Skip to content

Jak sledovat přímý přenos finále NBA (2022)

12 de Září de 2021
live stream the nba finals 4588537 25ebe91a406f4960b88cbfe409217ecc

Finále NBA je na ABC znovu v roce 2022, což je 20. rok v řadě, kdy se v této síti objevily největší hry NBA. Každý okamžik akce můžete zachytit živě ze vzduchu, pokud máte anténu a bydlíte poblíž stanice ABC, nebo můžete streamovat hry, pokud ne.

Podrobnosti o akci

Finále NBA začíná 2. června 2022. Kompletní program najdete na webu NBA. Pokud jste přestřihávač kabelů, poskytneme všechny informace, které potřebujete k streamování finále NBA na vašem počítači, telefonu, set-top boxu nebo herní konzoli. Vše, co potřebujete, je vysokorychlostní připojení k internetu, přístup ke správné streamovací službě a budete připraveni na tip.

Jak se dívat na finále NBA

Play -off NBA se vysílá na kombinaci TNT, ESPN, NBA TV a ABC, ale finále lze sledovat celé na ABC. Pokud žijete v oblasti, která má místní pobočku ABC, nejlepší způsob, jak sledovat finále NBA, je zachytit vysílání zdarma prostřednictvím antény digitální televize. Pokud nemůžete sledovat ABC s anténou, kde jste, nebo dáváte přednost streamování finále NBA, použijte ABC Go nebo streamovací službu jako Hulu s živou televizí nebo YouTube TV. Možnost ABC Go je k dispozici pouze v případě, že máte předplatné kabelu. Streamovací služby zahrnují ABC, pouze pokud mají dohodu s místní pobočkou ABC ve vaší oblasti.

Jak streamovat finále NBA na ABC Go, pokud máte kabel

ABC nabízí přímý přenos vaší místní pobočky ABC na webových stránkách ABC Go. Když sledujete tento stream, je to v podstatě stejné jako naladění na místní kanál ABC ve vaší televizi. Protože finále NBA se vysílá na ABC, můžete k streamování her použít tento web nebo aplikaci ABC Go. Pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné, je to nejlepší způsob, jak streamovat finále NBA. Tato možnost však není k dispozici, pokud jste zastřihovačem kabelů, a není k dispozici, pokud ve vaší oblasti neexistuje žádná zúčastněná pobočka ABC. Zde je návod, jak sledovat finále NBA na ABC Go:

 1. Navigovat do ABC.com/watch-live v hrací den.

 2. Vybrat Žít.

 3. Pokud se zobrazí výzva, vyberte svého poskytovatele kabelových služeb a zadejte informace o svém kabelovém účtu.

  ABC.com.

 4. Když hra začne, bude k dispozici na ABC.com/watch-live.

Jak streamovat finále NBA bez předplatného kabelu

Pokud nemáte kabelové nebo satelitní předplatné, nemůžete streamovat finále NBA prostřednictvím ABC Go. V takovém případě je vaší nejlepší možností zaregistrovat se na bezplatnou zkušební verzi se službou streamování televize. Tyto služby jsou náhradou za kabel a zahrnují mnoho stejných kanálů, jaké běžně poskytují kabelová předplatná. Kromě základních kabelových kanálů zahrnuje většina streamovacích služeb hlavní sítě jako ABC, NBC, CBS a Fox. Dostupnost těchto sítí je však založena na tom, zda streamovací služba získala potřebná práva ke streamování. Pokud žijete ve velké metropolitní oblasti, je velká šance, že alespoň jedna streamovací služba nabízí ABC tam, kde žijete. Pokud žijete ve venkovské oblasti, zvláště pokud neexistuje žádná místní pobočka ABC, existuje šance, že žádná ze streamovacích služeb nenabízí ABC ve vaší oblasti. Abychom vám pomohli najít nejlepší místo pro streamování finále NBA, uvedli jsme hlavní streamovací weby, které obsahují ABC, spolu s poznámkou o jejich pokrytí. Chcete -li najít ten, který vám vyhovuje, navštivte jejich web, zadejte PSČ a zkontrolujte, zda je ve vaší geografické oblasti k dispozici ABC. Tyto služby nabízejí určitý typ bezplatné zkušební verze, takže můžete začít streamovat play -off NBA, aniž byste cokoli platili předem. Zde jsou vaše možnosti, včetně příslušných kanálů, které každý nabízí:

 • Hulu s živou televizí: Tato služba nabízí nejširší pokrytí s právy na přímý přenos ABC na více než 100 trzích.
 • YouTube TV: Dalším nejlepším pokrytím je YouTube TV, která má ABC na více než 90 trzích. Pokud vás Hulu nemá, podívejte se na službu streamování živého televizního vysílání na YouTube.
 • AT&T TV Now: ABC je k dispozici od AT&T TV Now na více než 80 trzích, takže toto je další, který byste měli zkontrolovat.
 • Sling TV: Dostupnost ABC je omezena na několik trhů a je k dispozici pouze jako doplněk. I když musíte za doplněk zaplatit, je to dobrý obchod, pokud žijete na trhu, kde je služba ABC k dispozici.

Každá z těchto služeb zahrnuje ABC, ale ne ve všech oblastech. Dostupnost živých streamů ABC z každé z těchto služeb je založena na PSČ. Chcete-li vybrat správnou službu, navštivte každou z nich, zadejte PSČ a zjistěte, zda nabízí živé video z ABC nebo pouze obsah na vyžádání.

Přímý přenos finále NBA sledujte na svém telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení

Pokud chcete sledovat play-off NBA na svém mobilním zařízení, set-top boxu nebo herní konzoli, budete potřebovat následující aplikace:

 • iOS: Hulu, YouTube TV, ABC
 • Android: Hulu, YouTube TV, ABC
 • Zařízení Amazon: Hulu, ABC
 • Roku: Hulu, YouTube TV, ABC
 • PS4: Hulu
 • Xbox One: Hulu, YouTube TV

Zahrnuli jsme odkazy na aplikaci Hulu a YouTube TV, protože tyto nabízejí streamování ABC na většině trhů. Ostatní streamovací služby mají své vlastní mobilní aplikace, takže pokud s některou z nich skončíte, stále máte možnost streamovat v telefonu.