Skip to content

Jak načíst smazanou hlasovou schránku v systému Android

9 de Srpen de 2021
GettyImages 93420821 0ce0b19097fb47d78dec8dbc039c1260

Co vědět

  • Použijte aplikaci Hlasová schránka: Otevřete Hlasová schránka aplikaci a klepněte na Jídelní lístek > Smazané hlasové zprávy, klepněte a podržte ten, který si chcete ponechat, a potom klepněte na Uložit.
  • Použijte nástroj pro obnovu: Na samostatném zařízení si stáhněte nástroj pro obnovu dat jiného výrobce a připojte svůj Android k obnovení dat.
  • Kontaktujte zákaznickou podporu: Vyhledejte zákaznickou podporu pro konkrétní zařízení online nebo se obraťte na svého operátora a zjistěte, zda vám může pomoci.

Tento článek vysvětluje, jak obnovit smazané hlasové zprávy na zařízeních Android pomocí aplikace hlasové schránky nebo nástroje jiného výrobce.

Obnovte smazanou hlasovou schránku pomocí aplikace hlasové schránky

I když smažete hlasovou schránku, jsou data uložena ve vašem zařízení po stanovenou dobu. Pokud jste odstranili něco, co jste nechtěli, zkuste to získat zpět pomocí následujících kroků.

  1. Otevři Hlasová schránka aplikaci a klepněte na Jídelní lístek.

  2. Klepněte na Smazané hlasové zprávy. Aplikace vám poté zobrazí seznam hlasových zpráv, které jsou k dispozici k obnovení. Klepněte a podržte ten, který chcete zachovat.

  3. V závislosti na vašem modelu telefonu buď přidá zaškrtnutí do hlasové schránky, nebo otevře kontextovou nabídku. Bez ohledu na to klepněte na Uložit jej odstraníte ze složky odstraněných hlasových zpráv.

Obnovte smazané hlasové zprávy pomocí aplikace třetí strany

Občas se stane, že pokud dojde k poškození vašich dat nebo k omylu smazání velmi staré hlasové schránky, nebudete ji moci obnovit prostřednictvím aplikace hlasové schránky. Pokud se obáváte, že se to stane, stáhněte si aplikaci třetí strany pro zálohování dat telefonu. Existuje několik takových aplikací, ale MiniTool Power Data Recovery nebo EaseUS Data Recovery Wizard jsou pár skvělých možností. Oba mají intuitivní rozhraní a umožňují uživatelům obnovit data v hodnotě několika gigabajtů – více než dost pro příležitostnou hlasovou schránku – než vás vyzve k upgradu na placenou verzi. Zde jsou kroky, které budete chtít provést bez ohledu na zvolený software.

  1. Software nainstalujte na zařízení oddělené od telefonu, jako je počítač nebo notebook. Pokud se s pamětí vašeho telefonu stane něco katastrofického, nebude dobré mít zálohu uloženou na stejném zařízení.

  2. Jakmile budete připraveni obnovit data, budete muset připojit zařízení Android. Pomocí kabelu USB připojte zařízení k počítači a poté otevřete software.

  3. Jakmile vyberete své zařízení, vyberte Skenovat. U některých softwarů se zobrazí výzva k výběru typu dat, která chcete skenovat. Pokud máte tuto možnost, chcete vybrat Hlasové zprávy.

  4. Po několika minutách vám software poskytne možnosti, která data lze obnovit. Vyhledejte chybějící hlasovou schránku a měli byste ji obnovit do svého mobilního zařízení nebo počítače.

Další možnosti načtení odstraněné hlasové schránky

V závislosti na modelu vašeho operátora a telefonu mohou být k dispozici další možnosti. Vyhledejte zákaznickou podporu pro konkrétní zařízení online nebo zavolejte na zákaznický servis a zjistěte, zda může něco nabídnout.