř krabice PS Vita

Jakmile vyjmete horní balíček potištěných věcí do úhledného malého plastového sáčku, objevíte … další potištěný materiál. Má jinou velikost a tvar, takže si myslím, že se nehodil k ostatním věcem. Tyto tištěné věci jsou vaším stručným průvodcem (opět v Kanadě získáte samostatnou francouzskou a anglickou verzi). Na rozdíl od původního PSP neexistuje žádný tištěný manuál, jen tento malý průvodce. Pokud však potřebujete více informací, můžete se k úplné uživatelské příručce dostat přímo z domovské obrazovky zařízení PS Vita (až budete mít připojení k internetu). Je to tenká malá brožura, ale má vše, co potřebujete, abyste mohli začít a být online.

Druhá vrstva

PS Vita ve svém kokonu.

Odstraňte poslední z potištěných materiálů a konečně se dostanete k PS Vita, uhnízděný v kokonu té měkké, plastové výplně. A vidíte, jak úhledně je krabice rozdělena na dvě přihrádky? Nerozpakuje vás, že ho chcete používat i nadále, abyste v něm měli věci? Dobře, jsem fanouškem designu obalů. Tady toho moc k vidění není.

Odhalení PS Vita

Obsah krabice PS Vita odhalen.

Sejměte bílý ochranný obal, otevřete přihrádku z lepenky a odhalí se zbytek obsahu krabice. Zde chcete zkontrolovat a ujistit se, že vše, co je na zadní straně krabice slíbeno, ve skutečnosti je. V tomto případě máme samotný PS Vita a tři součásti nabíjecího a synchronizačního zařízení (kabel USB, napájecí adaptér a napájecí kabel. A to je vše).

Veškerý obsah krabice PS Vita

Obsah krabice PS Vita.

V případě, že jste obsah krabice, která byla ještě v krabici, těžko viděli, tady je vše z krabice. Vlevo je napájecí adaptér a napájecí kabel a řada věcí vpravo shora dolů: karty AR, stručný průvodce, bezpečnostní průvodce, informační listy (s kabelem USB nahoře) a PS Vita .