Skip to content

Jak sledovat prezidentské debaty

13 de Červenec de 2021
people silhouetted against an american flag 1214707683 405991a5634c4e6b976c66b0a1019a09

Debaty prezidenta můžete sledovat zdarma, pokud máte předplacenou anténu nebo kabel. Řezačky kabelů mohou sledovat debatní živé přenosy z počítače, tabletu, smartphonu nebo televize pomocí kompatibilního streamovacího zařízení a jakékoli služby nabízející živé televizní vysílání.

Jak streamovat prezidentské debaty na webových stránkách a aplikacích se síťovými novinkami

Každá debata bude vysílána živě na ABC, CBS, C-SPAN, FOX a NBC, stejně jako kabelové zpravodajské kanály včetně CNN, Fox News, Fox Business Network a MSNBC. Většina zpravodajských webů pracuje stejným způsobem, pokud jde o živé přenosy. Navštivte oficiální web kanálu, který chcete sledovat, a vyhledejte možnost Živé vysílání v horní části obrazovky nebo v rozbalovací nabídce. To je obvykle vše, co musíte udělat. Některé weby umožňují pozastavit obsah a přidat skryté titulky. V jakékoli televizní zpravodajské aplikaci je to stejně snadné jako spuštění aplikace v den debaty a hledání živého přenosu. V obou scénářích budete muset před sledováním potvrdit své kabelové nebo satelitní pověření.

Streamujte debatu na YouTube nebo Twitteru

Přímý přenos můžete také zachytit zdarma z jakékoli významné zpravodajské sítě, YouTube a Twitteru. Jedním ze způsobů, jak najít živý přenos debaty na YouTube, je hledat například „debata na youtube 29. září“. Můžete také přejít na YouTube.com a kliknout Žít na levé kolejnici. Debata by se měla objevit v části Doporučené živé přenosy. Chcete-li sledovat debatu na Twitteru, přejděte v den akce na twitter.com/Twitter.

Další způsoby živého přenosu debat

Kromě oficiálních síťových zpravodajských webů můžete také živě streamovat své místní kanály a debaty prostřednictvím několika populárních streamovacích služeb. Většina z těchto služeb má bezplatnou zkušební verzi, takže se přihlaste trochu dříve. Poté zkontrolujte, zda služba nese kanály, které potřebujete.

AT&T TV HNED TEĎ

AT&T TV Now, dříve známá jako DirecTV Now, nabízí ve většině oblastí mnoho kanálů, včetně ABC, CBS, Fox, NBC a mnoha dalších.

HULU + LIVE TV

Hulu + Live TV nabízí ve většině oblastí místní kanály ABC, CBS, Fox a NBC a také přenáší kabelové kanály, jako je ESPN a další. Má 30denní bezplatnou zkušební verzi.

TV YOUTUBE

YouTube TV je služba živého televizního vysílání Google. Ve většině oblastí nabízí ABC, CBS, Fox, NBC a další a má bezplatnou zkušební verzi.

SLING TV

Sling TV nabízí NBC a Fox, ale pouze na omezeném počtu trhů. Má však bezplatnou zkušební verzi.