Skip to content

Jak najít audioknihy a nehudební obsah na Spotify

16 de Srpen de 2021
sweden music company spotify 163295130 b1de5b4581b14fd3bd5590fd40d14cdd

Spotify je významným hráčem v oblasti streamování hudby. Digitální služba hostí miliony skladeb a dalšího obsahu od umělců z celého světa a uživatelé mohou tento obsah streamovat na různých zařízeních. Spotify ale není jen hudební služba. Jeho obsah mluveného slova zahrnuje audioknihy, podcasty, materiály pro svépomoc, meditace s průvodcem, poezii a mnoho dalšího. Zde je pohled na to, jak přistupovat k řadě audioknih a jinému než hudebnímu obsahu Spotify. Spotify byl spuštěn v roce 2008 a v září 2019 se chlubil 248 miliony uživatelů, včetně 113 milionů předplatitelů, na 79 trzích.

Kategorie slova Spotify

Převážná část nehudebního obsahu Spotify je v jeho kategorii Word, kterou najdete v dolní části stránky Procházet Spotify. Sekce Word obsahuje spoustu seznamů skladeb s poezií, slavnými projevy, vysokoškolskými přednáškami, výukovými programy jazyků, literaturou, řízenou meditací, obsahem svépomocí a mnoha dalšími. Přístup k obsahu z žánru Word:

 1. Na ploše otevřete Spotify a vyberte Procházet z nabídky vlevo. (V mobilní aplikaci klepněte na Vyhledávání.)

 2. Přejděte dolů na konec Slovo kategorie.

 3. Vybrat Slovo. Spotify vám ukáže oblíbené aktuální seznamy skladeb mluveného slova.

  Seznamy skladeb mluveného slova ve Spotify

 4. Prozkoumejte a najděte obsah, který vás zajímá, a užívejte si volby mluveného slova.

Více audioknih

V sekci Word je seznam skladeb Audioknihy Spotify, ale pokud chcete najít další obsah audioknih, vyhledejte ve vyhledávacím poli domovské stránky „audioknihy“. Přejděte dolů a odhalte spoustu umělců, alb a seznamů skladeb.

Vyhledávání „audioknihy“ ve službě Spotify

Výběr umělce, alba nebo seznamu skladeb odhalí nepřeberné množství dalších možností audioknih. Hledejte konkrétní titul ve vyhledávacím panelu Spotify, abyste jej rychle našli, a ne procházejte různé seznamy skladeb.

Podcasty

Spotify nabízí tisíce podcastů, takže si můžete své oblíbené podcasty poslechnout na Spotify nebo prozkoumat jeho nabídky a najít nové. Hledání nebo procházení podcastů ve Spotify:

 1. Otevřete Spotify na ploše a vyberte Procházet z nabídky vlevo. (V mobilní aplikaci klepněte na Vyhledávání.)

 2. Vybrat Podcasty.

  Procházení podcastů ve Spotify

 3. Procházejte doporučené epizody podcastů nebo přejděte dolů a procházejte podle kategorií nebo prozkoumejte různé seznamy skladeb.

 4. Umístěte kurzor na přebal a vyberte Hrát si tlačítko pro zahájení poslechu, nebo výběrem názvu podcastu zobrazte další epizody.