Skip to content

Jak poslat zprávu na Tinder

9 de Srpen de 2021
tindermessage 5c32a7b046e0fb0001018819

Tinder může být praktickým nástrojem pro poznávání nových lidí. Přesto se jeho přístup k odesílání zprávy jinému uživateli liší od toho, jak je chat navržen v jiných seznamovacích aplikacích. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak někomu poslat zprávu na Tinderu.

Jak funguje zasílání zpráv na Tinderu

Jiné aplikace pro sociální média a seznamování vám umožňují okamžitě odeslat přímou zprávu (DM) jinému uživateli. Naproti tomu Tinder požaduje, aby obě strany navzájem projevily zájem, než otevře komunikační linky. Chcete -li komunikovat s jiným uživatelem, musíte přejet prstem doprava na jeho profilu a on přejet prstem doprava ve vašem profilu. Poté, co si vy a druhý uživatel přejdete prstem přímo na sebe, každý z vás obdrží v rámci aplikace oznámení o novém zápase a budete přidáni na záložku druhého chatu. Kromě přejetí prstem doprava můžete klepnutím na ikonu srdce v profilu uživatele Tinder vyjádřit zájem. Obě akce plní stejnou funkci. Někdy možná budete muset počkat, až si druhý uživatel váš profil prohlédne a bude se mu líbit poté, co se vám bude líbit. Pokud se vám už líbili, budete okamžitě informováni o zápase, jakmile přejedete prstem doprava. Naopak, pokud druhý uživatel váš profil nikdy nevidí nebo se na něm rozhodne přejet prstem doleva, protože je nezajímá, nebudete se shodovat a nikdy si nebudete moci na Tinderu posílat zprávy. Naučte se pět způsobů, jak optimalizovat svůj profil Tinder.

Jak někomu poslat zprávu v aplikaci Tinder

Poté, co se s někým spojíte ve službě Tinder, si můžete navzájem posílat zprávy prostřednictvím karty chatu v mobilní aplikaci. Tyto pokyny jsou stejné pro verze iOS i Android.

 1. Jakmile se s někým spojíte ve službě Tinder, klepněte na ikonu, která vypadá jako bublina v pravém horním rohu aplikace. Pokud se po přejetí prstem přímo na jeho profilu okamžitě spojíte s jiným uživatelem, může se vám zobrazit zpráva na celou obrazovku s výzvou k odeslání zprávy. Pokud se vám zobrazí jedno z těchto oznámení, klepněte na něj a vytvořte chatovací zprávu.

 2. Zobrazí se obrazovka se shody uvedenou vodorovně v horní části a se svislým seznamem přijatých zpráv pod ní. Klepněte na obrázek uživatele, kterému chcete poslat zprávu.

 3. Otevře se okno chatu. Klepněte na textové pole ve spodní části obrazovky a napište zprávu. Případně klepněte na GIF ikonu pro odeslání animovaného gifu nebo Samolepka Bitmoji ikonu pro odeslání nálepky.

 4. Vybrat Poslat.

 5. Vaše zpráva je odeslána druhé osobě. Můžete chatovat stejně jako s jinými aplikacemi pro zasílání zpráv, jako jsou WhatsApp, Vero a Facebook Messenger.

  Tlačítko Odeslat ve zprávě Tinder

Jak poslat zprávu na webovou stránku Tinder

Můžete také posílat zprávy ostatním uživatelům Tinder na oficiálních webových stránkách Tinder. Zde je postup. Stejně jako u aplikací Tinder můžete odeslat zprávu někomu jinému na webu Tinder pouze tehdy, pokud se navzájem shodujete.

 1. Na levé straně obrazovky byste měli vidět seznam všech, s nimiž jste ve službě Tinder spárováni. Vyberte profil osoby, se kterou chcete chatovat.

  Web Tinder.

 2. Ve spodní části obrazovky vyberte textové pole, které říká Napište zprávu.

  Pole zpráv na webu Tinder

 3. Napište zprávu a vyberte Poslat. Synchronizace zpráv Tinder mezi webovou verzí a aplikacemi, které používají stejné informace o účtu. To znamená, že můžete zahájit chat na počítači a pokračovat v něm v aplikaci Tinder ve smartphonu nebo naopak.

  Web Tinder.

 4. Váš chat Tinder je nyní aktivní.

Hot bere chat

Můžete také chatovat s ostatními uživateli prostřednictvím funkce Hot Takes, kterou najdete v Prozkoumat tab. Každý večer v 18:00-12:00 místního času mají uživatelé možnost odpovědět na náhodnou otázku z Tinderu. Odpovědi se zobrazují v okně chatu, které každý vidí na 30 sekund. Pokud někdo odpoví, můžete si zobrazit jeho profil a porovnat se s ním. Tak před párováním získáte malou interakci a budete si mít o čem povídat.