Skip to content

Jak nakupovat hry z e -shopu Nintendo 3DS

4 de Říjen de 2021
nintendo 3ds 5bef443f46e0fb005156002b

Pokud máte Nintendo 3DS, vaše herní zážitky se neomezují na herní karty zakoupené v obchodě a zapojené do zadní části vašeho systému. Nintendo eShop vám umožňuje používat 3DS k nákupu her a aplikací online ze stahovatelné knihovny DSiWare. Můžete také vstoupit do virtuální konzoly a koupit si retro hry Game Boy, Game Boy Color, TurboGrafx a Game Gear.

Jak nakupovat v e -shopu Nintendo

Mějte na paměti, že e -shop Nintendo 3DS nevyužívá body Nintendo: Všechny ceny jsou uvedeny v reálných peněžních hodnotách (USD). Wi-Fi je nutné. Než budete pokračovat, ujistěte se, že jste na svém Nintendo 3DS nastavili Wi-Fi.

 1. Aktualizujte svůj 3DS pro správnou míru. Možná budete muset dokonce provést upgrade, než budete moci využívat Nintendo eShop.

 2. Klikněte Nintendo eShop na spodní obrazovce 3DS. Vypadá to jako nákupní taška.

 3. Najděte si v Nintendo eShopu hru ke stažení. Můžete to provést manuálním vyhledáváním klíčových slov nebo procházením podle kategorie nebo žánru.

 4. Vyberte hru, kterou chcete zakoupit. Vyskočí malý profil pro hru. Všimněte si ceny (v USD), hodnocení ESRB a hodnocení uživatelů od předchozích kupujících. Klepnutím na ikonu hry si přečtete odstavec vysvětlující hru a její příběh.

  Obrázek hry z e -shopu 3DS

 5. Vybrat Klepnutím sem zakoupíte. V případě potřeby přidejte prostředky na svůj účet Nintendo 3DS. Můžete použít kreditní kartu nebo předplacenou kartu Nintendo 3DS. Chcete -li odložit získání hry právě teď, můžete se rozhodnout ji přidat do svého seznamu přání. E -shop Nintendo nepoužívá body Nintendo, na rozdíl od virtuálních nákupních kanálů na Wii a Nintendo DSi. Místo toho jsou všechny transakce eShopu prováděny ve skutečných peněžních hodnotách. Můžete přidat 5 $, 10 $, 20 $ a 50 $.

 6. Obrazovka souhrnu pokladny zobrazuje náklady na hru plus případné daně. Zobrazuje také místo na vaší kartě SD, které je znázorněno jako bloky. Chcete -li zjistit, kolik bloků bude stahování trvat a kolik dalších zůstane na vaší SD kartě, můžete posouvat shrnutí nákupu stylusem nebo stisknutím Dolů na d-padu.

 7. Klepněte na Nákup až budete připraveni transakci dokončit. Stahování začne, pokud máte k dispozici dostatek bloků.

  Obrázek hry 3DS v eShopu s tlačítkem Koupit

  Nevypínejte Nintendo 3DS ani nevyjímejte kartu SD.

 8. Po dokončení stahování si zobrazte potvrzení nebo klepněte na Pokračovat pokračovat v nakupování v eShopu. Případně stiskněte Domov pro návrat do hlavní nabídky Nintendo 3DS.

 9. Vaše nová hra bude na nové polici na spodní obrazovce vašeho 3DS. Klepnutím na aktuální ikonu otevřete novou hru a užívejte si!

Jak vytvořit body obnovení virtuální konzoly 3DS

Pokud potřebujete rychle uložit hru Virtual Console, můžete vytvořit bod obnovení klepnutím na nabídku Virtual Console ve spodní části obrazovky. Body obnovení vám umožní pokračovat ve hře přesně tam, kde jste skončili.