Skip to content

Jak se dívat na živý přenos hry The Preakness Stakes (2022)

4 de Srpen de 2021
preaknessstakes 5c804f1b46e0fb00019b8ee0

Preakness Stakes je na NBC, což znamená, že se můžete zdarma naladit, pokud máte anténu a místní stanici NBC. Další možnosti, bezplatné i placené, jsou k dispozici pro řezače kabelů a kohokoli jiného, ​​kdo upřednostňuje streamování závodu přes internet.

Podrobnosti závodu

Datum: 21. května 2022 Čas: 17:00 ET Čas zveřejnění: 18:20 ET (přibližně) Umístění: Pimlico Race Course Stream: NBC, NBC Sports, Hulu s živou televizí a YouTube TV

Jak streamovat sázky na Preakness z NBC

Preakness Stakes vysílá vzduchem vaše místní stanice NBC, takže se můžete zdarma naladit, pokud máte televizi, anténu a blízkou pobočku NBC. Pokud jste nepřestřihli šňůru a máte platné předplatné kabelu, nebo si jej můžete půjčit, můžete celou událost streamovat také prostřednictvím webu NBC Sports. Kromě webu NBC Sports si můžete také stáhnout aplikaci NBC Sports pro svůj telefon, streamovací zařízení nebo dokonce herní konzoli. Stránka NBC Sports poskytuje bezplatné zkušební období, ale trvá jen několik minut. Pokud chcete, můžete těch pár minut sledovat, nebo omezení odstranit platnými přihlašovacími údaji pro kabelového nebo satelitního poskytovatele. Protože vaše bezplatná zkušební verze může během závodu dojít, pokud se nepřihlásíte, není to pro řezače kabelů dobrá metoda. Chcete -li delší zkušební verzi, podívejte se na služby jako Hulu nebo fuboTV.

 1. Přejděte na streamovací web NBC Preakness Stakes. Přehrávač se načte a pokrytí Preakness Stakes bude k dispozici, jakmile bude událost spuštěna.

  NBC Sports vám ve výchozím nastavení umožňuje sledovat pouze krátký živý náhled. Uživatelé s platným kabelovým nebo satelitním předplatným mohou tento časový limit odebrat.

 2. Pokud platnost vašeho omezeného náhledu vyprší a vy buď máte nebo si můžete vypůjčit kabelové přihlášení, přejděte dolů a klikněte OVĚŘIT TEĎ.

  Snímek obrazovky NBC Sports.

 3. Vyberte svého kabelového nebo satelitního poskytovatele.

  Snímek obrazovky NBC Sports zobrazující obrazovku výběru poskytovatele televize.

 4. Přihlaste se ke svému kabelovému nebo satelitnímu účtu.

  Snímek obrazovky s přihlášením poskytovatele TV na NBC Sports.

 5. Pokud zadáte platné přihlašovací údaje, časový limit bude odstraněn a vy budete moci sledovat celou událost.

Které streamovací služby zahrnují šílenství?

Nejlepší způsob, jak mohou střihači kabelů streamovat Preakness Stakes, je služba streamování internetu. Tyto služby jsou jako kabelové a poskytují přístup ke stejnému přesnému živému obsahu, jaký získáte z kabelu, ale fungují prostřednictvím vašeho vysokorychlostního připojení k internetu. Každá streamovací služba podepisuje dohody se sítěmi a televizními stanicemi, čímž získává práva na vysílání živé televize. To je důvod, proč vám některé streamovací služby mohou poskytovat živý přenos NBC a jiné nikoli. Vše závisí na tom, kde žijete, a na tom, zda má služba dohodu s vaší místní pobočkou NBC.

HULU S ŽIVOU TV

Hulu s Live TV poskytuje nejširší přístup k NBC. Pokud není ve vaší oblasti k dispozici, zkuste jiný.

YOUTUBE TV

YouTube TV nabízí NBC je na většině hlavních trhů.

AT&T TV NYNÍ

AT&T TV má nyní také slušné pokrytí NBC.

SLING TV

Sling TV zahrnuje NBC pouze na vybraných hlavních trzích, ale je to velmi cenově dostupná volba, pokud je vaše oblast pokryta.

FUBOTV

fuboTV je streamovací služba zaměřená na sport, která má omezené pokrytí NBC, ale i přesto stojí za to se podívat, pokud je vaše oblast zahrnuta.

Streamování Preakness na mobilních zařízeních, streamovacích zařízeních a konzolách

Kromě streamování prostřednictvím webového prohlížeče v počítači můžete streamovat Preakness Stakes také na svém telefonu, tabletu, streamovacím zařízení a dokonce i herní konzoli, pokud máte správnou aplikaci. NBC Sports má aplikace pro většinu hlavních zařízení, ale k přihlášení stále potřebujete platné kabelové nebo satelitní předplatné. Pokud jste se rozhodli používat některou ze služeb z předchozí části, všechny mají také aplikace. Zde jsou aplikace, které budete potřebovat ke streamování Preakness Stakes prostřednictvím NBC Sports:

 • Android: NBC Sports
 • iOS: NBC Sports
 • Zařízení Amazon: NBC Sports
 • Roku: NBC Sports
 • PS4: NBC Sports
 • Xbox One: NBC Sports

Jak streamovat zvuk Preakness zdarma

Rádio NBC Sports pokrývá Preakness Stakes, stejně jako televizní sítě NBC a NBC Sports. To znamená, že můžete poslouchat zdarma, pokud máte místní rozhlasovou stanici NBC Sports. Většina místních stanic má také možnost poslouchat online. Pokud nemáte místní rozhlasovou stanici NBC Sports, můžete pomocí stránky pro streamování rádia poslouchat stanici z jiné geografické oblasti. Druhou možností je naladit se prostřednictvím Horse Racing Radio Network. Tato stránka nese spoustu největších závodů, včetně celé Triple Crown. Zde je návod, jak zdarma streamovat sázky na Preakness na Horse Racing Radio Network:

 1. Navigovat do horseracingradio.net.

  Snímek obrazovky HRRN.

 2. Klikněte na Hrát si knoflík.

  Snímek obrazovky stránky HRRN Listen Live.

  Stránka živého rádia na tomto webu obsahuje přehrávač Flash Player a spoustu bannerových reklam. Pokud máte potíže s nalezením hráče, hledejte černobílé logo HRRN s tlačítkem přehrávání uprostřed.

 3. Zvuk ze závodu by se měl přehrát po kliknutí na tlačítko Přehrát. Pokud tomu tak není, nebo se vám tlačítko pro přehrávání vůbec nezobrazuje, zkontrolujte, zda není aktualizován váš přehrávač Flash.

Existuje nějaký jiný způsob, jak streamovat živé dostihy zdarma?

Dalším způsobem, jak zdarma sledovat živý přenos Preakness Stakes, je sportovní sázení. Tyto stránky vám nedávají přístup k oficiálnímu sportovnímu streamu NBC, takže se nebudete moci dívat na žádné slavnosti ani jiné události, které vedly k závodům. Místo toho obvykle poskytují živý přenos trati. To není dobrá volba, pokud si chcete sednout a sledovat úplné pokrytí Preakness Stakes od NBC, ale je to volba, pokud chcete vidět výsledky závodu naživo.