Skip to content

Jak smazat váš Bumble účet

6 de Srpen de 2021
GettyImages 1015802590 3842af8fc5ca4c23afcd87aea707b0e6

Často není nutné zůstat trvale aktivní v seznamovacích aplikacích. Na Bumble můžete snadno dočasně deaktivovat svůj účet nebo trvale odstranit aplikaci, pokud jste si jisti, že jste s jejím používáním skončili. Zde je návod, jak deaktivovat Bumble, tak či onak.

Dočasná deaktivace vs. trvalé smazání vašeho účtu Bumble

Dočasná deaktivační funkce Bumble se nazývá režim odložení, který vám v podstatě umožňuje přepnout účet offline, aniž byste ztratili informace o svém profilu nebo připojení. Váš profil je skrytý, neobjevujete se v žádném shodu a vaše aktuální shody a oznámení jsou upozorněna, že si dáváte přestávku, aby věděli, že je jen neignorujete. Trvalé smazání účtu Bumble zahrnuje odstranění všech vašich dat – včetně informací o profilu, fotografií, připojení a všeho dalšího. Pokud se rozhodnete trvale smazat svůj účet a poté si to rozmyslíte, budete muset začít úplně od začátku vytvořením zcela nového účtu. Následující pokyny lze dodržovat pomocí aplikace Bumble pro iOS i Android. Pro verzi iOS jsou k dispozici snímky obrazovky.

Jak dočasně deaktivovat svůj účet Bumble

Zde je návod, jak využít funkci Bumble’s Snooze a udělat si přestávku, aniž byste přišli o cokoli, co již na vašem účtu je.

 1. Otevřete aplikaci Bumble a klepněte na Profil ikona.

 2. Klepněte na Ozubené kolo ikonu pro přístup k vašim nastavením.

 3. Klepněte na Režim odložení.

 4. Klepnutím na jednu z těchto možností vyberte dobu odložení účtu:

  • 24 hodin
  • 72 hodin
  • Týden
  • Na dobu neurčitou
 5. Pokud pro režim odložení zvolíte krátkodobé období, vyberte důvod, proč chcete upozornit svá aktuální připojení, proč si dáváte přestávku. Vybírat můžete z:

  • cestuji
  • Soustředím se na práci
  • Jsem na digitálním detoxu
  • Dávám přednost sobě

  Vybrat Ne, díky pokud žádný z výše uvedených důvodů nevyhovuje nebo nechcete, aby vaše připojení dostávala oznámení.

  Možnosti režimu odložení v Bumble

 6. Máte možnost se kdykoli vrátit online. Stačí klepnout Deaktivujte režim odložení.

Bumble’s Date Mode

Pokud chcete zůstat aktivní na Bumble, ale v tuto chvíli nehledáte schůzku s nikým, můžete režim Date odebrat, abyste mohli nadále používat Bizz a BFF. Na kartě Bizz nebo BFF klepněte na logo v horní části a potáhněte režimy, dokud neuvidíte Popletl. Klepněte na X v levém horním rohu jej odeberete. Všechna připojení, která jste provedli v režimu Datum, budou odstraněna, ale režim Datum můžete kdykoli znovu povolit v nastavení.

Jak trvale smazat váš Bumble účet

Pokud jste našli někoho, komu jste ochotni se zavázat, nelíbí se vám vaše zkušenosti s Bumble nebo máte jiný důvod, proč chcete platformu opustit, můžete svůj účet smazat, aby byla všechna vaše data trvale odstraněna. Smazání vašeho účtu Bumble je trvalé a nelze jej vrátit. Pokud odstraňujete svůj aktuální účet, abyste mohli začít s novým účtem, může to mít vliv na to, koho v aplikaci uvidíte.

 1. Otevřete aplikaci Bumble a klepněte na Profil ikona.

 2. Klepněte na Ozubené kolo ikonou otevřete nastavení Bumble

  Profil a nastavení v Bumble

 3. Klepněte na smazat účet ve spodní části záložky nastavení.

 4. Klepnutím na jednu z těchto možností vyberte důvod, proč svůj účet Bumble odstraňujete:

  • Nalezeno/Ve vztahu
  • Problém s fakturací
  • Nespokojený se službou
  • jiný
 5. Klepněte na smazat účet potvrdit.

  Odstraňte obrazovky pro aplikaci Bumble