Skip to content

Jak restartovat Samsung Galaxy Watch

2 de Květen de 2022
restartgalaxywatch 726770bd1a874d7e94e81d7940e9ec27

Co vědět

 • Z hlavního ciferníku: přejeďte prstem dolůa potom klepněte na ikona napájení > vypnout.
 • Počkejte, až se hodinky vypnou, a poté stiskněte a podržte tlačítko tlačítko Domů dokud se znovu nezapne.
 • Můžete také stisknout a podržet tlačítko Domů a tlačítko Zpět dokud se hodinky nevypnou a automaticky se restartují.

Tento článek vysvětluje, jak restartovat Samsung Galaxy Watch.

Jak restartuji své hodinky Samsung Galaxy Watch?

Pokud vaše hodinky Samsung Galaxy Watch fungují správně a potřebujete je restartovat, máte dvě možnosti. Hodinky můžete vypnout v možnostech napájení nebo vynutit restart pomocí fyzických tlačítek hodinek. První metoda vypíná hodinky, takže k dokončení procesu restartování musíte Samsung Galaxy Watch ručně zapnout. Druhá metoda zahájí sekvenci restartu, takže se hodinky vypnou a poté samy restartují. Zde je návod, jak restartovat hodinky Galaxy prostřednictvím nabídek:

 1. Přejeďte prstem dolů z hlavního ciferníku.

 2. Klepněte na Napájení ikona.

 3. Klepněte Vypnout.

 4. Chcete-li hodinky znovu zapnout, stiskněte a podržte fyzické tlačítko Domov knoflík.

  Tlačítko Domů na hodinkách Samsung Galaxy.

 5. Po zapnutí displeje hodinek uvolněte tlačítko Home.

Jak vynutíte restart Samsung Galaxy Watch?

Pokud obrazovka zamrzne nebo nefungují ovládací prvky dotykové obrazovky, můžete také vynutit restart zařízení Galaxy Watch. Funguje to takto:

 1. Stiskněte a podržte fyzické Tlačítko Domů a tlačítka zpět na vašich hodinkách.

  Pokud to nefunguje, zkuste stisknout a podržet pouze tlačítko Domů. Některé hodinky Samsung, například Galaxy Watch Active a Active 2, místo toho používají tuto metodu.

 2. Pokračujte v držení tlačítek, když se objeví obrazovka napájení.

  Držení tlačítek Zpět a Domů na hodinkách Samsung Galaxy.

  Pokud je obrazovka hodinek zamrzlá, tato obrazovka se nemusí zobrazit. V takovém případě držte tlačítka, dokud obrazovka nezčerná a neuvidíte zprávu o restartování.

 3. Když obrazovka zčerná, uvolněte tlačítka Domů a Zpět a hodinky se automaticky restartují.

  Restartování hodinek Samsung Galaxy.

Jaký je rozdíl mezi restartováním a resetováním Galaxy Watch?

Když restartujete Samsung Galaxy Watch, v podstatě je vypnete a znovu zapnete. Hodinky zůstanou spárované s telefonem a nedojde ke ztrátě nastavení ani dat. Oba způsoby resetování plní stejný úkol, i když jeden vyžaduje ruční zapnutí hodinek, zatímco druhý je restartuje automaticky. Restartování Samsung Galaxy Watch může vyřešit mnoho problémů, jako je pomalý výkon, pomalá odezva a zamrzlý displej. Resetování hodinek Galaxy Watch, známé také jako tovární reset, obnoví hodinky do původního stavu z výroby. Samsung Galaxy Watch můžete resetovat prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable v telefonu nebo prostřednictvím samotných hodinek. Po resetování musíte zařízení Galaxy Watch nastavit stejným způsobem, jako když jste je dostali poprvé. Resetování hodinek Galaxy Watch může vyřešit některé vážné problémy, ale pokud si hodinky před resetováním nezálohujete, ztratíte všechna nastavení a data na nich uložená. Než budete moci spárovat Galaxy Watch s novým telefonem, prodat je nebo darovat, budete také muset provést reset.

FAQ

 • Mohu volat na Samsung Galaxy Watch?

  Ano. Na hodinkách klepněte na Telefon a vybrat si Klávesnice nebo Kontakty. Klepněte na zelenou Telefon ikonu pro zahájení hovoru. Chcete-li přijímat hovory na hodinkách Samsung Watch, klepněte na levé zelené tlačítko pro přijetí a přejeďte prstem do středu obrazovky.

 • Jak nabiji hodinky Samsung Galaxy Watch bez nabíječky?

  Chcete-li hodinky Samsung Galaxy Watch nabíjet bez nabíječky, umístěte je na jakoukoli kompatibilní nabíjecí stanici Qi nebo telefon Galaxy, který podporuje PowerShare. Pečlivě sledujte zařízení, abyste se ujistili, že se příliš nezahřívá.

 • Jak připojím hodinky Samsung Galaxy Watch k telefonu?

  Chcete-li k telefonu připojit hodinky Samsung Galaxy Watch, musíte hodinky resetovat a poté je nastavit pomocí aplikace v novém telefonu. Hodinky Samsung Watch lze připojit pouze k jednomu telefonu současně.