Skip to content

Jak skrýt lajky na Instagramu

14 de Květen de 2023
Instagramhashtag 3841467b1a034d42be8b103a64f93b61

Co vědět

 • Při vytváření příspěvku klepněte na obrazovce, kde můžete napsat popisek Pokročilé nastavení > Skrýt like a počet zobrazení tohoto příspěvku.
 • Chcete-li skrýt hodnocení Líbí se u příspěvků, které jste již vytvořili, klepněte na tři tečky > Schovej se jako hrabě.
 • Chcete-li skrýt hodnocení Líbí se u příspěvků jiných lidí, přejděte na Profil > Jídelní lístek > Nastavení > Soukromí > Příspěvky > Skrýt počet lajků a zhlédnutí.

Tento článek vysvětluje, jak skrýt lajky na Instagramu. Pokyny platí pro mobilní aplikaci pro iOS a Android.

Můžete na Instagramu skrývat počty lajků?

Instagram umožňuje uživatelům skrýt lajky u vašich příspěvků a příspěvků jiných lidí. Své lajky můžete skrýt před nebo po sdílení svých příspěvků. Skrytí lajků a upozornění na Instagramu znamená méně rušivých vlivů, takže se můžete soustředit na kvalitu svých příspěvků a nemusíte být posedlí tím, kdo je lajkoval. Stále budete dostávat upozornění, když se někomu líbí vaše příspěvky, takže možná budete chtít vypnout upozornění na Instagramu. Pokud si založíte profesionální instagramový účet, stále uvidíte, když někdo sdílí vaše příspěvky.

Jak vypnu lajky na Instagramu?

Chcete-li u příspěvku před sdílením na Instagramu skrýt hodnocení Líbí se mi, postupujte takto:

 1. Klepněte Pokročilé nastavení těsně předtím, než přidáte příspěvek na Instagram, na obrazovce, kde můžete napsat popisek.

 2. Klepněte Skrýt like a počet zobrazení tohoto příspěvku, pak se vraťte a dokončete svůj příspěvek. To se vám líbí a zhlédnutí nebudou viditelné pro vás ani pro nikoho jiného. Pokud nevidíte možnost skrýt hodnocení Líbí se, aktualizujte Instagram a restartujte aplikaci.

Jak zpětně skrýt lajky u příspěvků

Můžete také skrýt lajky u příspěvků, které jste již vytvořili.

 1. Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu příspěvku.

 2. Klepněte Schovej se jako hrabě. Poté byste měli vidět potvrzovací zprávu.

  Nabídka se třemi tečkami, Skrýt počet lajků a To se mi líbí počet skrytý na Instagramu

Jak skrýt hodnocení Líbí se na jiných účtech

Pokud nechcete, aby se vám u příspěvků jiných lidí zobrazovaly lajky a zobrazení, postupujte takto:

 1. Klepněte na své Ikona profilu.

 2. Klepněte Jídelní lístek (tři vodorovné čáry).

 3. Klepněte Nastavení.

  Ikona profilu, ikona nabídky a nastavení v aplikaci Instagram

 4. Klepněte Soukromí.

 5. Klepněte Příspěvky.

 6. Klepněte Skrýt počet lajků a zhlédnutí.

  Soukromí, příspěvky a počet skrytí lajků a zobrazení v aplikaci Instagram

  Pokud změníte názor, můžete lajky odkrýt stejným způsobem, jakým jste je skryli. Vraťte se do nastavení soukromí nebo přejděte na příspěvek a klepněte na tři tečky > Odkrýt jako hrabě.

FAQ

 • Jak získám více lajků na Instagramu?

  Chcete-li na Instagramu získat více lajků, pravidelně přidávejte příspěvky, používejte značky a hashtagy, přidejte svou polohu a věnujte úsilí svým titulkům. Buďte interaktivní sledováním ostatních a lajkováním jejich fotek. Pomůže, když víte, kdy je nejlepší denní čas zveřejňovat příspěvky na Instagram.

 • Jak na Instagramu uvidím své dříve oblíbené příspěvky?

  Chcete-li zobrazit své dříve oblíbené příspěvky na Instagramu, klepněte na svůj ikona profilu > Jídelní lístek > Nastavení > Účet > Příspěvky, které se vám líbí. Můžete zobrazit pouze 300 nejnovějších příspěvků (fotek a videí), které se vám líbí.

 • Jak získám více sledujících na Instagramu?

  Chcete-li získat více sledujících na Instagramu, optimalizujte svůj profil a obsah, najděte cílené uživatele a komunikujte s nimi a povzbuďte své sledující, aby se zapojili. Používejte Instagram Stories a Instagram Live. Propagujte svůj profil na Instagramu všude.