Skip to content

Jak poslouchat Super Bowl v rádiu

1 de Srpen de 2021
football referee signaling touchdown in stadium 599944339 5a84cb9e875db900367df025

Miliony fotbalových fanoušků každoročně oslavují Super Bowl, každoroční mistrovskou hru národní fotbalové ligy. V tento de facto státní svátek se rodina a přátelé scházejí kolem televize, aby povzbudili svůj oblíbený tým. Ne každý ale může Super Bowl sledovat v televizi. Naštěstí, pokud se ocitnete bez přístupu k televizi, můžete tuto hru poslouchat několika způsoby.

Super Bowl LVI (56) Podrobnosti

datum: Neděle 6. února 2022
Zahajovací čas: 18:30 ET
Týmy: TBD
Umístění: SoFi Stadium, Los Angeles, Kalifornie
Síťové televizní vysílání: Fox
Rozhlasové vysílání: Westwood One Network
Online vysílání: Mobilní aplikace Fox Sports a webové stránky Fox Sports

Poslouchejte na satelitním rádiu SiriusXM

SiriusXM Satellite Radio je služba předplatného satelitního rádia, která vysílá Super Bowl a mnoho dalších sportovních akcí. Různé kanály budou hru vysílat i v jiných jazycích než v angličtině. Se SiriusXM si můžete poslechnout každou hru NFL během sezóny a talk show a analýzy související s NFL.

Poslouchejte se síťovými stanicemi Westwood One

Westwood One Sports Broadcasts, kde si můžete poslechnout Super Bowl

Pobočky rádia Westwood One Sports budou vysílat Super Bowl. Westwood má pobočky po celé zemi, takže budete muset zkontrolovat seznam stanic pomocí interaktivní mapy společnosti a určit tu, která je vám nejblíže.

Poslouchejte pomocí rádia TuneIn

Rádio TuneIn, kde si můžete poslechnout Super Bowl

TuneIn Radio vysílá Super Bowl a další hry NFL prostřednictvím své „prémiové“ předplacené služby. Poslechněte si podcasty, analýzy a sportovní rozhovory o Super Bowlu v předehře i později.

Poslouchejte s NFL Game Pass

Screenshot NFL GamePass, kde si můžete poslechnout Super Bowl

Předplatná služba NFL Game Pass vám umožňuje poslouchat živé přenosy her NFL, včetně Super Bowlu, prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače. Tato služba také umožňuje předplatitelům sledovat opakování všech her NFL poté, co byly vysílány živě.

Poslouchejte pomocí aplikace NFL

Kolekce aplikací NFL

Dříve výhoda pouze pro zákazníky společnosti Verizon, nyní může každý streamovat hry NFL na mobilních zařízeních pomocí aplikace NFL. Bezplatné streamování je omezeno na hry na místním trhu a primární národní hry, ale zahrnuje hry play-off a Super Bowl, což je praktické, pokud řídíte a chcete si poslechnout velkou hru.

Získejte aktualizace z rádia ESPN

Snímek obrazovky rádia ESPN, kde si můžete poslechnout aktualizace Super Bowl

ESPN Radio bude poskytovat aktualizace Super Bowl a ESPN.com, ke kterému máte přístup prostřednictvím počítače nebo smartphonu, poskytuje aktualizace všech her NFL, včetně Super Bowlu.