Skip to content

Jak opravit chybový kód Hulu PLRUNK15

9 de Srpen de 2021
plrunk15error 8e12334b7eb1445b86d329cc0960bb4e

Chybový kód Hulu PLRUNK15 je chybový kód Hulu, který se obvykle zobrazuje, když ke streamování Hulu do televize používáte zařízení Roku. K této chybě může dojít při prvním pokusu o streamování filmu nebo televizního pořadu, ale může se to stát i poté, co se chvíli díváte. Může k tomu také dojít, když se pokusíte streamovat živé televizní vysílání a události prostřednictvím služby Hulu With Live TV. Tato chyba je obvykle důsledkem toho, že aplikace Hulu nemůže streamovat data ze serverů Hulu, což může být způsobeno problémem se sítí nebo připojením nebo přítomností blokování reklam, ale selhání přehrávání Hulu, jako je toto, může být také způsobeno zastaralá aplikace nebo dokonce problém se samotnou službou Hulu.

Jak se zobrazí chybový kód Hulu PLRUNK15

Když dojde k této chybě, obvykle se zobrazí zpráva, která vypadá takto:

 • Při přehrávání tohoto videa došlo k chybě. Zkuste video restartovat nebo vyberte něco jiného, ​​co chcete sledovat.
 • Chybový kód Hulu: PLRUNK15

Příčiny chybového kódu Hulu PLRUNK15

Tento kód se obvykle vyskytuje na streamovacích zařízeních Roku, když má aplikace Hulu potíže se získáváním dat ze serveru Hulu. Může se to stát při streamování filmů na vyžádání a epizod televizních pořadů, při streamování živé televize a při pokusu o sledování nahrané televize pomocí cloudového DVR. Problémy s aplikací Hulu mohou způsobit kód PLRUNK15, stejně jako problémy s připojením. Poškozená data v mezipaměti jsou také běžným viníkem a ruční nastavení bitrate vašeho zařízení Roku může někdy problém vyřešit.

Jak opravit chybový kód Hulu PLRUNK15

Protože většina problémů, které způsobují chybový kód PLRUNK15, souvisí s vaší aplikací Roku nebo internetovým připojením, vyřešení problému vyžaduje, abyste zkontrolovali a případně vyřešili několik problémů se síťovým hardwarem, hardwarem Roku a aplikací Roku. Zkuste každý z těchto kroků opravit chybový kód:

 1. Znovu načtěte film nebo epizodu. V mnoha případech pouhé opětovné načtení epizody nebo filmu umožní její normální přehrávání. Pokud problém nezmizí nebo pokud se vám při sledování vaší show nebo filmu opakovaně zobrazí stejná chybová zpráva, budete muset provést další odstraňování problémů.

 2. Zkuste jiný film nebo epizodu. V některých případech může dojít k problému s konkrétním filmem nebo epizodou, kterou se pokoušíte sledovat. Totéž platí, pokud se pokoušíte sledovat obsah ze svého Hulu pomocí DVR s živou televizí. Pokud se jiný obsah přehrává dobře, pak je problém s konkrétní věcí, kterou jste se pokoušeli sledovat. Kontaktujte zákaznický servis Hulu, upozorněte je na problém a mezitím sledujte další obsah.

 3. Zkontrolujte další streamovací služby. Na stejném zařízení, které zobrazuje chybu PLRUNK15, vyzkoušejte jinou streamovací službu, jako je Netflix nebo YouTube. Pokud nemůžete streamovat jiné služby, má vaše zařízení problém s připojením. Pokud jste schopni streamovat jiné služby, jednáte konkrétně s problémem Hulu. Vzhledem k tomu, že tento kód je obvykle spojen se zařízeními pro streamování Roku, pravděpodobně zjistíte, že můžete na svých ostatních zařízeních streamovat Hulu v pohodě.

 4. Zkontrolujte, zda je vaše aplikace Hulu aktuální. Když Hulu opraví chybu, která způsobuje problém, jako je kód PLRUNK15, je třeba aktualizovat aplikaci Hulu, aby opravu využila.

 5. Zkontrolujte rychlost internetu, nejlépe pomocí stejného zařízení, které vám dává chybu PLRUNK15. Pokud je problém s připojením k internetu a nemáte k dispozici dostatečnou rychlost stahování, nebudete moci streamovat Hulu. Chcete -li na Roku zkontrolovat připojení k internetu, včetně rychlosti, stiskněte Domov tlačítko na dálkovém ovládání a poté vyberte Nastavení > Síť > Zkontrolujte připojení. Roku doporučuje, aby vaše připojení k internetu mělo rychlost alespoň 3+ Mbps pro standardní rozlišení, 5+ Mbps pro HD a 25+ Mbps pro 4k Ultra HD. Hulu má také své vlastní požadavky na data.

 6. Restartujte místní síťový hardware a streamovací zařízení. V mnoha případech můžete základní problémy s připojením vyřešit jednoduchým restartováním zařízení a síťového hardwaru. Chcete -li zařízení zcela restartovat, budete jej obvykle muset vypnout, pokud je to možné, odpojit jej, chvíli počkat a poté vše znovu zapojit.

 7. Deaktivujte blokování reklam. Tato chyba může být způsobena tím, že aplikace Hulu nemůže komunikovat se servery Hulu, což může být způsobeno blokováním reklam. Pokud používáte blokování reklam na úrovni DNS, deaktivujte jej nebo povolte seznam reklamních serverů Hulu. Pokud si nejste jisti, co to znamená, pravděpodobně nemáte blokátor reklam na úrovni DNS a s tímto krokem si nemusíte dělat starosti. Pokud má někdo jiný ve vaší domácnosti nebo kanceláři přístup k vašemu routeru a síťovému hardwaru, můžete se ho zeptat, zda si nainstaloval blokování reklam na úrovni DNS, a sdělit mu problém, který máte.

 8. Vymažte mezipaměť. Pokud jsou ve vašem zařízení uložena poškozená data, může to způsobit tento typ problému. Chcete -li vymazat mezipaměť na Roku, stiskněte Domov tlačítko na dálkovém ovladači pro návrat na domovskou obrazovku, poté stiskněte Domov pětkrát, Nahoru jednou, Přetočit tak dvakrát Rychle vpřed dvakrát. Vaše Roku vyčistí mezipaměť a restartuje se přibližně za 30 sekund.

 9. Upravte přepsání bitové rychlosti Roku. Toto je pokročilé nastavení, ke kterému obvykle nepotřebujete přístup, ale jeho úpravou se můžete zbavit chyby PLRUNK15. Chcete -li upravit přepsání bitrate Roku, stiskněte Domov ujistěte se, že jste na domovské obrazovce, poté stiskněte Domov pětkrát, Přetočit tak třikrát Rychle vpřed dvakrát. Z nabídky Bitrate Overrite vyberte Manuál > OK > 7,5 Mb / s, poté stiskněte Zadní.

Co když Hulu stále nefunguje?

Pokud jste prošli všemi výše uvedenými kroky pro řešení potíží a Hulu stále nefunguje správně, možná budete chtít kontaktovat podporu Hulu a informovat je o problému. Řekněte jim, že jste již restartovali síťový hardware a Roku, zkontrolovali aktualizace aplikací Hulu a vymazali mezipaměť Roku. Pravděpodobně nebudou schopni nabídnout okamžité řešení, ale informace o vašich zkušenostech s problémem jim mohou pomoci vystopovat chybu a poskytnout opravu v budoucnu.