Skip to content

Jak obnovit tovární nastavení Fitbit Charge 2

9 de Srpen de 2021
FitbitCharge2 4a6926aef82148dca25b006a37d3f419

Provedením úplného obnovení továrního nastavení vašeho Fitbit Charge 2 se váš tracker vrátí do původního stavu. To může být užitečné, pokud chcete svůj Charge 2 prodat nebo rozdat, ale nechcete, aby se po něm válely nějaké stopy vašich dat. Zde je návod, jak to udělat.

Jak obnovit tovární nastavení poplatku Fitbit 2

Na rozdíl od jiných modelů Fitbit, jako je Charge HR nebo Charge 3, Charge 2 nemá žádné hardwarové tlačítko, které byste mohli resetovat. Spíše musíte provést obnovení továrního nastavení prostřednictvím aplikace Fitbit. Pokud máte s Fitbitem technické problémy, pravděpodobně nebudete muset provést úplné obnovení továrního nastavení. Spíše můžete zkusit provést rychlý restart trackeru. To může pomoci, pokud se váš Fitbit nesynchronizuje, displej se nezapne nebo nesleduje správně vaše kroky nebo aktivitu.

 1. Přejděte na fitbit.com a přihlaste se ke svému účtu Fitbit.

 2. Vybrat Ozubené kolo ikona v pravém horním rohu obrazovky zobrazíte své zařízení.

  Nastavení aplikace Fitbit

 3. Vybrat Nabití 2 v rozevírací nabídce přejděte do nastavení zařízení.

  Vyberte aplikaci Fitbit Charge 2

 4. Jakmile jste v nastavení Charge 2, přejděte do spodní části obrazovky a vyberte Odeberte tento poplatek 2 ze svého účtu.

  Odeberte Charge 2 z účtu Fitbit

 5. Jakmile zařízení odeberete, již nebude spárováno ani synchronizováno s vaší aplikací Fitbit, a tím se váš Charge 2 vrátí do původního stavu z výroby. Odebráním poplatku 2 z účtu odstraníte sledovací údaje ze zobrazení. V některých případech možná budete chtít vést historii své aktivity. Chcete -li tato data zachovat, před odebráním zařízení z účtu Fitbit proveďte export dat.

Jak přidat sledovač zpět na váš účet Fitbit

Pokud chcete ke svému účtu přidat svůj Charge 2 (nebo jakékoli zařízení Fitbit), stačí synchronizovat zařízení s vaším účtem Fitbit pomocí Fitbit Connect aplikaci pro Mac nebo Windows, nebo zvolte Nastavení zařízení ov mobilní aplikaci Fitbit. Jakmile bude zařízení znovu spárováno s vaším účtem, měli byste zjistit, že vaše data sledování a historie aktivit jsou stále k dispozici k zobrazení na hlavním panelu vašeho účtu nebo v mobilní aplikaci.