Skip to content

Jak připojit sluchátka Bluetooth k Apple Watch

14 de Srpen de 2022
001 how to connect bluetooth headphones to an apple watch 5216612 fe5adb038db647c0a932d657a86c2d0c

Co vědět

 • Přepněte sluchátka do režimu párování a přejeďte po ciferníku nahoru > audio výstup > Připojte zařízení > [device name].
 • Poté na hodinkách Apple Watch otevřete zvukový program (například Hudba) a stiskněte Hrát si.
 • Chcete-li normalizovat hlasitost, přejděte na Nastavení > Zvuky a haptika > Bezpečnost sluchátek > Snížit hlasité zvuky a klepněte na přepínač.

Tento článek vás naučí, jak používat Bluetooth sluchátka s Apple Watch a co dělat, když ze spárovaných sluchátek neslyšíte hudbu. Pokyny platí pro zařízení se systémem watchOS 4 a novějším.

Jak mohu poslouchat sluchátka Bluetooth na mých Apple Watch?

Pokud již víte, jak připojit zařízení Bluetooth k vašemu iPhone, postup na Apple Watch je podobný. Celé to uděláš na hodinkách. Chcete-li, aby vaše zařízení komunikovala, postupujte podle těchto kroků.

 1. Přepněte svá Bluetooth sluchátka do režimu párování podle pokynů uživatele.
 2. Přejetím prstem nahoru na ciferníku přejděte do Ovládacího centra.
 3. Přejděte dolů a klepněte na audio výstup ikona, která vypadá jako trojúhelník se třemi soustřednými prstenci na svém vrcholu.
 4. Vybrat Připojte zařízení.
 5. Klepněte na název vašich sluchátek.
 6. Zařízení získá a Připojeno zpráva pod ním.
 7. Vraťte se k audio výstup z Ovládacího centra a klepnutím na název sluchátek je aktivujte.

  Spárování sady sluchátek Bluetooth a vytvoření aktivního zvukového výstupu na Apple Watch

 8. Otevřete zvukový program na hodinkách Apple Watch. lis Hrát si (nebo ekvivalent, v závislosti na aplikaci), když najdete něco k poslechu, a zvuk půjde do vašich sluchátek. Nespouštějte zvuk z vašeho iPhone. Pokud tak učiníte a vaše sluchátka s ním nejsou spárována, bude místo toho hrát pouze z těchto reproduktorů.

Co když neslyším hudbu přes sluchátka?

Možná budete muset udělat další krok, i když spárujete sluchátka Bluetooth s Apple Watch. Pokud nic neslyšíte, proveďte následující kroky.

 1. Otevřete jej přejetím z ciferníku nahoru Kontrolní centrum.
 2. Vybrat sluchátka ikona. Vypadá to jako ucho.
 3. Otevře se další nabídka, ve které můžete upravit hlasitost sluchátek. Pokud je zvuk slabý, změňte toto nastavení.

  Tato obrazovka také obsahuje živý decibelmetr. Pokud se kvůli bezpečnosti pravidelně zvyšuje příliš vysoko, vaše Apple Watch mohou automaticky upravit hlasitost, aby chránila váš sluch.

  Nastavení hlasitosti sluchátek na Apple Watch

 

Jak omezit hlasité zvuky na Apple Watch

Apple Watch mají další nastavení, které vám pomůže bezpečněji poslouchat. Pokud plánujete často poslouchat zvuk z Apple Watch, měli byste tuto funkci pravděpodobně pro jistotu zapnout.

 1. OTEVŘENO Nastavení na vašich Apple Watch.
 2. Vybrat Zvuky a haptika.
 3. Jít do Bezpečnost sluchátek.

  Nastavení, zvuky a haptika a bezpečnost sluchátek na Apple Watch

 4. Vybrat Snížit hlasité zvuky.
 5. Nastavte přepínač vedle Snížit hlasité zvuky na zapnuto/zelená.

  Nabídka Snížit hlasité zvuky a přepínač v nastavení Apple Watch

 6. Když je tato funkce zapnutá, vaše sluchátka nevydávají nic hlasitějšího než 85 decibelů, což je asi tak hlasité jako provoz.

 

Mohu spárovat jakákoli Bluetooth sluchátka s Apple Watch?

Se svými Apple Watch byste měli být schopni používat jakékoli zařízení Bluetooth, včetně sluchátek, náhlavních souprav, špuntů, reproduktorů a fitness zařízení. Můžete mít nějaké problémy se starým příslušenstvím Bluetooth, ale Apple navrhl své chytré hodinky tak, aby fungovaly téměř se vším.

 

Proč se moje sluchátka Bluetooth nepřipojí k mým Apple Watch?

Pokud se hodinky připojují k telefonu, ale ne ke zvukovému zařízení, příslušenství, které používáte, může být nekompatibilní, vadné nebo jinak nefunkční a měli byste zkontrolovat několik věcí. Nejprve se ujistěte, že sluchátka mají dostatek energie k zapnutí. Poté zkontrolujte, zda jste je úspěšně uvedli do režimu párování podle jejich pokynů. Další věc, kterou je třeba zkontrolovat, je, že vaše sluchátka nejsou aktuálně spárována s jiným zařízením (jako je váš iPhone).

 

Proč moje Apple Watch nenajdou zařízení Bluetooth?

Pokud vaše Apple Watch nenalézají vůbec žádná zařízení Bluetooth, včetně vašeho telefonu, budete muset vyřešit nějaké problémy. Některá možná řešení zahrnují kontrolu aktualizací softwaru, restartování jednoho nebo všech zařízení, která se pokoušíte spárovat, a vymazání nastavení sítě.

 

FAQ

 • Jak připojím AirPods k Apple Watch?

  Chcete-li připojit AirPods k Apple Watch, ujistěte se, že jsou vaše AirPods spárované s vaším iPhonem. Poté na Apple Watch otevřete Ovládací centrum a klepněte na Audio výstup ikona. Nakonec klepněte AirPods pro nastavení výstupu zvuku Apple Watch do AirPods.

 • Jak připojím Apple Watch k Pelotonu?

  Na iPhonu spusťte aplikaci Watch a klepněte na Moje hodinkypřejděte dolů a klepněte na Cvičenía poté zapněte Detekce vybavení tělocvičny. V aplikaci Peloton Bike+ vyberte jízdu a stiskněte Start. Poté podržte Apple Watch poblíž obrazovky Peleton; klepnout Připojit na hodinkách a klepněte na Start v aplikaci Bike+ a začněte svou jízdu.

 • Jak připojím Apple Watch k MyFitnessPal?

  Pokud máte na připojeném iPhonu aplikaci MyFitnessPal a na Apple Watch máte povolenou možnost automatické instalace, budete mít přístup k aplikaci MyFitnessPal na hodinkách. Údaje o krocích hodinek můžete použít k úpravě cíle kalorií v aplikaci MyFitnessPal, zobrazení a úpravě informací o kaloriích a cílech na vodu a další.