Skip to content

Informace o edici Batman: Arkham City GOTY

5 de Říjen de 2021
arkhamcitygotybox 56aa3f815f9b58b7d00320cc

Edice GOTY z Batman: Arkham City je spousta věcí. Je to skvělý balíček DLC pro skvělou hru, má nejhorší box art, jaký jsme za dlouhou dobu viděli, a rozhodně stojí za koupi – stačí odvrátit zrak od obalu, abyste neoslepli. Už nehledejte. Všechno, co potřebujete vědět o GOTY, je tady.

S čím přichází edice GOTY Arkham City

Obsahuje plnou původní hru Batman: Arkham City, navíc Catwoman, spolu s Nightwing Bundle, Robin Bundle, Challenge Map Pack a většinou dalších skinů postav vydaných pro tuto hru. Obsahuje také zbrusu nové mise Harley Quinn’s Revenge DLC. Hra vychází na dvou discích. Jeden je herní disk, ze kterého hrajete, a druhý obsahuje DLC a umožňuje vám nainstalovat DLC na pevný disk Xbox.

Disk DLC

Disk DLC je kompatibilní pouze s verzí GOTY Arkham City. S původní verzí nebude fungovat Arkham City. První disk, herní disk, můžete nainstalovat na pevný disk jako obvykle z ovládacího panelu Xbox 360. U disku DLC jej však musíte spustit a z nabídky vybrat DLC, které chcete nainstalovat. Tímto způsobem si můžete vybrat, zda chcete nainstalovat buď všechna DLC, nebo jen ta, která nemáte, pokud jste si je již stáhli.

Žádné samostatné úspěchy pro Arkham City GOTY Edition

Na rozdíl od GOTY verze Batman: Arkham Asylum, která byla považována za samostatnou hru (a měla různá uložení), můžete úspěchy získat dvakrát. GOTY verze úspěchů Arkham City přispívá do stejného seznamu jako původní AC vydání. Warner Bros. ‚ Komplete Edition of Mortal Kombat byl stejný jako na začátku tohoto roku, takže zdvojnásobení úspěchů ve stejné hře se zdá být minulostí.

Vyplatí se GOTY Edition Arkham City?

Pokud jste nikdy nehráli Arkham City, edici GOTY si můžete pořídit, protože je dodávána se všemi DLC. Pokud máte Arkham City, edice GOTY vám neušetří žádné peníze, přestože dostáváte všechna DLC najednou. V takovém případě se držte původního vydání a zaplaťte si DLC, které chcete a la carte.