Skip to content

Flip Galerie mobilních telefonů

1 de Srpen de 2021
GettyImages 91558604 5b3bab3b46e0fb003786a66e

Flip telefony byly v módě, než smartphony nasytily trh (a nesmí být zaměňovány se skládacími telefony, které se stávají novým vztekem). Převzetí ze starších telefonů ve stylu candy barů, flip telefony-s rozkvětem od začátku roku 2000 do začátku roku 2010-nabízely stejné funkce jako jejich předchůdci, ale s menším tvarem. Uvolnění iPhonu, telefonů Android, telefonů Blackberry a Windows Mobile nakonec vyřadilo tento funkční telefon z provozu. Ale přestože se moderní telefony prezentují jako důmyslné desky z hliníku a skla, je skvělé procházet se uličkou paměti mobilního telefonu.

BlackBerry Pearl Flip 8230

Abyste získali zařízení s praktickým designem flip-telefonu, nemuseli jste se vzdát všech pokročilých funkcí chytrého telefonu. Vezměte si například BlackBerry Pearl Flip 8230. Pearl Flip zabalil ty nejlepší funkce telefonu BlackBerry-včetně vynikajícího zpracování e-mailů-do malého, elegantního telefonu, který se otevíral a zavíral. Pearl Flip 8320 používal klávesnici BlackBerry SureType, která nabízela upravené rozložení QWERTY, přičemž na většině kláves místo jednoho byla dvě písmena. Není to tak snadné jako typická klávesnice QWERTY, ale pro psaní zpráv to bylo mnohem jednodušší než numerická klávesnice. Pearl Flip 8320 představoval 2megapixelový fotoaparát a přístup do BlackBerry App World pro stahování softwaru do vašeho telefonu. Byl k dispozici od společnosti Verizon Wireless.

Otočný telefon LG Accolade

LG Accolade VX5600

Verizon Wireless má dlouhou historii nabídky kvalitních mobilních telefonů LG a jedním z jejich nejoblíbenějších byl LG Accolade VX5600. Byl to překlápěcí telefon, který nenabízel mnoho doplňků, ale snadno zvládl vaše základní potřeby volání. Accolade představoval modro-šedý design s interními a externími displeji. Externí displej, který měřil o něco více než 1 palec úhlopříčně, ukazoval hodiny, měřič síly baterie a signálu a ID volajícího. Zdvojnásobil se také jako hledáček pro pořizování autoportrétů. Mezi funkce telefonu patří podpora Bluetooth, takže Accolade můžete používat s náhlavní soupravou handsfree a hlasovými příkazy a vytáčením. Přišel také s přímým přístupem k vyhledávači Bing společnosti Microsoft a podporou aplikace Verizon VZ Navigator pro podrobné pokyny. Kromě toho jste získali přístup ke službě Verizon Family Locator. 1,3 megapixelový fotoaparát Accolade disponoval dvojnásobným digitálním zoomem, který vám umožňuje upravit některá základní nastavení, ale nezachytil video.

Sony Ericsson Equinox

Sony Ericsson Equinox

To, že je telefon vyklápěcí, neznamená, že musí být nudný a nevýrazný. Příklad: Sony Ericsson Equinox, jeden z nejelegantnějších telefonů, které byly v té době k dispozici. Obsahuje spoustu funkcí, včetně 3,2megapixelového fotoaparátu, podpory GPS a ovládání gesty, které vám umožní ovládat telefon, aniž byste se ho skutečně dotkli. Funkce ovládání gesty fungovala ve spojení s kamerou telefonu, která sloužila jako senzor zaznamenávající pohyb. Příchozí hovor můžete ztlumit nebo nastavit odložení budíku mávnutím ruky před kamerou. Fotoaparát zachytil fotografie a videa a obsahoval software pro úpravy jak na palubě telefonu. Equinox byl kompatibilní s YouTube, takže jste si na svém telefonu mohli prohlížet videa z tohoto webu. Mezi další multimediální funkce patří hudební přehrávač, rádio FM a software Sony Ericsson Media Go pro přenos hudby, fotografií a videí z počítače do telefonu. Překlápěcí telefon Sony Ericsson Equinox byl k dispozici u společnosti T-Mobile.

Nástěnná malba Nokia

Nástěnná malba Nokia

Nokia Mural 6750 může vypadat jako váš standardní šedý flip telefon, ale ve skutečnosti je mnohem barevnější. Nástěnná malba svítila v jedné z několika barev – včetně modré, červené, zelené, oranžové, fialové nebo růžové – když je otevřená nebo zavřená, nebo když přijde hovor nebo zpráva. Vyberete barvu a můžete ji změnit tak, aby odpovídala vaší náladě. Nástěnná malba však nabídla víc než jen hezkou tvář. Podporoval také síť 3G AT & T pro vysokorychlostní procházení webu a přístup k multimediálním službám AT & T. Nástěnná malba podporovala službu Cellular Video operátora, která poskytovala videoklipy, stejně jako AT&T Mobile Music a AT&T Video Share. Nabízel také přístup k XM Radio a AT&T Navigator, z nichž druhý poskytoval podrobné pokyny k jízdě. Nástěnná malba obsahovala 2megapixelový fotoaparát, který pořizoval fotografie a videa. Možnosti zpráv zahrnovaly textové a obrázkové zprávy, rychlé zprávy a e-maily.

Flipový telefon Sony Ericsson w518a

w518a Walkman telefon

Sony Ericsson W518a sloužil dvěma účelům. Na jedné straně to byl mobilní telefon s docela slušnými funkcemi (včetně podpory Bluetooth a GPS). Na druhou stranu to byl plnohodnotný přenosný hudební přehrávač, který vám umožnil tote vaše melodie na cestách, v době, kdy většina lidí používala iPod pro hudbu. W518a byl jedním z telefonů Walkman od Sony Ericssonu, který si stojí za svým výkonem přenosného hudebního přehrávače. Když byl flip telefon zavřený, stále jste měli přístup k ovládacím prvkům hudebního přehrávače, které jsou umístěny na přední straně telefonu. Také můžete telefonem zatřást, abyste zvýšili hlasitost. W518a navíc disponoval FM rádiem. W518a běžel v síti 3G společnosti AT & T. Podporoval AT&T Navigator pro podrobné pokyny k jízdě, AT&T Mobile Music pro přidávání melodií do vaší hudební sbírky a Cellular Video, které do vašeho telefonu dodávalo předem zabalené videoklipy se streamováním.

Flipový telefon Samsung t139

Flipový telefon Samsung t139

Samsung t139 poskytl vše, co od svého mobilního telefonu potřebujete. Nabízel dobrou kvalitu volání, připojení Bluetooth pro použití s ​​náhlavní soupravou handsfree a řadu možností zasílání zpráv-včetně textových a obrazových zpráv a také rychlých zpráv. Samsung t139 byl vybaven fotoaparátem v kvalitě VGA se 4násobným digitálním zoomem. Fotoaparát zachytil snímky ve čtyřech rozlišeních a nabídl některé doplňky, například časovač autoportrétu. Fotoaparát však nezachytil videoklipy. Samsung t139 měl šedé pouzdro s lehkým a kompaktním designem. Jeho součástí byl také malý externí displej (úhlopříčka měří 1 palec) pro zobrazení času a informací o ID volajícího. Tento flip telefon byl k dispozici u T-Mobile.