Skip to content

Jak vložit fotografie nebo videa z Instagramu na web

30 de Červenec de 2021
get instagram followers 3485845 2 5b0f1a1704d1cf00364962c1

Je možné vložit obsah z Instagramu přímo do HTML vašeho webu nebo blogu. Zde je návod, jak vložit video nebo fotografii z Instagramu na web, aby návštěvníci mohli s příspěvkem komunikovat, jako by byli na Instagramu.

Jak vložit videa z Instagramu na web

Chcete -li získat kód, který potřebujete vložit, musíte k příspěvku přistupovat prostřednictvím webových stránek Instagramu. Za předpokladu, že začínáte s aplikací Instagram, postupujte takto:

 1. Najděte příspěvek, který chcete vložit, a klepněte na tři tečky v pravém horním rohu. Pokud jste již našli příspěvek, který chcete vložit na Instagram.com, přejděte ke kroku 5.

 2. Klepněte na Kopírovat odkaz ve vyskakovacím menu.

 3. Vložte odkaz do e -mailu a odešlete jej sobě.

 4. Otevřete e -mail na stolním nebo přenosném počítači, poté zkopírujte a vložte adresu URL do webového prohlížeče a přejděte na Instagram.com.

  Adresa URL Instagram.com ve webovém prohlížeči.

 5. Vybrat tři tečky v pravém horním rohu stránky příspěvku Instagram.

  Nabídka tří teček v příspěvku na Instagramu

 6. Vybrat Vložit.

  Vložit do příspěvku na Instagramu

 7. Vybrat Zkopírujte kód pro vložení.

  Zkopírujte vložený kód do příspěvku na Instagramu

  Chcete -li zahrnout popisek, který se má zobrazit na webové stránce, ponechte Zahrnout rámeček s titulky kontrolovány.

 8. Přejděte na svůj web nebo blog a vložte zkopírovaný kód pro vložení do Instagramu na příslušné místo, poté změny uložte a publikujte.

Přidání kódu Instagram pro vložení na web

Správné místo pro vložení kódu závisí na webu nebo platformě pro blogování, kterou používáte. Pokud váš web běží například na WordPressu, stačí se na upravitelnou stránku dostat v textovém režimu (spíše než ve vizuálním režimu). Pokud vytváříte web pomocí čistého HTML nebo generátoru statického webu, můžete na svůj web vložit nezpracovaný HTML, který jste zkopírovali. Podívejte se na publikovanou stránku online, abyste viděli novou fotografii nebo video Instagram úhledně vložené. Měli byste vidět fotografii s odkazem na jméno uživatele Instagramu nahoře a také počet lajků a komentářů pod ním. Pokud se místo fotky jedná o video, budou si ho moci návštěvníci přehrát přímo na vašem webu.