Skip to content

Populární značky pro Instagram, které byste měli používat

26 de Červenec de 2021
Instagramhashtag 3841467b1a034d42be8b103a64f93b61

Pro mnoho uživatelů Instagramu je získávání lajků a následovníků zásadní. Jedním ze základních způsobů, jak zvýšit viditelnost vašich příspěvků, je označit je příslušnými hashtagy, aby uživatelé, kteří procházejí klíčová slova pomocí vyhledávací funkce Instagramu, objevili váš obsah. Zde je několik populárních značek, které vašim příspěvkům na Instagramu pomohou získat větší publikum.

Jak hashtagy zvyšují vaši přítomnost

Pokud zveřejníte fotku svého spícího psa a do titulku přidáte hashtag „#dog“, ostatní uživatelé, kteří hledají #dog, se mohou s vaší fotkou a příspěvkem setkat, lajkovat ji a komentovat ji, nebo vás dokonce začít sledovat. Pokud neustále přidáváte relevantní a populární hashtagy, můžete udržet svůj obsah v horní části výsledků vyhledávání, zvýšit své šance na získání lajků a sledujících a dokonce přistát na stránce Prozkoumat Instagram.

Populární hashtagy

Zatímco populární hashtagy se vždy mění kvůli aktuálním událostem a novým trendům, zde jsou některé oblíbené oblíbené položky.

#Milovat

# Láska zůstává jedním z nejpopulárnějších a nejčastěji používaných hashtagů Instagramu. Lidé přidávají #love do mnoha typů obsahu a uživatelé jej pravidelně vyhledávají. Návštěvníci Instagramu jsou vždy vnímaví ke kráse a pozitivitě.

#Krásná

S tolika výjimečnými filtry, díky nimž může běžná fotografie nebo video vypadat výjimečně, je #beautiful populární způsob, jak popsat přitažlivou fotografii nebo kinematografii na Instagramu.

#Léto

Léto se zdá být oblíbenou sezónou každého na Instagramu. Od fotek na pláži až po růžovo-oranžové západy slunce #summer doprovází ohromující fotografie, scény na pláži a další zábavné letní aktivity.

#Roztomilý

Váš pes tedy spí a vy si myslíte, že je docela roztomilý, že? Pošlete fotku svého chlupatého přítele a přidejte # roztomilý. Když uživatelé Instagramu vyhledají #cute, najdou spoustu rozkošných zvířat, dětí a další roztomilost.

#Mě

Instagram je nejlepší web pro selfie. S filtrem fotografií každý vypadá dobře a je snadné pořídit náhodnou fotku, na které jste, přidat #me a sbírat lajky od svých sledujících.

#Dívka

Mnoho mladých lidí rád zveřejňuje lichotivé fotografie sebe sama. Přidání #girl je spolehlivý způsob, jak generovat pozitivní zpětnou vazbu.

#TBT

TBT je zkratka pro „Throwback Thursday“ a mnoho lidí si užívá hledání starých fotografií a jejich zveřejňování spolu s hashtagem #TBT. Tyto příspěvky z minulosti jsou zábavné a všeobecně populární.

#IGers

Uživatelé přidávají #IGers do různých příspěvků. Zkráceno na „Instagrammers“ lidé používají #IGers k označení jakékoli fotografie, kterou vidí, jako ikonickou nebo reprezentativní pro svoji „značku“.

# Nepochopeno

#Instagood popisuje jakoukoli fotografii nebo video, které plakát považuje za zvlášť dobře provedené. Přidání #Instagood znamená, že jste na svůj příspěvek hrdí.

#Instacollage

Někteří uživatelé jsou kreativní a před nahráním do Instagramu kombinují více než jednu fotografii pomocí jiné aplikace pro tvorbu koláží. Přidání #Instacollage znamená, že následující příspěvek je jedinečný a kreativní.

#Latergram

Použijte #latergram, když zveřejňujete fotografii nebo video později, nikoli okamžitě.

#Foto dne

Původní plakát #PhotoOfTheDay si vybral oblíbenou fotografii z této skupiny značek a zahrnoval ji do online galerie, něco jako soutěž. V dnešní době lidé přidávají #PhotoOfTheDay, aby označili fotografii, na kterou jsou obzvláště hrdí.

#Instamood

Cítíte se smutní, šťastní, naštvaní, zmatení nebo máte nějaké jiné emoce? Pořiďte fotografii nebo video představující váš současný stav mysli a přidejte #instamood, abyste lidem ukázali, jak se cítíte.

#Tweegram

Mnoho lidí používá aplikaci s názvem Tweegram k současnému zveřejnění fotografie z Instagramu a tweetování fotografie na Twitteru, kde také mohou zadat 280místnou zprávu. Přidání #Tweegram znamená, že používáte aplikaci Tweegram.

#iPhoneAsia

Uživatelé Instagramu ve východní Asii původně začali ve svých příspěvcích používat #iPhoneAsia, ale mnoho lidí v USA také používá tuto značku.

#iPhoneOnly

Vzhledem k tomu, že Instagram vytvořil svou aplikaci pro Android, někteří začali používat #iPhoneOnly, aby naznačili, že k pořízení své fotografie nebo videa použili iPhone.

#LiveAuthentic

Mnoho uživatelů rád přidává do svých příspěvků #LiveAuthentic při sdílení přírodního obrázku nebo zobrazení uměleckého fotografického stye.

#VSCO nebo #VSCOCam

Ne, to není zkratka pro internet! VSCO je název nejlépe hodnocené aplikace pro úpravy fotografií, se kterou uživatelé rádi pracují před zveřejněním fotografií na Instagram. Fanoušci VSCO rádi informují své následovníky, že na svých příspěvcích na Instagramu použili VSCO, a tak přidají značku #VSCO.

#[City Name]

Pokud chcete vzbudit větší zájem místních sledovatelů, zkuste označit své příspěvky nejbližším velkým městem. Pokud jste například poblíž Austinu v Texasu, přidejte značky jako #austin nebo #austintx.

Více na Hashtags

Pokud ve svém titulku Instagram používáte více hashtagů, zkuste je oddělit od skutečného titulku, aby nevypadal přeplněný a těžko čitelný. Zadejte svůj titulek a poté proveďte více řádků a na konec umístěte hashtagy. Někteří uživatelé uvádějí na začátek řádků tečky, aby pomohli divákovi vést oči dolů k hashtagům. Chcete-li držet krok s aktuálními hashtagy, navštivte Top-Hashtags a podívejte se, co je nového a trendy.