Skip to content

Jak připojit AirPods k Chromebooku

8 de Červenec de 2021
GettyImages 1052001754 41c546b5ed4446ebac2da44fbbe609e5

Co je třeba vědět

 • Zapnout Bluetooth na Chromebooku.
 • Stiskněte a podržte Založit tlačítko na pouzdře AirPods.
 • Jít do Bluetooth dostupná zařízení na Chromebooku a vyberte AirPods.

Tento článek vysvětluje, jak připojit AirPods k Chromebooku a jak je odpojit. Tyto pokyny platí pro všechny Chromebooky bez ohledu na výrobce a všechny modely AirPod.

Jak připojit AirPods k Chromebooku

Apple AirPods jsou tradičně určeny ke spárování pouze s různými produkty Apple. Ostatní zařízení, například Chromebooky, se však mohou s AirPods spárovat pomocí nastavení Bluetooth vašeho notebooku. Před připojením zavřete všechny aplikace pro hudbu nebo video na svém iPhonu nebo jiných zařízeních Apple. Být uprostřed přehrávání, když jsou AirPods připojeny k zařízení Apple, může způsobit problémy při párování s Chromebookem (nebo jakýmkoli jiným zařízením). Připojení AirPodů k Chromebooku vyžaduje zapnutí nastavení Bluetooth. Zde je postup, jak synchronizovat AirPods s Chromebookem.

 1. Na obrazovce Chromebooku vyberte ikonu Jídelní lístek volba. Toto je ikona sítě v pravém dolním rohu obrazovky vedle procenta baterie a digitálních hodin. Tato nabídka zobrazuje možnosti pro Wi-Fi, Bluetooth, oznámení a další.

 2. Vybrat Bluetooth a zapněte připojení Bluetooth, pokud je vypnuté. Jakmile je Bluetooth zapnuté, Chromebook automaticky vyhledá bezdrátová zařízení.

 3. Mějte po ruce AirPods a nabíjecí pouzdro s AirPods uvnitř. Udržujte nabíjecí pouzdro poblíž, abyste mohli AirPods dobít. Připojení Bluetooth může vybíjet baterii jakéhokoli bezdrátového zařízení. AirPods mají výdrž baterie přibližně pět hodin a pouzdro může prodloužit výdrž baterie až na 24 hodin.

 4. Pokud se AirPods automaticky nezobrazí v seznamu Bluetooth Chromebooku, stiskněte a podržte Založit tlačítko na zadní straně pouzdra AirPods. AirPods by měly být brzy detekovány.

  Zůstaňte v dosahu 20 stop od Chromebooku a udržujte připojení Bluetooth AirPods.

 5. Na Chromebooku přejděte na Bluetooth dostupná zařízení seznamu a vyberte AirPods. Potvrďte všechny výzvy, které se v Chromebooku zobrazí. Po připojení se kontrolka LED na pouzdře AirPods rozsvítí zeleně a stav v nastavení Bluetooth Chromebooku se zobrazí jako připojeno.

 6. AirPods jsou nyní spárovány s Chromebookem. Po spárování můžete upravit hlasitost AirPods z Chromebooku.

Jak odpojit Apple AirPods od Chromebooku

Chcete-li odpojit AirPods od Chromebooku, vypněte připojení Bluetooth Chromebooku nebo stiskněte a podržte tlačítko Pár tlačítko na zadní straně pouzdra AirPods.