Skip to content

Jak poslouchat podcasty Apple Watch bez iPhone

12 de Červenec de 2021
Apple watchOS 5 Podcasts screen 06042018 5b72159d46e0fb0025eeb529

Mezi aplikací Apple Podcasts a aplikacemi od vývojářů třetích stran existuje několik způsobů, jak poslouchat podcasty na hodinkách Apple Watch, aniž by byl váš iPhone nablízku. Chcete-li poslouchat podcasty na Apple Watch bez iPhone, potřebujete Apple Watch Series 3 nebo novější běžící watchOS 5 (nebo novější).

Jak používat Apple Podcasty na Apple Watch

Aplikace Apple Watch na iPhonu dokáže synchronizovat epizody podcastu přímo s aplikací Apple Watch.

 1. Na iPhonu přejděte na Nastavení > Podcasty a zapnout Synchronizovat podcasty.

 2. Otevřete aplikaci Apple Watch na iPhone. Přejít na Moje hodinky záložka. Přejděte dolů a vyberte Podcasty.

 3. Vybrat Zvyk v části Přidat epizody z.

 4. Klepněte na přepínač u pořadů, které chcete synchronizovat s hodinkami. Přehlídka se synchronizuje s Apple Watch, když je na nabíječce.

  Aplikace iPhone Watch zobrazující možnosti podcastu

  Pokud nemůžete najít pořad, otevřete aplikaci Podcasty, vyhledejte ji a vyberte předplatit.

 5. Otevřete aplikaci Podcasty na hodinkách Apple Watch, otočením Digital Crown procházejte možnostmi a klepnutím na podcast jej začněte přehrávat.

  Apple Watch zobrazující aplikaci Podcast a podcasty

  K poslechu podcastu potřebujete Bluetooth sluchátka. Jakmile si Apple poslechnete epizody z Apple Watch, automaticky je odstraní.

Stahování nových epizod podcastů Apple Watch

Během nabíjení Apple Watch se podcasty, které odebíráte, automaticky synchronizují s hodinkami. Podcasty můžete také synchronizovat ručně. Pokud jsou vaše hodinky připojeny k síti Wi-Fi, mohou streamovat a stahovat epizody bez vašeho iPhone. Stahování podcastů přes Bluetooth do Apple Watch spotřebovává hodně energie z baterie, takže je udržujte nabité.

Jak používat MiniCast pro Apple Podcasty

MiniCast je aplikace určená k přijímání podcastů přímo do Apple Watch. Jakmile si zakoupíte aplikaci MiniCast, budete se chtít ujistit, že se zobrazí na vašich Apple Watch. Pokud se tak nestane, postupujte takto:

 1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Apple Watch.

 2. Přejděte dolů na MiniCast a vyberte MiniCast.

 3. Přejeďte prstem po Zobrazit na Apple Watch přepnutím povolíte.

 4. Znovu otevřete aplikaci hodinek MiniCast. Vyberte epizodu a stáhněte ji do interního úložiště hodinek. Tato část může chvíli trvat, ale umožní vám spárovat Bluetooth sluchátka přímo s hodinkami a nechat telefon za sebou.

Jak používat cvičení ++ pro Apple Podcasty

Pokud se aplikace Workouts ++ na vašem Apple Watch po stažení do iPhonu nezobrazí, můžete ji přidat pomocí aplikace Apple Watch pro iPhone.

 1. V aplikaci Workouts ++ na vašem iPhone vyberte Podcasty ve spodní nabídce a poté vyberte Plus (+) v levém horním rohu.

 2. Vyhledejte požadovaný podcast. Jakmile přidáte jedno nebo více předplatných podcastů, budete je moci streamovat přímo z aplikace pro hodinky.

 3. Chcete-li stáhnout epizody do aplikace pro sledování, vyberte epizodu a zahajte proces stahování a přenosu.

 4. Chcete-li zobrazit své epizody podcastu, otevřete aplikaci Hodinky Workouts +. Posunutím obrazovky doleva zobrazíte dostupné epizody, poté vyberte epizodu, kterou si chcete poslechnout.