Skip to content

Jak opravit chybový kód 43 Plus Disney Plus

10 de Srpen de 2021
disneypluserrorcode43 25f7141217a14715845aa72ebaeef679

Chybový kód Disney Plus 43 je kód chyby přehrávání, který může být způsoben problémy s připojením nebo dostupností. Může k tomu dojít, když se vaše aplikace nebo webový přehrávač Disney Plus nemůže připojit k serverům Disney Plus, a může se také zobrazit, pokud se pokusíte přehrát film nebo pořad, který byl ze služby odebrán. První problém můžete opravit opravou případných problémů s připojením, které můžete mít, zatímco druhý problém lze vyřešit pouze v případě, že Disney tento obsah později přinese zpět.

Jak vypadá kód chyby Disney Plus 43?

Když dojde k této chybě, obvykle se zobrazí tato chybová zpráva:

 • Je nám líto, ale požadované video nelze přehrát. Prosím zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, navštivte centrum nápovědy Disney+ (kód chyby 43).

Co způsobuje kód chyby 43 Plus Disney Plus?

Chybový kód Disney Plus 43 označuje problém s připojením nebo dostupností obsahu. Nejčastější příčinou tohoto chybového kódu je problém s připojením mezi vaší aplikací Disney Plus nebo webovým přehrávačem a servery Disney Plus, který lze vyřešit opravou internetového připojení, opravou aplikace Disney Plus nebo aktualizací webového prohlížeče. Méně častou příčinou je dostupnost obsahu, což v podstatě znamená, že show nebo film, který se pokoušíte sledovat, již na serverech Disney Plus není.

Jak opravit chybový kód 43 Plus Disney Plus

Chcete -li opravit kód chyby Disney Plus 43 a začít znovu streamovat, postupujte podle těchto sad v uvedeném pořadí:

 1. Zkuste video načíst znovu. Pokud byl chybový kód způsoben dočasným problémem s připojením, může se na druhý pokus hrát dobře.

 2. Zkuste přehrát jiné video. Pokud se ostatní videa přehrávají v pohodě, pak to, které se snažíte sledovat, mohlo být z Disney Plus odstraněno. V takovém případě se můžete obrátit na zákaznický servis Disney Plus a zeptat se, zda existuje časová osa, kdy by mohla být uvedena zpět do služby.

 3. Zkontrolujte, zda je vaše zařízení kompatibilní. Podívejte se na oficiální seznam kompatibility pro Disney Plus. Přestože služba funguje na celé řadě zařízení, některá, zejména starší streamovací zařízení, nejsou podporována.

 4. Restartujte aplikaci Disney Plus nebo webový prohlížeč. Pokud sledujete počítač, zcela ukončete aplikaci nebo webový prohlížeč. Jakmile se úplně vypne, znovu spusťte aplikaci nebo webový prohlížeč a zkontrolujte, zda kód chyby 43 přetrvává.

 5. Vypněte a restartujte zařízení. Ať už používáte telefon, počítač nebo set-top streaming box, úplně jej vypněte a restartujte. V některých případech může být nutné zařízení úplně odpojit od napájení. Jakmile se restartuje, zkontrolujte, zda chybový kód nezmizel.

 6. Ověřte rychlost a stabilitu svého internetového připojení. Proveďte test rychlosti internetu, nejlépe pomocí stejného zařízení, kde se zobrazuje chybový kód. Pokud například aplikace pro telefon Disney Plus zobrazuje kód chyby 43, spusťte test rychlosti pomocí telefonu. Společnost Disney Plus doporučuje připojení k internetu, které může splňovat nebo překračovat následující rychlosti:

  • Obsah ve vysokém rozlišení: 5,0+ Mbps
  • Obsah 4K UHD: 25,0+ Mbps

  Pokud rychlost vašeho připojení není dostatečně vysoká, požádejte o pomoc svého poskytovatele internetových služeb (ISP). Je možné, že budete moci upgradovat, nebo může být problém se službou, který mohou opravit.

 7. Zkontrolujte další streamovací aplikace. Pokud máte jiné streamovací aplikace, jako je Netflix, Hulu nebo YouTube, zkontrolujte, zda jsou schopné streamovat. Pokud žádná z vašich streamovacích aplikací nefunguje, je s vaším internetovým připojením něco v nepořádku. Pokud vaše zařízení vůbec nemá přístup k internetu, budete muset pokračovat v připojení k internetu.

 8. Vymažte data uložená v mezipaměti. Pokud se pokoušíte sledovat Disney Plus pomocí webového přehrávače, vymažte mezipaměť webového prohlížeče. Pokud používáte aplikaci Disney Plus, budete muset vymazat mezipaměť podle pokynů pro konkrétní zařízení. Některá zařízení tuto možnost vůbec neposkytují, v takovém případě bude mít odinstalace a opětovná instalace aplikace stejný účinek. Zde jsou některé postupy specifické pro zařízení:

  • Vymažte mezipaměť v systému Android
  • Vymažte mezipaměť v zařízení iOS
  • Vymažte mezipaměť na zařízení Fire TV

  Zde je postup, jak vymazat mezipaměť na Roku:

  1. zmáčkni Domov tlačítko na dálkovém ovládání pro návrat na domovskou obrazovku.
  2. lis Domov pětkrát
  3. lis Nahoru jednou, Přetočit tak dvakrát Rychle vpřed dvakrát.
  4. Vaše Roku vyčistí mezipaměť a restartuje se přibližně za 30 sekund.
 9. Odhlaste se z aplikace nebo webu Disney Plus. Úplně se odhlaste a poté se znovu přihlaste. Ve výjimečných případech může být tento kód způsoben problémy s pověřeními. Odhlášením a opětovným přihlášením obnovíte přihlašovací údaje a můžete problém vyřešit.

 10. Zkontrolujte svůj stav fakturace. Ve výjimečných případech může být tento problém způsoben problémem se stavem fakturace. Zkontrolujte svou fakturační stránku ve svém účtu Disney Plus a ujistěte se, že jste zadali správné informace. Můžete také kontaktovat zákaznický servis Disney Plus a ujistit se, že jste s platbami aktuální a váš účet je aktivní.