Skip to content

Jak odinstalovat hru na Xbox Series X nebo S

4 de Srpen de 2021
uninstallgamexboxseriesxs f133fa5c8c744e35b8feff469c88e6b2

Co vědět

 • zmáčkni Tlačítko Xbox, vyberte Moje hry a aplikace > Vidět vše > Hry > zvýraznit hru> tlačítko zobrazení > Odinstalovat vše > ODINSTALUJTE VŠE.
 • Chcete -li hru přeinstalovat, stiskněte tlačítko Tlačítko Xbox, vyberte Moje hry a aplikace > Vidět vše > Plná knihovna > Všechny vlastněné hry a vyberte hru.

Tento článek vysvětluje, jak odinstalovat a znovu nainstalovat hry z konzolí Xbox Series X a S.

Jak odinstalovat hry na Xbox Series X nebo S

Pokud je vaše místní úložiště plné a chcete si stáhnout novou hru, je na čase odinstalovat něco, co již nepoužíváte. Zde je postup, jak práci dokončit:

 1. zmáčkni Tlačítko Xbox k otevření průvodce.

 2. Vybrat Moje hry a aplikace.

  Moje hry a aplikace vybrané v Průvodci.

 3. Vybrat Vidět vše.

  Moje hry a aplikace v příručce Xbox Series X | S Guide.

 4. Vybrat Hry, a zvýrazněte hru, kterou chcete odinstalovat.

  Správce her na Xbox Series X | S.

 5. zmáčkni tlačítko zobrazení (vypadá jako pole nad jiným rámečkem) na vašem ovladači. The tlačítko zobrazení ikona je viditelná v pravém dolním rohu této obrazovky vedle textu Spravovat hru.

 6. Vybrat Odinstalovat vše.

  Obrazovka obrazovky správy her na Xbox Series X | S.

  Pokud si nejste jisti, zda jsou uložená data zálohována v cloudu, přesuňte je na externí disk nebo je nechte na místě a hru a veškeré aktualizace vymažte jednotlivě.

 7. Vybrat ODINSTALUJTE VŠE potvrdit.

  Obrazovka potvrzení odinstalování hry na Xbox Series X | S.

 8. Hra bude okamžitě odinstalována.

  Odinstalovaná hra na Xbox Series X | S.

Jak přeinstalovat hru Xbox Series X nebo S

Pokud se rozhodnete, že jste s hrou neskončili, nebo nakonec získáte bleskurychlý rozšiřující disk, který dokáže ukládat a hrát hry Xbox Series X | S, přeinstalování je stejně snadné jako počáteční proces odebrání. Můžete také přeinstalovat hry a poté je přesunout na externí USB disk pro snadnější přístup. I když nemůžete hrát hry Xbox Series X nebo S z externího disku USB, můžete je uložit na jednu, takže nebudete muset čekat na dlouhé stahování nebo jíst přes svůj měsíční limit dat pokaždé, když budete chtít přeinstalovat. Zde je návod, jak přeinstalovat hru na Xbox Series X nebo S:

 1. zmáčkni Tlačítko Xbox k otevření průvodce.

  Průvodce X | S pro Xbox Series.

 2. Vybrat Moje hry a aplikace.

  Průvodce X | S pro Xbox Series.

 3. Vybrat Vidět vše.

  Nabídka Xbox | X | S Moje hry a aplikace.

 4. Navigovat do Plná knihovna > Všechny vlastněné hry. Zobrazí se všechny hry, které vlastníte, bez ohledu na to, zda jsou uloženy lokálně nebo na externím disku, pokud je disk připojen a rozpoznán.

  Plná knihovna pro správu her pro Xbox Series X.

 5. Vyberte hru chcete nainstalovat.

  Opětovná instalace hry na Xbox Series S.

 6. Vaše hra se stáhne a znovu nainstaluje.

Proč odinstalovat hry z Xbox Series X | S?

Xbox Series X a S mají disky slušné velikosti, ale díky velké velikosti moderních her se vám nevejde vše, co chcete. To platí zejména pro plně digitální řadu S, která má pouze poloviční úložiště než řada X. Pokud si jdete koupit novou hru nebo film a nemáte zrovna dostatek místa, je na čase něco smazat. Filmy, hudbu a hry pro starší konzoly lze všechny přesunout na externí USB disk a stále je přehrávat. Pokud máte na svém Series X nebo S například mnoho her pro Xbox One nebo filmů UHD, zvažte jejich přesun na externí disk, abyste uvolnili místo.

Odstraní odinstalování hry Xbox Series X nebo S uložené hry?

Když odinstalujete hru z konzoly Xbox Series X nebo S, máte několik možností. Vše můžete odinstalovat výběrem možnosti Odinstalovat vše, která odstraní hru, všechny stažené aktualizace, všechna stažená rozšíření nebo doplňky a všechny uložené hry. Můžete se také rozhodnout jednotlivě odstranit hru, stažené aktualizace a uložené hry. Xbox Series X i S podporují cloudové ukládání. Po připojení k internetu budou vaše uložená data nahrána a uchována v bezpečí, takže si je můžete v budoucnu stáhnout, pokud si znovu stáhnete příslušnou hru. Pokud nejste připojeni k internetu, uložená data nebudou nahrána. V takovém případě možná budete chtít svá uložená data přesunout na externí disk.