Skip to content

Jak používat Dual Sight na Nokia 8

4 de Srpen de 2021
dual sight nokia 8 5aa84001a18d9e0038b9c5ba

Moderní smartphony Nokia, jako je Nokia 8, mají šikovnou funkci nazvanou Dual Sight. To vám umožní použít přední a zadní fotoaparát zařízení k pořízení fotografie dvou objektů na rozdělenou obrazovku. Nebo, jak tomu Nokia říká, obojí. Zde je to, co potřebujete o této funkci vědět a jak ji používat.

Co je režim Nokia Dual Sight?

Někteří říkají, že Dual Sight je trik. Jiní říkají, že je to vzrušující doplněk k již tak dobrému vlajkovému telefonu. Nokia 8 je vybavena dvěma 13MP + 13MP primárními fotoaparáty Zeiss a 13MP selfie kamerou. S funkcí Dual Sight můžete používat všechny tři kamery současně k pořizování snímků a videí na rozdělené obrazovce, a to současně s vámi a vaším objektem v záběru.

Nokia není první smartphone společnost, která to udělala. Přesto jsou první, kdo kombinuje režim Dual Sight s plně fungujícím systémem živého streamování, který se připojuje k Facebook Live a YouTube. Myšlenka integrace podpory živého videa do aplikace pro fotoaparáty ve smartphonu je pro nadšence sociálních médií velkým problémem, i když se termín Bothie nikdy nechytá.

Kdy byste měli použít režim duálního vidění?

Dual Sight má výhody. Usnadňuje to zachycení specializovaných videonahrávek vedle živých televizních přenosů sportovních zápasů a koncertů. Navíc je to zábavná funkce, když si chcete pořídit snímek se vzdáleným blízkým, nebo můžete zaznamenat první kroky vašeho dítěte vedle sebe s vaší reakcí na jeden klip.

Používání režimu duálního pohledu na telefonu Nokia 8

Jak používat Dual Sight

Zde je návod, jak zaznamenat obojí na telefonu Nokia 8:

  1. Otevři Fotoaparát aplikace ve vašem telefonu Nokia 8.

  2. Chcete -li v horní části zobrazit nabídku, podržte telefon v orientaci na výšku. Klepněte na ikonu, která vypadá jako osoba.

  3. Zobrazí se vám tři možnosti: Single, Dual a PIP. Klepněte na Dvojí.

  4. Měli byste vidět pohled z obou kamer. Zarámujte a zaostřete obrázek a potom klepněte na Závěrka tlačítko pro jeho zachycení.

  5. Pokud chcete zachytit video, klepněte na video ikona. Poté klepněte na Záznam pořiďte video nebo klepněte na Žít pokud chcete živý přenos.

  6. Pokud se rozhodnete pro přímý přenos, vyberte buď Facebook naživo nebo Youtube. V případě potřeby propojte svůj účet podle pokynů.

  7. Vraťte se zpět do zobrazení kamery. Zkontrolujte, zda jste v režimu videa, a klepněte na Záznam. Živý přenos můžete volitelně pojmenovat nebo přeskočit a klepněte na OK.

  8. Chcete -li režim Dual Sight ukončit, klepněte na Singl v rozevírací nabídce nebo zavřete aplikaci Fotoaparát.