Skip to content

Jak přidat hudbu do Fitbit Versa

7 de Červenec de 2021
igor miske 174209 aa05d084c8d54315a13aca75beea27a5

Pokud víte, jak přenést hudbu na Fitbit Versa, můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu a podcasty, když váš telefon není poblíž. Pokyny v tomto článku platí pro Fitbit Versa a Fitbit Versa 2. Fitbit Versa Lite nemá hudební možnosti.

Jak přidat hudbu do Fitbit Versa

Ve vašem Fitbit Versa je dostatek místa pro přibližně 300 skladeb, takže v několika krocích můžete mít svůj seznam skladeb kdekoli, pokud máte hodinky.

 1. Stáhněte a nainstalujte si do svého počítače aplikaci Fitbit Connect.

 2. Otevřete v počítači aplikaci Fitbit Connect a vyberte Správa mé hudby.

  K přenosu hudby do hodinek musí být počítač i hodinky ve stejné síti.

 3. Na svém Versa přejděte do Hudba aplikace a klepněte na Přenos hudby. Připojení hodinek a počítače může trvat minutu nebo déle.

 4. Po připojení vyberte seznam skladeb, který chcete přenést do svého Fitbit Versa. Můžete vybrat více seznamů skladeb najednou.

  Vyberte seznam skladeb v aplikaci Fitbit, který chcete přidat do svých hodinek Versa.

  Fitbit Versa podporuje zvukové soubory MP3, MP4, AAC a WMA.

 5. Počkejte na dokončení stahování. Může to chvíli trvat, zvláště pokud je ve vašich seznamech skladeb spousta skladeb.

Jak přidat seznamy skladeb do Fitbit Versa ze služby streamování hudby

Pokud jste fanouškem streamování hudby, možná budete zklamáni, když zjistíte, že na svém Fitbit Versa hudbu streamovat nemůžete. Pokud však máte prémiové verze Pandory a Deezeru, můžete přenést stažené seznamy skladeb. Tyto pokyny platí pro Deezer, ale proces je u obou služeb podobný.

 1. Otevřete na svém Versa aplikaci Deezer. Měli byste vidět aktivační kód.

 2. Na počítači otevřete stránku Fitbit Deezer a zadejte aktivační kód zobrazený na hodinkách.

 3. Přihlaste se nebo si vytvořte účet Deezer podle pokynů na obrazovce hodinek.

 4. V aplikaci Fitbit na počítači nebo mobilním zařízení přejděte na Dnes kartu a klepněte na svůj profilový obrázek v levém horním rohu.

 5. Klepněte na ikonu Versa ikonu a potom klepněte na Média > Deezer.

 6. Klepněte na Přidat hudbu a vyberte seznam skladeb, který chcete přenést z Doporučené nebo Moje seznamy skladeb Kategorie. V aplikaci Deezer si můžete do svého Versa stáhnout tolik seznamů skladeb, kolik máte místa. V Pandoře máte omezeno pouze na tři seznamy skladeb.

 7. Připojte svůj Versa k nabíječce a automaticky zahájíte stahování. Proces může trvat několik minut, v závislosti na velikosti seznamů skladeb, které přenášíte. Pokud nechcete připojit Versa k nabíječce, klepněte na ikonu tři tečky v nabídce aplikace Deezer a potom klepněte na Vynutit synchronizaci hned zahájit přenos.

Jak ovládat streamování hudby z Fitbit Versa

I když na svém Fitbit Versa nebo Versa 2 nemůžete streamovat hudbu, můžete ovládat streamování hudby (spouštět, zastavovat, měnit skladby a ovládat hlasitost) na připojeném smartphonu pomocí ovládacích prvků Bluetooth Versa.

 1. Připojte k zařízení Fitbit Versa zvukové zařízení Bluetooth, například bezdrátová sluchátka nebo reproduktor Bluetooth.

 2. Na Versa přejeďte z horní části obrazovky dolů a klepněte na ikonu ovládání hudby ikona.

 3. Ujistěte se, že je vybrán správný zdroj hudby. V případě potřeby klepněte na ikonu tříbodové menu na Versa a poté klepněte na hodinky ikona.

 4. Nyní můžete hudbu ovládat pomocí svého Versa. Pokud používáte Spotify na hodinkách Versa, budete muset hudbu ovládat prostřednictvím aplikace Spotify pro Fitbit Versa a Versa 2.