Skip to content

Jak nahrávat hudbu do Spotify

13 de Červenec de 2021
how to upload music to spotify 5075387 1 f0217eb564714a00b47debf396f9449f

Co je třeba vědět

 • Přidejte svůj externí zdroj pod Nastavení> Místní soubory> Zobrazit místní soubory> Zobrazit skladby z.
 • Do Spotify nemůžete nahrávat hudbu; místo toho říkáte Spotify, aby sledovalo konkrétní složky pro vybranou hudbu z jiných zdrojů.

Tento článek vysvětluje, jak nechat Spotify rozpoznat a najít vaši hudbu z externích zdrojů. Funkce místního přenosu hudby funguje pouze u předplatného Spotify Premium. Můžete přidat hudbu ve formátu MP3, MP4 nebo AAC.

Jak přidat skladby do Spotify

Chcete-li objasnit, co tady děláte, vlastně nejste nahrávání hudbu v tom smyslu, že ji posíláte na servery Spotify. Místo toho přidáváte svou místní hudbu do adresářů na stolním počítači do Spotify, kdy tento obsah zahrne, když zobrazí vaši sbírku. Jakmile Spotify sleduje tyto složky, automaticky zpřístupní nové skladby, které umístíte do těchto složek, v aplikaci.

 1. Klikněte na své uživatelské menu v pravém horním rohu okna aplikace.

 2. Vybrat Nastavení.

 3. Přejděte dolů na ikonu Místní soubory sekce a otočte Zobrazit místní soubory zapnout.

  Konfigurace místních souborů na obrazovce Nastavení.

 4. Nová sekce, Zobrazit skladby z se nyní zobrazí těsně pod přepínačem.

 5. Klikněte na ikonu Přidat zdroj tlačítko pro výběr adresáře. Spotify prohledá tento adresář a všechny jeho podadresáře, zda neobsahuje podporované soubory hudby a seznamů skladeb, které se poté zobrazí ve vaší knihovně Spotify.

  Výběr místních adresářů pro přidání do knihovny Spotify.

 6. Pokud máte hudbu v několika různých adresářích, opakujte krok 5 podle potřeby.

Jak stahovat místní hudbu Spotify pro offline poslech na jiných zařízeních

Kromě možnosti přehrávat místní hudbu na zařízení, kde je uložena, můžete ji také přenést na další mobilní zařízení přihlášená ke stejnému účtu Spotify. Následující kroky budou fungovat na verzích iOS a Android podporovaných Spotify i Windows a MacOS.

 1. Nejprve je třeba do seznamu skladeb zahrnout všechny skladby, které chcete přenést. Snadný způsob, jak dostat veškerou hudbu do mobilního zařízení, je vytvořit seznam skladeb, který obsahuje všechny skladby.

  Vytvoření seznamu skladeb Spotify s místními soubory

 2. Nyní spusťte Spotify na svém druhém zařízení a ujistěte se, že jste ve stejné místní síti jako zařízení, kde je uložena hudba.

 3. Uživatelé počítačů a Androidu mohou tento krok přeskočit. Pokud používáte zařízení iOS, budete muset přejít na Nastavení obrazovce a přejděte dolů na ikonu Místní soubory sekce. Klepněte na ikonu Povolit synchronizaci z počítače knoflík.

 4. Mezi ostatními seznamy skladeb byste měli vidět seznamy skladeb obsahující místní soubory. Možná je budete moci identifikovat, protože jste uvedeni jako „umělec“ (gratulujeme!). Kliknutím na jednu z nich ji otevřete.

 5. Stejně jako seznamy skladeb z katalogu Spotify bude i Stažení přepínací tlačítko.

 6. Zapnutím tohoto přepínače stáhnete seznam skladeb a všechny skladby, které obsahuje, do vašeho zařízení.

  Kroky potřebné ke stažení souborů na Spotify.

Pokud nejste připojeni ke stejné síti jako zařízení, kde je uložena hudba, seznam skladeb se stále stáhne, ale skladby se nestáhnou, dokud se nepřipojíte ke stejné síti.