Skip to content

Je Bumble Down … Nebo jste to vy?

10 de Srpen de 2021
is bumble down or is it you 48022631 60fa27943f30495aa6790ac6c353b275

Nefunguje bumble? Právě teď může trpět výpadkem. Pokud máte obavy, protože se Bumble nenačte, je důležité vědět, zda je služba mimo provoz, nebo jste to jen vy. Naštěstí existuje několik klíčových způsobů, kterými můžete zjistit, zda jste problém vy nebo jestli je Bumble právě teď mimo provoz.

Jak zjistit, zda je Bumble dole

Je Bumble dole pro všechny nebo jen pro mě? Vyzkoušejte tyto jednoduché kroky a zkontrolujte, zda máte pravdu.

 1. Zkontrolujte účet Bumble Support Twitter. Obecně je to nejlepší místo, kde se nejprve podívat, abyste zjistili, jestli jsou s aplikací právě teď nějaké problémy.

 2. Hledat na Twitteru #Bumbledown. Nejsi jediný, kdo hledá lásku! Pokud je stránka nedostupná pro všechny, někdo o ní pravděpodobně již tweetoval. Zkontrolujte tweety, ale také věnujte pozornost časovým razítkům tweetu, abyste se ujistili, že nediskutují o jiném čase, kdy Bumble nefungoval.

  #Bumbledown hashtag na Twitteru

  Nemáte přístup k Twitteru? Vyzkoušejte další hlavní weby, jako je Google nebo YouTube. Pokud je nemůžete zobrazit, problém je téměř jistě na vaší straně nebo u vašeho ISP.

 3. Použijte webovou stránku „kontroly stavu“ třetí strany. Jako aplikace existuje méně webů pro kontrolu stavu, které mohou kontrolovat Bumble, takže nejlepší ke kontrole je Downdetector. Sleduje, zda byly za posledních 24 hodin hlášeny nějaké problémy, což vám poskytne přehled o všech rozšířených problémech.

  Monitorování webu Downdetector Bumble

Pokud nikdo jiný nehlásí problém s Bumble, pak je problém pravděpodobně v něčem na vaší straně.

Co dělat, když se nemůžete připojit k Bumble

Pokud se zdá, že Bumble funguje dobře pro všechny ostatní, ale pro vás, můžete vyzkoušet několik věcí.

 1. Přeinstalujte aplikaci. Někdy mohou aplikace narazit na problémy a často to problém okamžitě vyřeší. Nezapomeňte si stáhnout aplikaci z renomovaného zdroje, jako je App Store nebo Google Play Store.

 2. Zavřete aplikaci a znovu ji otevřete. Ujistěte se, že aplikaci zavíráte správně. Zjistěte, jak zavírat aplikace pro Android a jak ukončit aplikace na iPhone úplnou metodou, než je jednoduše zavřít. Pokud se zdá, že se aplikace zasekla a špatně se zavírá, zkuste místo toho restartovat zařízení.

 3. Zkuste místo datového připojení Wi-Fi přepnout na datové připojení telefonu, abyste zjistili, zda to má nějaký význam.

 4. Občas může dojít k problému se serverem DNS. Pokud se vám líbí přepínání serverů DNS, existuje mnoho bezplatných a veřejných metod, ale mohou vyžadovat pokročilejší znalosti.

Pokud pro vás Bumble nic nevyřešilo, můžete mít problém s připojením k internetu. Jeden relativně běžný problém může být, když máte příliš mnoho zařízení využívajících šířku pásma vaší sítě, což nakonec zpomaluje internet, takže jej nemůžete používat, ale může to být složitější. Kontaktujte svého ISP a získejte další pomoc.

Chybové zprávy Bumble

Bumble nezobrazuje chybové zprávy obvyklým způsobem, jakým by to web mohl dělat. Místo toho, pokud máte problém se zobrazením určitých jeho částí, může jít spíše o to, co děláte, než o problém s aplikací. Pokud můžete aplikaci otevřít, ale nemůžete například zobrazit místo na něčím profilu, záleží na nastavení, které si vybral. Podobně může dojít k tomu, že změna profilového obrázku bude muset být moderována. To je často standardní postup aplikace a není se čeho obávat. Pokud se aplikace Bumble jednoduše nenačte, zkuste ji počkat. Když je Bumble velmi žádaný, může odmítnout načíst. Pokud počkáte, téměř vždy se to „napraví“ a bude fungovat znovu, jako by se nikdy nic nestalo.