Skip to content

Jak používat Facebook na Apple Watch

1 de Srpen de 2021
apple watch facebook 5bf2f1cc46e0fb0026baf92f

Co vědět

 • Pošlete si e -mail s https://www.facebook.com v těle.
 • Otevři Pošta aplikaci na Apple Watch a v e -mailu klepněte na odkaz na Facebook.
 • Přihlaste se ke svému účtu na Facebooku. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte dvoufaktorové ověřování.

Tento článek vysvětluje, jak otevřít Facebook na Apple Watch pomocí watchOS 5 a vyšší. Obsahuje také informace o tom, jak označit e -mail, aby bylo snadné jej najít pro budoucí použití a pro používání aplikace Messenger.

Jak otevřít Facebook na Apple Watch

I když ve vašem Apple Watch není prohlížeč Safari, modul WebKit představený v systému watchOS 5 umožňuje otevření celé webové stránky klepnutím na odkaz v e -mailu nebo textové zprávě. Přestože tyto webové stránky nebudou mít všechny funkce vašeho iPhonu nebo notebooku, což znamená, že nebudete moci sledovat videa z YouTube, většinu dalšího obsahu můžete konzumovat z Facebooku. Facebook ve skutečnosti automaticky formátuje obrazovku Apple Watch, takže budete překvapeni, jak snadné je číst aktualizace.

 1. Vytvořte si e -mailovou zprávu. Do těla e -mailu umístěte na řádek sám následující: https://www.facebook.com

 2. E -mailovou zprávu odešlete na účet, který jste nastavili pro program Mail ve svém iPhone. To vám umožní přečíst si e -mailovou zprávu na Apple Watch.

 3. Na hodinkách Apple Watch spusťte Pošta aplikace. Když otevřete doručenou poštu, přejeďte prstem po obrazovce dolů, aby poštovní klient donutil stahovat nové zprávy.

 4. Poté, co se e -mail objeví na hodinkách Apple Watch, klepněte na odkaz na Facebooku.

 5. Po načtení Facebooku se přihlaste ke svému účtu. Apple Watch si zapamatuje vaše přihlašovací údaje, takže byste se měli přihlásit pouze jednou.

Pokud máte pro Facebook povoleno dvoufaktorové ověřování, můžete být vyzváni k zadání kódu, který Facebook odešle do jiného vašeho zařízení.

Jak označit e -mail na Facebooku

Proč místo textové zprávy e -mailová zpráva? Práci zvládne také textová zpráva zaslaná vám, ale skvělá věc na e -mailové zprávě je schopnost ji označit. To usnadňuje nalezení e -mailu v budoucnosti, když chcete procházet Facebook na Apple Watch. Označené zprávy se zobrazí jako další poštovní schránka v části Gmail, Yahoo! a vaše další schránky. E -mailovou zprávu můžete označit odkazem na Facebook podržením prstu na displeji Apple Watch, když je zpráva na obrazovce (nebo posouváním dolů a výběrem Vlajka v novějších verzích watchOS). Klepněte na Vlajka v nabídce, která se objeví, a e -mailová zpráva se zobrazí ve složce Doručená pošta pro snadnou budoucí referenci. Tento trik bude fungovat i na většině ostatních webových stránek, ale pokročilé funkce, jako je streamování videa, nemusí fungovat, což znamená, že do hodinek není streamování z Netflixu … zatím.

Jak používat Facebook Messenger na Apple Watch

Pokud je vaším hlavním zájmem chatování s přáteli, nepotřebujete řešení, jak používat Facebook Messenger na Apple Watch. Stačí si stáhnout aplikaci Messenger. Pokud již máte na iPhonu Messenger, měli byste již mít přístup k Facebook Messengeru na Apple Watch. Může však být nastaveno, aby se na hodinkách nezobrazovalo.

Nastavení messengeru pro Apple Watch

 1. Otevřete na svém iPhone aplikaci Watch. (Rychlý způsob, jak to udělat, je spustit vyhledávání reflektorů a zadat „sledovat“.)

 2. Pokud chcete zkontrolovat, zda je Messenger již nainstalován, klepněte na Moje hodinky tlačítko ve spodní části obrazovky a přejděte dolů, dokud se nedostanete do části „Installed On Apple Watch“. Pokud je v seznamu uveden Messenger, klepnutím jej potvrďte Zobrazit aplikaci na Apple Watch je zapnutý.

 3. Pokud je aplikace Messenger vV části Dostupné aplikace “klepněte na Nainstalujte vedle něj jej nainstalujte na Apple Watch.

 4. Pokud aplikaci nevidíte ani v jedné části, musíte si ji přidat do Apple Watch. Klepněte na Vyhledávání tlačítko ve spodní části obrazovky a do vyhledávacího pole napište „Messenger“. (V novějších verzích systému watchOS klepněte na Objevit > Prozkoumejte hodinky a vyhledejte Messenger.) Klepněte na Dostat tlačítko nebo tlačítko s cloudem a stáhněte si aplikaci do hodinek.