Skip to content

Jak se dívat na přímý přenos speciálních cen Tony Awards 2020

9 de Srpen de 2021
GettyImages 1154999914 56569ab5e30d479c8438f678536fd68c

Ceny Tony, známé také jako Tonys, se obvykle konají první nebo druhou neděli v červnu každý rok v 17:00 PT/ 20:00 ET. Tato osvědčená akce, kterou uvádí American Theatre Wing, předvádí to nejlepší z hraného broadwayského divadla. Ať už se naladíte na to, kdo vyhraje, nebo se podíváte na některá fantastická představení, tato ocenění nikdy nezapůsobí.

74. ročník udílení cen Tony Podrobnosti

datum: 26. září 2021
Živá prezentace: 17:00 PT/ 20:00 ET
Broadway je zpět! Koncert: 18:00 PT/ 21:00 ET
Umístění: Virtuální
Kanál: CBS
Proud: Paramount+ Podívejte se na úplný seznam nominovaných na Broadwayskou sezónu 2020.

Zvláštní ceny Tony v roce 2020

Poté, co byla sezóna 2019-2020 zkrácena, byly Tony Awards odloženy o více než rok. Letošní zářijová událost se bude shodovat s opětovným otevřením Broadwaye a má jiný formát. Za prvé, hodinové vysílání bude ctít pořady a představení sezóny 2019-2020. Po této prezentaci bude následovat Předání cen Tony: Broadway je zpět! Program, vysílaný od 9 do 23 hodin východního času, bude obsahovat speciální představení nominovaných na cenu Tony a živou prezentaci cen Nejlepší hra, Nejlepší obnova hry a Nejlepší hudební ocenění.

Jak sledovat živý přenos cen Tony Awards

Pokud jste přestřihli šňůru, ale přesto chcete mít přehled o Broadwayi, není důvod zmeškat ani okamžik půvabu, akce nebo zábavy. Přímý přenos Tony Awards můžete sledovat z počítače, tabletu, smartphonu nebo dokonce z televize pomocí kompatibilního streamovacího zařízení. CBS má výhradní práva na vysílání Tonys, ale existuje mnoho různých způsobů, jak streamovat obřad.

Paramount+

Pokud je čas Tonys a nejste poblíž televize, můžete přejít na web CBS.com a sledovat prostřednictvím streamovací služby Paramount+ (dříve CBS All Access). Tato možnost vyžaduje předplatné, ale je k dispozici bezplatná zkušební verze, pokud jste ji ještě nikdy nezkontrolovali. Chcete -li streamovat Tonys na CBS.com, přejděte na web a vyberte Zkuste Paramount+ v pravém horním rohu a přihlaste se ke zkušební verzi. Jakmile budete připraveni, vraťte se na CBS.com během udílení cen Tony, vyberte Živá TV, a show začne.

Další způsoby, jak žít Streamujte Tonys

Kromě Paramount+můžete také živě streamovat CBS a Tony Awards prostřednictvím několika služeb předplatného streamování. CBS není k dispozici v každé oblasti ze všech služeb, proto si před registrací ověřte dostupnost. Většina těchto služeb nabízí bezplatnou zkušební verzi, což je skvělý způsob, jak sledovat Tonys zdarma a zároveň ověřit, že služba má ve vaší oblasti CBS.

AT&T TV NYNÍ

AT&T TV Now, dříve známá jako DirecTV Now, tato služba zahrnuje kanály ABC, CBS, Fox, NBC a mnoho dalších.

HULU+ ŽIVÁ TV

Hulu + Live TV přichází s místními kanály ABC, CBS, Fox a NBC, kabelovými kanály jako ESPN a dalšími. K dispozici je 30denní bezplatná zkušební verze.

YOUTUBE TV

YouTube TV poskytuje živé televizní kanály na vyžádání a má také cloudový DVR. S touto službou získáte ABC, CBS, Fox, NBC a další. K dispozici je bezplatná zkušební verze.

SLING TV

Sling TV nabízí pouze NBC a Fox na omezeném počtu trhů. K dispozici je bezplatná zkušební verze, ale s touto pravděpodobně nebudete moci sledovat Tonys. Tito poskytovatelé nabízejí živé přenosy pořadů CBS, jako jsou Tony Awards, pouze na konkrétních trzích. Předem si ověřte svou vlastní místní dostupnost, abyste se ujistili, že budete moci sledovat Tonys.

Tony Awards Pre-Show Live Stream Red Carpet

Tonys může být nejlépe známý pro představení během show, ale některé z nejlepších upřímných okamžiků se vyskytují na červeném koberci ještě před začátkem show. Nahrajte si v 17:00 v den akce CBS Twitter feed, abyste zachytili každý okamžik akce.