Skip to content

Jak přenést prostředí Windows 10 na iOS a Android

8 de Srpen de 2021
AndroidPhoneCompanion 583d7b5c3df78c6f6acd9f72

Vzhledem k tomu, že byl ukončen provoz systému Windows Phone, společnost Microsoft se již nepokouší vytvářet exkluzivní prostředí pro své mobilní platformy. Díky aplikaci Your Phone je možné používat aplikace pro Windows 10 na zařízeních iOS a Android. Informace v tomto článku by měly platit bez ohledu na to, kdo vyrobil váš telefon (Google, Apple, Samsung atd.)

Aplikace Your Phone pro Windows 10 pro iOS a Android

Aplikace Your Phone pro Windows 10 (dříve známá jako Phone Companion) vám umožňuje synchronizovat váš účet Microsoft se smartphonem. Nainstaluje do vašeho zařízení iPhone nebo Android následující aplikace:

  • Microsoft Office
  • Fotky Microsoft
  • OneDrive
  • Výhled
  • Skype

Chcete -li synchronizovat aplikaci Windows Your Phone s mobilním zařízením, musíte si ji nejprve stáhnout z Google Play nebo Apple App Store. Po instalaci mobilní aplikace vás provede nezbytnými kroky. Pomocí aplikace Groove pro Windows 10 je možné streamovat hudbu z vašeho OneDrivu na jakékoli zařízení.

Microsoft OneDrive pro iOS a Android

Aplikace OneDrive společnosti Microsoft automaticky ukládá vaše dokumenty, fotografie a další soubory Windows 10 do cloudu, takže jsou přístupné na všech vašich zařízeních. Kromě toho se všechny poznámky, které si uděláte pomocí OneNotu, zobrazí ve vašem telefonu a všechny změny, které v telefonu provedete v dokumentu Microsoft Office, budou automaticky synchronizovány na všech vašich zařízeních. Obrázky, které pořídíte telefonem, lze také nahrát na OneDrive, abyste je mohli zobrazit na počítači. Každý účet OneDrive je dodáván s 5G volného úložného prostoru, ale pokud si předplatíte Microsoft 365, získáte 1 TB úložiště až pro pět uživatelů. Pokud chcete počítač Mac připojit k Microsoft OneDrive, existuje aplikace OneDrive pro Mac.