Skip to content

Jak to opravit, když Bumble nefunguje

8 de Srpen de 2021
SH9D3TMYIDBlackiPhone7 e573718703b74763ba20bd490b6552da

Pokud používáte Bumble, můžete si najednou všimnout, že se vám aplikace Bumble neotevře nebo některé její funkce fungují špatně (nebo vůbec). Aby vše fungovalo opět hladce, budete muset provést nějaké řešení problémů. Zde je návod, jak zjistit, co je příčinou vašeho problému na Bumble a jak jej opravit.

Příčiny problémů Bumble

Při používání Bumble existují čtyři hlavní příčiny problémů:

 • Vaše zařízení: Pokud máte staré zařízení nebo zařízení, které utrpělo jakékoli fyzické poškození, může mít potíže s podporou nejnovější verze aplikace, sledováním vaší polohy nebo detekcí vašeho pohybu.
 • Vaše aplikace Bumble: Verze aplikace, kterou jste nainstalovali do svého zařízení, může být zastaralá.
 • Váš Bumble účet: Možná jste se přihlásili do špatného účtu nebo jste zvolili špatný způsob přihlášení.
 • Bumble’s Servers: Bumble má rozsáhlé problémy nebo výpadky.

Jak to opravit, když Bumble nefunguje

Existuje několik různých oprav v závislosti na typu problému, se kterým se u Bumble setkáváte. Řešení může být stejně snadné jako restart aplikace nebo pokročilé, jako je potřeba kontaktovat tým podpory společnosti Bumble.

 1. Přihlaste se na jiném zařízení. To může vyžadovat stažení aplikace Bumble pro iOS nebo stažení pro Android, pokud ji ještě nemáte na alternativním zařízení. Zkuste se přihlásit ke svému účtu Bumble, abyste zjistili, zda se načítá správně. Pokud ano, problém může být ve vašem zařízení.

 2. Vypněte aplikaci Bumble pro iOS nebo vypněte aplikaci Bumble pro Android a poté ji znovu otevřete. Je pravděpodobné, že aplikace zamrzla a stačí ji zavřít a znovu otevřít.

 3. Vyberte alternativní způsob přihlášení. Bumble má pouze dva způsoby přihlášení k účtu-podle telefonního čísla a Facebooku. Pokud jste se přihlásili ke svému účtu Bumble, abyste zjistili, že váš profil je zcela prázdný a vaše připojení jsou pryč, lze tento problém obvykle vyřešit odhlášením a zvolením jiné metody přihlášení.

 4. Podívejte se na stránku Bumble’s Down Detector. Down Detector je web, který sleduje zprávy o problémech u hlavních aplikací a webů. Pokud existují rozšířené problémy, najdete zde jejich aktualizaci.

 5. Šek @Bumble na Twitteru nebo Bumble’s Facebook Page pro aktualizace. Bumble může zveřejňovat aktualizace o známých problémech na svých oficiálních sociálních účtech.

 6. Vyhledávání #BumbleDown na Twitteru. Ujistěte se, že jste vybrali Nejnovější Na kartě se zobrazí nejnovější tweety, které přicházejí. Twitter je skvělá platforma pro vyhledávání aktualizací o tématech po celém světě v reálném čase, včetně oblíbených služeb, které se přestávají používat. Pokud nemůžete najít žádné známky rozsáhlých problémů nebo výpadek ze serverů Bumble, pak může být problém na vaší straně.

 7. Aktualizujte svůj Bumble Aplikace pro Android nebo iOS. Vývojáři průběžně vydávají aktualizace svých aplikací, aby opravili chyby a zajistili jejich bezproblémové fungování.

 8. Restartujte zařízení iOS nebo Android. To pomůže vymazat vše, co běží na pozadí, a uvolnit prostředky vašeho zařízení.

 9. Pokud jste požádáni o zaplacení Bumble Boost, když jste již zaplatili, kontaktujte tým podpory Bumble. Je pravděpodobné, že vaše předplatné Bumble Boost není spojeno s aktuálním profilem nebo účtem, který používáte, takže pokud jste používali Bumble Boost a odstranili jste svůj profil, abyste vytvořili nový, vaše předplatné Bumble Boost nebude přeneseno na ten nový profil. Podpora Bumble může přenášet vaše předchozí předplatné na váš aktuální účet. Pokud jste svůj profil nesmazali a nevytvořili nový, možná jste se přihlásili nesprávnou metodou (přes Facebook místo přes vaše telefonní číslo nebo naopak). Pokud tomu tak je, zkuste podle pokynů uvedených ve výše uvedené části přepnout metody přihlášení a zjistit, zda vaše předplatné Bumble Boost začne znovu fungovat.

 10. Pokud váš Beeline nezobrazuje žádné uživatele, vyplňte naše další informace ve svém profilu. Beeline je prémiová funkce, která je součástí Bumble Boost a která vám ukáže uživatele, kteří vás v aplikaci již měli rádi. Protože počet a kvalita lajků, které získáte, jsou založeny na kritériích vyhledávání, je dobré vylepšit svůj profil vyplněním co nejvíce informací. Na kartě svého profilu jednoduše klepněte na tužka ikonu na svém profilovém obrázku a upravte svůj profil. Mohlo by vám také prospět rozšíření vzdálenosti, aby se váš profil zobrazoval více lidem. Na kartě svého profilu klepněte na Ozubené kolo ikonu vlevo nahoře, poté použijte Vzdálenost posuvníkem resetujte požadovanou vzdálenost.