Skip to content

Co se stalo s Viewsterem?

1 de Srpen de 2021
viewster logo 56af66c65f9b58b7d0186136

Viewster byl bezplatný online filmový web s tisíci hollywoodských a nezávislých filmů, včetně omezeného počtu bezplatných televizních pořadů. Web se v roce 2019 vypnul a nyní přesměruje na jinou streamovací službu s názvem CONtv, kterou nabízí stejná společnost, která koupila Viewster. Dobrou zprávou je, že některé filmy společnosti Viewster můžete stále sledovat na YouTube, jak se dozvíte níže. Místo toho můžete také použít spoustu dalších podobných bezplatných webů pro streamování filmů.

Co byl Viewster?

Viewster měl bezplatné filmy, televizní pořady a další videa od partnerů jako STARZ, 20th Century Fox, BBC a HBO. Jeho použití bylo zcela legální a bylo zdarma, protože bylo podporováno reklamami. Tyto bezplatné filmy a pořady jste mohli sledovat na jejich webových stránkách, v mobilní aplikaci, herních konzolách a chytrých televizích. Zahrnuty jsou některé z kategorií, které můžete procházet Anime, Sci-Fi, Akční, Horor, Komedie, Drama, Korejské drama, Dokumentární, Animace, a Romantika.

Proč se Viewster vypnul?

Není jasné, proč se Viewster vypnul, ale existují dva pravděpodobné důvody … Vzhledem k tomu, že to bylo poháněno příjmy z reklam, je možné, že peníze prostě nepřicházely tak, jak by potřebovaly, a tak místo ztráty zavřeli. Další důvod může být kvůli novým majitelům. Viewster získala společnost Cinedigm na začátku roku 2019 a tato společnost také vlastní CONtv, další web pro streamování filmů. CONtv je podobný Viewsteru – má slušný seznam bezplatných filmů a děl z jejich webových stránek a mobilních aplikací – takže přesměrování provozu Viewster.com na jejich další službu má smysl.

Alternativy Viewster

Existuje mnoho dalších stránek, kde můžete sledovat bezplatné filmy a pořady, některé s mnohem více programováním, než kdy měl Viewster. Crackle, Vudu, Yidio a Popcornflix je několik příkladů, ale v tomto seznamu bezplatných filmových webů jsou i další. Pokud by ve 12 000+ filmové sbírce Viewster byly tituly, které jinde nenajdete, možná byste měli štěstí při jejich hledání na oficiálním kanálu YouTube Viewster. Jsou tam desítky celovečerních filmů. Navíc je konkrétně YouTube skvělý způsob, jak tyto filmy sledovat na televizi, počítači nebo telefonu, a dokonce má vlastní sbírku bezplatných filmů. Pokud vás sleduje sledování z mobilního zařízení, podívejte se na tyto bezplatné filmové aplikace, které fungují podobně jako aplikace Viewsteru. Přitahují filmy ze stránek, které často přidávají čerstvý obsah, takže jsou to nejlepší způsoby, jak si filmy z telefonu užít zdarma.