Skip to content

Jak používat Bumble

18 de Srpen de 2021
bumble profile 5c0199bd46e0fb0001e9b3ab

Bumble je aplikace pro seznamování a vytváření sítí zaměřená na ženy, která se objevila jako přímý konkurent Tinderu. Místo pouhého zprostředkování rychlých spojení si tato aplikace klade za cíl pomoci vám najít přátele, partnery a síť s místními profesionály, a to vše ze stejného místa.

Rychlá recenze: Co je Bumble?

Ne všechny aplikace vytvořené k propojení lidí to dělají při přemýšlení o skutečných zapojených lidech. Bumble, byla postavena částečně, aby posílila postavení žen a poskytla jim větší šanci na hlubší spojení na rozdíl od konkurentů, jako je Tinder. Bumble je rozdělen do tří samostatných sekcí: Bumble Date, Bumble BFF a Bumble Bizz. Každý z nich má své vlastní specifické účely a funguje trochu jinak. Bumble Date je pro lidi, kteří hledají rande nebo nový vztah. V této oblasti můžete najít nové přátele s Bumble BFF a poté je Bumble Bizz vytvořen pro profesionály, kteří se propojí ve svém oboru. Každá jiná metoda používání Bumble vyžaduje, abyste svůj profil znovu vytvořili. To znamená vybírat fotografie, kterými se můžete pochlubit, napsat krátký životopis a mluvit o tom, co hledáte.

Čím se Bumble liší?

Spíše než jedna velikost, která vyhovuje všem druhům sítí, je Bumble postaven tak, aby vám poskytl agenturu, ať už chodíte s někým nebo po síti. Ke svému profilu Bumble můžete také připojit Instagram a Spotify, aby se na vás potenciální partneři mohli lépe podívat, než se odtáhnou. Matching je místo, kde se Bumble odlišuje od ostatních odpovídajících sociálních aplikací. V Bumble Date je celé agentuře předána žena. Oba uživatelé se nejen musí shodovat a přejíždět svůj zájem, ale pak žena bude muset udělat první krok a odeslat zprávu. Je to způsob, jak zajistit, aby se ženy cítily o něco bezpečněji před zneužíváním nebo obtěžováním, které se často mohou objevit v aplikacích tohoto druhu. To ale neznamená, že nenarazíte na lidi, se kterými nechcete jednat. Pokud k tomu dojde, máte dvě základní možnosti. S někým se můžete spárovat nebo ho úplně zablokovat. V obou případech to lze provést několika klepnutími, abyste se mohli věnovat věcem a nezdržovat se.

Jak někoho zablokovat nebo zrušit párování na Bumble

 1. Otevři zpráva centrum s osobou, kterou chcete zablokovat.

 2. Klepněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu obrazovky.

 3. Klepněte na nepřekonatelný nebo blok.

Zápas na Bumble

Chcete -li se s někým spojit, stačí přejet prstem doleva nebo doprava. Když otevřete aplikaci, uvidíte možné shody. Zobrazí se profil druhé osoby, fotky, které propojil, a další informace. Pokud se posunete do spodní části stránky, uvidíte také místo, kde můžete klepnout na x nebo na zaškrtnutí, kde se můžete s někým spojit. V dolní části profilu se také zobrazí ikona hvězdičky, což je ikona pro bumble coinů v aplikaci Bumble a Super Swipes. Používání těchto coinů je způsob, jak sebevědomě ukázat jinému uživateli, že o něj máte skutečný zájem, místo obvyklého tam a zpět, které přichází se setkáním s lidmi prostřednictvím aplikace. Pokud přejedete prstem, abyste se s někým spojili, a on už přejel prstem přímo na vás, vyskočí obrazovka, která vám ukáže shodu. Toto je také snadný čas na vyvěšení pozdravu, abyste se představili.

Po Matching

Ve frontě Bumble Match se zobrazují různé fotografie a chaty.

Jakmile se s někým spojíte a on s vámi, tato osoba se zobrazí ve vaší frontě zápasů. Tuto část aplikace najdete po kliknutí na ikonu zprávy v pravém horním rohu obrazovky. Vaše fronta zápasů je vodorovná řada, která obsahuje zelený kruh s lidmi, kteří mají zájem, ale s nimž jste nepotáhli prstem, a řadu všech, se kterými jste se shodovali. Pod tím uvidíte konverzace. Klepnutím na ikonu osoby, se kterou se spojíte, se otevře chatovací bublina, která vám dává možnost chatovat. Pokud jste si během prvních 24 hodin nemluvili, zápas vyprší a budete se muset znovu spojit, abyste se navzájem poznali. Chatovací funkce uvnitř Bumble je také docela solidní, pokud jde o tyto věci. Když se s tímto novým člověkem seznámíte, můžete mu posílat textové zprávy, posílat gify nebo dokonce házet fotografie. Usnadňuje uchovávání věcí v aplikaci, dokud si nejste jisti, že se z aplikace chcete odhlásit.

Přepínání metod používání Bumble

Každý jiný způsob používání Bumble přichází s vlastním davem lidí, se kterými se můžete spojit. Při používání hry Bumble BFF nebo naopak však nemůžete vidět možné shody pro Bumble Bizz. Přepínání metod je velmi snadné a umožňuje vám snadno se pohybovat tam a zpět. Nezapomeňte nastavit profil pro každou metodu, abyste se mohli těšit na co nejvíce zápasů, a bude se vám dařit.

 1. Otevřeno Bumble.

 2. Klepněte na horní část obrazovky, kde je zobrazena metoda Bumble, ve které jste přihlášeni. Řekne to Bumbledate, Bumblebff nebo Bumblebizz.

  Obrazovka Bumble, kde si vyberete typ vztahu, o který máte zájem.

 3. Přejetím prstem doleva nebo doprava vyberte způsob použití Bumble, který chcete použít, a klepněte na tlačítko přepínače.

Vyčnívejte mezi dav

S Bumbleem, čím více informací (a tím více vaší osobnosti) prosvítá na obrazovce, tím více zápasů můžete očekávat. Za tímto účelem jsme sestavili několik tipů pro optimální shodu!

 • Pochlubte se na fotkách: Pro každou metodu můžete nahrát 6 profilových fotografií. Ukažte svou osobnost fotografiemi domácích mazlíčků, přátel, rodiny a koníčků!
 • Roztočte svůj profil: Pomocí rychlých otázek se můžete rozhodnout zveřejnit, zda pijete, kouříte, máte děti a další. I když žádná z těchto odpovědí není povinná, jejich zodpovězením můžete zajistit vyšší shodu. Stejně tak máte prostor napsat, co hledáte, takže se určitě ozvete. Nechte prosvítat, co je na vás úžasné!
 • Chatujte to: Po provedení zápasů nezapomeňte odeslat zprávu! Ať už je to rychlý gif nebo sladké ahoj, nejsnazší způsob, jak se s lidmi setkat, je mluvit s nimi. Stejně tak, pokud během prvních 24 hodin nevyhovíte konverzaci, platnost zápasu vyprší, buďte odvážní a udělejte první krok!