Skip to content

Jak opravit chybový kód Hulu PLAUNK65

31 de Červenec de 2021
plaunk65 3ef6a0a6ceac48b88d3960884b581477

Kód chyby Hulu PLAUNK65 je kód chyby Hulu, který označuje problém s připojením k síti. Problém může být ve vaší domácí síti, u vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) nebo dokonce u vlastních serverů Hulu. V některých případech musíte počkat, až Hulu problém vyřeší, a poté restartovat zařízení, aby se znovu začalo streamovat. Tento kód chyby je primárně způsoben problémy se sítí a připojením, ale podobné chyby přehrávání Hulu mohou nastat kvůli problémům s aplikací Hulu nebo webovým přehrávačem. Pokud se vám zdá připojení k internetu v pořádku, někdy pomůže obnovení aplikace nebo webového přehrávače.

Jak se zobrazí chybový kód Hulu PLAUNK65

Když dojde k této chybě, obvykle se zobrazí zpráva, která vypadá takto:

 • Chybový kód Hulu: PLAUNK65

Mohou se vám také zobrazit zprávy jako tyto:

 • Chyba při přehrávání videa
 • Chyba připojení
 • Selhání přehrávání
 • Hmm. Něco se děje.

Příčiny chybového kódu Hulu PLAUNK65

Chybový kód Hulu PLAUNK65 se zobrazí, když se pokusíte přehrát pořad nebo film na Hulu a hráč se nemůže dostat na servery Hulu. To se trochu liší od obecné chyby připojení k Hulu, protože obvykle budete moci načíst web nebo aplikaci hulu, ale různé prvky, jako jsou epizody pořadů a váš seznam sledování, mohou být pryč. Protože kód chyby PLAUNK65 je obvykle způsoben problémy s připojením, nejčastější opravy zahrnují kontrolu a restartování síťového hardwaru. Je však stejně pravděpodobné, že se problém nenachází ve vaší místní síti. Na vině jsou pravděpodobně problémy s vaším poskytovatelem internetových služeb a problémy s vlastními servery Hulu.

Jak opravit chybový kód Hulu PLAUNK65

Chcete -li opravit chybový kód Hulu PLAUNK65, proveďte všechny tyto kroky pro řešení potíží. Pokud dojdete na konec a stále máte potíže s jeho chybovým kódem, pak je problém pravděpodobně na konci Hulu, a ne na vašem.

 1. Obnovte stránku nebo znovu načtěte video. Chyby připojení mohou být pomíjivé, takže stačí znovu načíst web Hulu nebo znovu vybrat video v aplikaci Hulu. Pokud se chyba připojení znovu objeví, vaše video se obvykle přestane přehrávat a budete muset proces řešení potíží spustit znovu.

 2. Zkuste jiné připojení k internetu. Pokud Hulu funguje na vašem mobilním datovém připojení, máte problém s místní sítí nebo je problém s poskytovatelem internetových služeb.

 3. Zkontrolujte připojení k internetu. Pokud má vaše internetové připojení potíže, může to způsobit chybový kód PLAUNK65. Pokud jste byli připojeni k Wi-Fi, zkuste se připojit pomocí ethernetového kabelu a ujistěte se, že jste připojeni ke správné síti Wi-Fi. Pomocí stejného zařízení, které poskytuje chybový kód PLAUNK65, zkontrolujte rychlost internetu. Hulu doporučuje konkrétní rychlosti internetu pro plynulé přehrávání.

 4. Restartujte síťový hardware. Pokud je váš internet pomalý nebo způsobuje problémy s připojením, problém může vyřešit restartování síťového hardwaru. V našem průvodci si řádně restartujte router a modem a poté proveďte úplné vypnutí a restart celé sítě.

 5. Zkuste VPN. V některých případech může použití virtuální privátní sítě (VPN) obejít problém se směrováním u vašeho poskytovatele internetových služeb. Pokud se vám tedy rychlost internetu zdá být v pořádku a můžete streamovat z jiných služeb, vyzkoušejte bezplatnou zkušební verzi na síti VPN, připojte se k serveru umístěnému v jiné oblasti a zkontrolujte, zda hraje Hulu. Některé VPN nefungují se streamovacími službami. Možná budete muset vyzkoušet několik VPN, než najdete tu, která je správná pro vaše potřeby streamování.

 6. Zkontrolujte výpadky sociálních médií. Je načase získat sociální média, abyste zjistili, zda jste nebo nejste sami. Protože chyba PLAUNK65 často naznačuje problém se servery Hulu, je velká šance, že najdete lidi, kteří mluví o výpadku Hulu na sociálních médiích. Podívejte se například na hashtagy Twitteru jako #hulu dolů a vyberte nejnovější kartu, abyste zjistili, zda někdo aktuálně diskutuje o výpadku Hulu.

 7. Restartujte počítač nebo zařízení. V případě, že má Hulu problém s vašimi servery, budete možná muset úplně vypnout počítač nebo zařízení a restartovat je, jakmile budou mít vše opraveno. To umožní aplikaci nebo přehrávači Hulu připojit se zpět k pevným serverům. Pokud používáte počítač, nezapomeňte jej úplně vypnout. Přepnutí do režimu spánku nebo hibernace nepomůže. U některých streamovacích zařízení musíte zařízení vypnout nebo resetovat. U všech ostatních zařízení jednoduše vypněte a restartujte.

Co když Hulu stále nefunguje?

Pokud se vám stále zobrazuje kód chyby Hulu PLAUNK65 a nemůžete streamovat obsah Hulu po provedení všech těchto kroků, pak je pravděpodobně problém na konci Hulu. Pokud máte podezření, že problém je na jejich konci, můžete se také obrátit na svého ISP, nebo kontaktovat přímo Hulu. Existuje však velká šance, že služba začne fungovat znovu, kdykoli se dostanou k vyřešení problému. Jakmile bude problém vyřešen, možná budete muset restartovat aplikaci Hulu nebo streamovací zařízení.