Skip to content

Jak najít lidi na Twitteru e-mailem

9 de Červenec de 2021
GettyImages 171302268 59401c003df78c537b06d5fe

Nakonec jste založili účet na Twitteru a přemýšlíte, jak rychle získat více sledujících. Kdo je lepší zaměstnat než lidi, které už znáte? Pravděpodobně máte velký seznam e-mailových kontaktů, kteří by se rádi dozvěděli o vaší přítomnosti na jejich oblíbené sociální síti. Tady je způsob, jak hledat a sledovat lidi na Twitteru pomocí jejich e-mailových adres.

Jak importovat vaše e-mailové kontakty na Twitter

Twitter sestavil poměrně jednoduchou sadu pokynů pro přidávání lidí prostřednictvím e-mailů ve vašem adresáři. Zde je postup, jak to udělat prostřednictvím zařízení Android nebo iOS:

 1. Otevřete aplikaci Twitter.
 2. Přejetím prstem doprava otevřete nabídku.
 3. Vybrat Více > Nastavení a ochrana osobních údajů > Soukromí a bezpečnost > Viditelnost a kontakty.
 4. Zapnout Synchronizovat kontakty z adresáře. To způsobí, že Twitter průběžně nahrává kontakty a tyto kontakty používá jako návrhy, které mají na sociální síti sledovat.

  Vypnutím synchronizace později neodstraníte kontakty, které jste již nahráli.

 5. V případě potřeby udělte Twitteru oprávnění k přístupu ke svým kontaktům.
 6. Jakmile importujete své kontakty, Twitter zvýrazní ty, kteří již platformu používají. Sledujte tyto jednotlivce výběrem Následovat vedle jejich uživatelských jmen nebo přidat všechna najednou výběrem Postupujte podle všech.

Hledání kontaktů na Twitteru

V hlavním vyhledávacím poli na webu můžete hledat lidi podle jména. Najdete je pomocí e-mailové adresy nebo telefonního čísla, ale pouze pokud tyto funkce aktivují v nastavení ochrany osobních údajů a bezpečnosti. Mnoho uživatelů tyto funkce nezapíná úmyslně nebo si neuvědomují, že tam jsou, takže možná nebudete mít štěstí najít někoho hledáním e-mailové adresy na Twitteru. Nezaškodí to zkusit.

Více na Twitteru a e-mailu

Zde je několik dalších věcí, které je třeba mít na paměti ohledně importovaných kontaktů a Twitteru:

 • Twitter vám nedovolí vytvořit nový účet pomocí e-mailové adresy, která se již používá. Chcete-li například vytvořit pět účtů Twitter, potřebujete pět jedinečných e-mailových adres.
 • Pokud chcete změnit svou e-mailovou adresu, přejděte na svou profil > Nastavení a soukromí > Účet a nahraďte svou aktuální e-mailovou adresu novou. Twitter k potvrzení požadavku požaduje vaše heslo. Poté odešle potvrzovací e-mail na novou adresu a požádá vás o kliknutí na odkaz.
 • Pokud z Twitteru dostáváte příliš mnoho e-mailů, můžete své předvolby aktualizovat. Chcete-li spravovat e-mailová oznámení, přejděte na Profil > Nastavení a soukromí > E-mailová oznámení. Zkontrolujte seznam a zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí různých typů e-mailových upozornění, která Twitter odesílá.
 • Pokud dostanete z Twitteru e-mail, který vypadá podezřele, přepošlete jej [email protected]. E-maily, které vypadají podezřele a vyžadují od vás přihlašovací údaje, se nazývají phishingové e-maily.