Skip to content

Jak přehrávat hudbu na Apple Watch

6 de Červenec de 2021
GettyImages 916900658 323c2ea03ccf4809b4b8418caa2f8200

Co je třeba vědět

 • Na iPhonu si vytvořte seznam skladeb s hudbou, kterou chcete přenést do svých Apple Watch.
 • Klepněte na ikonu Hodinky aplikace na vašem iPhone. Vybrat Moje hodinky > Hudba a klepněte na seznam stop (nebo album), který chcete synchronizovat s hodinkami.
 • Vložte hodinky Apple Watch do nabíječky a ověřte, zda je Bluetooth na iPhonu aktivní. Umístěte telefon poblíž hodinek, které chcete synchronizovat.

Tento článek vysvětluje, jak přidat hudbu do Apple Watch synchronizací s vaším iPhone. Obsahuje také informace o tom, jak ovládat hudební knihovnu vašeho iPhone pomocí Apple Watch.

Jak přidat hudbu do Apple Watch

Pokud rádi posloucháte hudbu na cestách, ať už dojíždíte nebo jste na běhání po okolí, budete si chtít nakonfigurovat hodinky Apple Watch pro přehrávání hudby. Zde je postup, jak přenést hudbu z vašeho iPhone do chytrých hodinek.

 1. Připravte si výběr své oblíbené hudby k synchronizaci s hodinkami Apple Watch vytvořením seznamu skladeb na iPhonu.

 2. Připojte Apple Watch k nabíječce a ověřte, zda je na vašem iPhone povoleno Bluetooth.

 3. Přejít na Hodinky aplikace na vašem iPhone. Klepněte na Moje hodinky > Hudba.

 4. Pod Seznamy skladeb a alba, klepněte na Přidat hudbua vyberte seznam skladeb nebo album, které chcete synchronizovat s hodinkami.

 5. Chcete-li zahájit synchronizaci, umístěte iPhone poblíž Apple Watch na nabíječku.

 6. Po dokončení synchronizace klepněte na ikonu Hudba aplikace na Apple Watch.

 7. Přejít na seznam skladeb jste provedli nebo procházeli další možnosti. Klepnutím zahájíte poslech hudby.

Protože na hodinkách Apple Watch není konektor pro sluchátka, potřebujete k poslechu hudby přehrávané na chytrých hodinkách sadu sluchátek Bluetooth.

Jak používat Apple Watch k ovládání toho, co se hraje na iPhone

Můžete také použít Apple Watch k ovládání přehrávání hudby na vašem iPhone. V tomto případě se přehrávání přehrává spíše na telefonu než na hodinkách, takže potřebujete sluchátka připojená k telefonu nebo spárovaná s telefonem. Přehrávání hudby však můžete ovládat přímo z hodinek; není třeba vyjímat telefon. Postupujte podle těchto kroků.

 1. Otevři Hudba aplikace z domovské obrazovky Apple Watch.

 2. Posunutím nahoru vyberte svůj iPhone jako zdroj pro přehrávání hudby a potom klepněte na Právě teď hraje na zobrazit, co se aktuálně hraje na vašem iPhone.

  Nyní se hraje na Apple Watch

  V tomto okamžiku máte k dispozici celou řadu možností ovládání přehrávání. Ten, který si vyberete, pravděpodobně závisí na preferované hudební službě.

 3. Pokud používáte Apple Music, klepněte na Rychlá hra získat náhodný výběr skladeb z doporučení této služby pro vás. Můžete také poslouchat rozhlasovou stanici Beats 1.

 4. Můžete také klepnout na Moje hudba zobrazit svou hudební knihovnu a vybrat si, co chcete poslouchat podle umělce, skladby nebo alba.

K ovládání přehrávání hudby můžete také použít Siri (za předpokladu, že jsou na Apple Watch povoleny hlasové příkazy). Siri hledá hudbu, která odpovídá vašemu dotazu na iPhonu i Apple Watch.