Skip to content

Jak získat odkaz na Instagram

10 de Duben de 2023
Man Photographing Food df5ce6bc54734695881dfdb27b1066f2

Co vědět

 • Vyberte profilovou fotku na stránce účtu Instagram.
 • Odkaz na profil Instagramu je viditelný v adresním řádku prohlížeče jako jedinečná adresa URL.
 • Odkaz na profil Instagram je kombinací adresy URL domény Instagram a vašeho uživatelského jména.

Tento článek ukazuje, jak zkopírovat odkaz na váš profil Instagramu z prohlížeče na počítači a na vašem iPhone. nebo telefon Android.

Jak zkopírujete odkaz na svůj profil na Instagramu?

Při používání aplikace Instagram na iPhonu možná nebudete dvakrát přemýšlet o odkazu na svůj profil na Instagramu. Jedinečný odkaz na profil není nikde v mobilní aplikaci výrazně zobrazen. Tento odkaz je však snadné najít, takže jej můžete sdílet s kýmkoli jednoduchým zkopírováním a vložením. Instagram lze použít jako webovou aplikaci. Můžete použít jakýkoli prohlížeč na stolním počítači nebo mobilní prohlížeč na smartphonu.

 1. Přihlaste se do svého profilu na Instagramu pomocí uživatelského jména a hesla.

 2. Vyberte své uživatelské jméno nebo profilovou fotku v pravém horním rohu a poté vyberte Profil přejděte na stránku Profil.

 3. Adresa URL profilu je viditelná v adresním řádku prohlížeče.

  Stránka profilu Instagram s odkazem na profil v adresním řádku prohlížeče

 4. Zkopírujte odkaz na profil Instagramu.

 5. lis Ctrl + C na klávesnici Windows zkopírujte odkaz na profil a Ctrl + PROTI jej vložit kamkoli. Na počítači Mac použijte Příkaz + C horní kopie a Příkaz + PROTI pro vložení odkazu.

Některé účty Instagramu jsou soukromé a nemusí být viditelné, i když k nim přejdete pomocí odkazu na profil Instagramu. Deaktivované účty Instagramu také nejsou viditelné.

Jak zkopírujete svůj odkaz na Instagram na iPhone?

Odkaz na profil Instagramu není nikde v aplikaci pro iPhone viditelný. Nikde to nenajdete ani v nastavení aplikace. Ale protože znáte název svého účtu (nebo kohokoli jiného), odkaz na profil na Instagramu lze snadno sestavit.

 1. Otevřete na svém iPhonu aplikaci Instagram a v případě potřeby se přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla.

 2. Klepněte na ikonu Profil v pravém dolním rohu lišty nabídky v dolní části.

 3. Uživatelské jméno je viditelně zobrazeno nad profilovou fotografií na stránce profilu.

 4. Odkaz na profil Instagramu je jednoduchou kombinací adresy URL webu Instagramu a uživatelského jména. Například ze snímku obrazovky je uživatelské jméno Instagramu @indiescribe. Takže úplný odkaz na profil bude https://www.instagram.com/indiescribe, který by odkazoval na profil odkudkoli.

Použijte odkaz na Instagramový profil v příspěvcích na blogu, v e-mailových podpisech nebo kdekoli jinde, abyste rozšířili dosah svého obsahu. Případně můžete vygenerovat QR kódy z aplikace Instagram a umožnit jejich skenování z jakékoli aplikace fotoaparátu třetí strany. Naskenováním jedinečného QR kódu se otevře instagramový účet, který je s ním propojen.

FAQ

 • Jak vložím odkazy do svých příběhů na Instagramu?

  Když zveřejníte příběh na Instagramu, můžete k přidání odkazů použít funkci nálepky. Nejprve vyberte nástroj nálepky z horního navigačního panelu a poté vyberte Odkaz nálepka. Dále přidejte požadovaný odkaz a klepněte na Hotovoa před zveřejněním na svůj příběh umístěte nálepku.

 • Jak získáte odkaz na Instagram do svého životopisu na Twitteru?

  Jakmile najdete odkaz na svůj profil na Instagramu, můžete jej sdílet na svém Twitteru bio. Na Twitteru zkopírujte svůj odkaz na Instagram a přejděte na svůj profil na Twitteru. Vybrat Profil > Upravit profil a vložte odkaz do Bio nebo webová stránka pole.