Skip to content

Jak připojit digitální kabel k televizi pomocí modulátoru RF

7 de Srpen de 2021
GettyImages 200551036 001 57c4a7bc3df78cc16eca10b5

Co vědět

 • Připojte nástěnný koaxiální kabel ke kabelové skříňce Vstup videa. Z kabelového boxu připojte video a audio kabely k videorekordéru Vstup videa.
 • Připojte koaxiální kabel z videorekordéru Video výstup do RF modulátoru v přístav. Propojte kompozitní kabely z DVD Video výstup do RF modulátoru v.
 • Připojte RF modulátor k televizoru pomocí koaxiálního kabelu. Kabel bude veden z RF modulátoru Video výstup port k TV Vstup videa.

Tento článek vysvětluje, jak připojit svůj starší televizor k digitálnímu kabelu, přehrávači DVD a videorekordéru pomocí modulátoru RF s více přípojkami. Pokyny platí pro samostatné přehrávače DVD, nikoli pro kombinované jednotky.

Jak připojit digitální kabel k televizi pomocí modulátoru RF

Jakmile vše připojíte, všimnete si, že práce s RF modulátorem je stejná jako práce bez něj, kromě toho, že mezi video signál a televizi budete mít připojené další zařízení. Postup nastavení:

 1. Připojte koaxiální kabel vycházející ze zdi k vašemu digitálnímu kabelovému boxu v Vstup videa slot. Může být také označeno Vstup antény nebo Kabelový vstup.

 2. Z kabelového boxu připojte koaxiální nebo kompozitní (žlutý video kabel) a stereo (červeno-bílý) audio kabel RCA k Vstup videa terminál na vašem videorekordéru.

 3. Připojte koaxiální kabel z Video výstup port na videorekordéru do jednoho z v porty na RF modulátoru.

 4. Připojte svůj DVD přehrávač k RF modulátoru pomocí žluto-červeno-bílých kompozitních/RCA kabelů od Video výstup portu na přehrávači DVD na v port na RF modulátoru. Pokud je váš DVD přehrávač kombinovanou jednotkou s videorekordérem, můžete tento krok přeskočit, protože připojení bude součástí nastavení videorekordéru.

 5. Připojte RF modulátor k televizoru pomocí koaxiálního kabelu. Šňůra povede z Video výstup port RF modulátoru na Vstup videa, Kabel, nebo Vstup antény port vaší televize.

To by mělo být vše, co potřebujete, abyste mohli začít sledovat digitální televizi. Abychom to shrnuli, zde je základní přehled připojení:

 • Koaxiální od stěny ke kabelové skříňce
 • Kabelový box k videorekordéru
 • Modulátor VCR na RF
 • DVD přehrávač k RF modulátoru
 • RF modulátor k TV

Budete moci zaznamenávat pouze to, co je na kanálu tři, protože digitální kabel bude vyžadovat, abyste byli na kanálu tři. Pokud jde o budoucí připojení k modulátoru RF, jednoduše do něj zapojte své zobrazovací zařízení a stiskněte tlačítko aktivující videosignál pro zařízení, které chcete zobrazit. Dokud je připojen k televizi a televizor je na kanálu tři, měli byste vidět váš video signál.