Skip to content

Jak používat Nintendo Switch Voice Chat

11 de Srpen de 2021
NintendoSwitch PressEvent Photo 04 5c4b794cc9e77c00014af991

Co vědět

  • Důležitý první krok, stáhněte a nainstalujte si aplikaci Nintendo Switch Online na zařízení Android nebo iOS.
  • Přihlaste se pomocí účtu Nintendo> spusťte hru> přejděte do režimu podporujícího chat> v zařízení klepněte na Start.
  • U her, které mají integrovanou hlasovou funkci, připojte náhlavní soupravu do zvukového konektoru přepínače nebo portu USB-C.

Tento článek vysvětluje dva způsoby používání hlasového chatu Nintendo Switch. V aplikaci najdete seznam her, které podporují hlasový chat. Klepněte na Hlavní menu > Hlasový chat > Podporovaný software.

Jak zahájit relaci hlasového chatu Nintendo Switch

  1. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Nintendo Switch Online na zařízení Android nebo iOS.

  2. Spusťte aplikaci a přihlaste se pomocí svého účtu Nintendo. (Pokud nemáte účet, budete si muset zaregistrovat účet Nintendo.)

  3. Spusťte hru, kterou chcete hrát, pomocí stejného účtu Nintendo a vstupte do režimu, který podporuje hlasový chat.

  4. Na chytrém zařízení klepněte na Start na dotaz, zda chcete zahájit relaci hlasového chatu. Aplikace vytvoří lobby, k níž se mohou připojit ostatní, když budete hrát online.

  5. A je to!

Hry Nintendo Switch s vlastním hlasovým chatem

Některé tituly Nintendo Switch mají vlastní vestavěnou funkci hlasového chatu, což znamená, že můžete aplikaci zcela přeskočit a promluvit si se svými spoluhráči v samotné hře. Dvě online hry, které to aktuálně nabízejí, jsou bitevní královský titul Epic Games Fortnite a kooperativní střílečka z pohledu třetí osoby společnosti Digital Extremes Warframe. Chcete-li používat hlasový chat v kterémkoli z nich, jednoduše připojte náhlavní soupravu do zvukového konektoru přepínače nebo portu USB-C. Hlasitost můžete upravit v nastavení zvuku hry nebo možnost hlasového chatu úplně vypnout, pokud ji nechcete používat.

Omezení hlasového chatu Nintendo

Aplikace Nintendo Voice Chat zjevně není dokonalým řešením. Jak Sony, tak Microsoft zabudovaly do svých konzolí funkce chatu a skutečnost, že Nintendo tento příklad nedodrželo, je matoucí. Používání aplikace znamená, že nemůžete poslouchat herní zvuk a hlasový chat prostřednictvím jediné náhlavní soupravy. Aplikaci také nemůžete použít k chatování s přáteli, aniž byste nejprve spustili hru. Existuje však několik dobrých zpráv. Když se aplikace poprvé spustila, lidé museli mít odemčené telefony a aplikaci spuštěnou, jinak by byli odpojeni. Nintendo ji od té doby aktualizovalo, takže hlasový chat bude pokračovat, a to i na pozadí.