Skip to content

Jak sledovat přímý přenos z US Open Tennis (2021)

12 de Červenec de 2021
usopentennis 2186975ce1f64b909c35677024dd4f56

ESPN má vysílací práva na US Open Tennis Championship, takže předplatitelé kabelových a satelitních služeb mohou streamovat prostřednictvím oficiálních stránek WatchESPN. Všichni ostatní se mohou do akce zapojit prostřednictvím streamovací služby, jako je Hulu With Live TV nebo YouTube TV. Vše, co potřebujete, je zařízení jako notebook, tablet nebo telefon, vysokorychlostní připojení k internetu a správná aplikace pro streamování televize.

Přehled plánu

 • První kolo: 30. srpna 2021
 • Umístění: USTA Billie Jean King National Tennis Center, Flushing Meadows, NY
 • Proud: Sledujte ESPN
 • Podívejte se na celý plán US Open

Jak streamovat US Open z ESPN

Pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné, ale místo sledování na televizi byste raději streamovali US Open na počítači nebo notebooku, můžete použít web pro živé vysílání WatchESPN. Tato stránka poskytuje bezplatný přístup ke sportovním událostem, které jsou vysílány na ESPN a ESPN2. WatchESPN můžete používat ve svém počítači nebo notebooku se systémem Windows, macOS nebo Linux, pokud máte webový prohlížeč, jako je Chrome nebo Firefox, který podporuje streamování a vysokorychlostní připojení k internetu. Poslední věcí, kterou potřebujete, je platné kabelové nebo satelitní předplatné, protože tento web je určen pouze pro platící předplatitele. Zde je postup, jak streamovat US Open prostřednictvím WatchESPN:

 1. Když je vysílán US Open, přejděte na WatchESPN.com. Vyhledejte přehrávač označený jako US Open a klikněte na ikonu tlačítko přehrávání.

  Pokud v pravém horním rohu stránky uvidíte logo poskytovatele kabelového nebo satelitního připojení, možná se nebudete muset přihlásit. Klikněte na přehrávač US Open a živé video se začne přehrávat okamžitě, pokud jste přihlášeni automaticky.

 2. Vyberte poskytovatele kabelového nebo satelitního připojení.

  Snímek obrazovky s výběrem poskytovatele WatchESPN.

 3. Přihlaste se ke svému kabelovému nebo satelitnímu účtu a klikněte na Přihlásit se, Přihlásit senebo Pokračovat.

  Snímek obrazovky s přihlašovací stránkou poskytovatele televize pro WatchESPN.

  Přihlašovací stránka, kterou vidíte, se bude lišit v závislosti na poskytovateli, ale pro přihlášení budete vždy muset zadat e-mail a heslo účtu kabelového nebo satelitního účtu.

 4. Pokud se video US Open automaticky neotevře, vraťte se na WatchESPN.com a znovu klikněte na tlačítko přehrávání.

K jakým streamovacím službám patří US Open?

Předplatitelé kabelů a satelitů mohou streamovat US Open prostřednictvím WatchESPN s předplatným s kvalifikací, ale to není možnost pro řezačky kabelů. Nejlepší způsob, jak řezačky kabelů streamovat na US Open, je použít službu streamování televize. Pokud dáváte přednost, můžete také zachytit část akce se samostatným předplatným ESPN +. Důvodem, proč jsou služby televizního vysílání dobrým způsobem, jak řezačky kabelů sledují US Open, je ten, že poskytují přístup ke stejným živým televizním kanálům, které byste normálně sledovali na kabelu nebo satelitu. Rozdíl je v tom, že živé televizní vysílání streamujete prostřednictvím vysokorychlostního připojení k internetu, místo aby jste sledovali prostřednictvím kabelu nebo satelitu.

Jak streamovat ESPN

Vzhledem k tomu, že US Open je vysílán na ESPN, je důležité vybrat službu, která zahrnuje přístup k ESPN. Většina z nich to má, ale existují některé významné výjimky. Jedná se o nejoblíbenější streamovací služby, které vám umožňují přístup na US Open:

 • Sling TV: ESPN, ESPN2 a ESPN3 jsou součástí cenově dostupného plánu Sling Orange. To je dobrá volba, pokud vám záleží jen na US Open.
 • YouTube TV: Tato služba zahrnuje ESPN i ESPN2 se základním plánem.
 • Hulu s živou televizí: Tato služba poskytuje přístup k ESPN a ESPN2 a neexistují žádné matoucí plány ani doplňky, se kterými bychom se měli vypořádat.
 • Televize AT&T: ESPN a ESPN2 jsou součástí každého plánu.

Všechny tyto služby poskytují určitý typ bezplatné zkušební verze, takže si vyberte svou oblíbenou a můžete začít sledovat US Open zdarma. Vyzkoušejte například měsíční bezplatnou zkušební verzi Hulu nebo týden fuboTV zdarma.

Streamování v USA je otevřené na mobilních zařízeních, streamovacích zařízeních a konzolách

WatchESPN je určen pro notebooky a stolní počítače, ale tuto službu můžete používat na svém telefonu, tabletu nebo dokonce streamovacích zařízeních, jako je Roku nebo Apple TV, a také na herních konzolách. K tomu je třeba si do zařízení stáhnout aplikaci ESPN. Tato možnost je k dispozici, pouze pokud máte předplacené kabelové nebo satelitní připojení. Aplikace ESPN vám umožňuje streamovat živé přenosy, jako je US Open, pouze pokud si předplatíte kabelovou nebo satelitní televizi. Pokud tak neučiníte, pak streamovací služby v předchozí části mají také všechny aplikace. Zde jsou aplikace, které budete potřebovat ke streamování US Open prostřednictvím WatchESPN:

 • Android: ESPN
 • iOS: ESPN
 • Zařízení Amazon: ESPN
 • Roku: ESPN
 • PS4: ESPN
 • Xbox One: ESPN