Skip to content

Jak sledovat živé televizní vysílání na Kodi

13 de Červenec de 2021
kodi tv 5c53bb4c4cedfd0001efd8fc

I když v Kodi není k dispozici žádná vestavěná funkce pro sledování živého televizního vysílání, existuje spousta skvělých způsobů, jak získat živé televizní vysílání na jakémkoli zařízení, na kterém je spuštěna aplikace Kodi.

Jak sledovat živé televizní vysílání na Kodi pomocí doplňku živé televizní vysílání

Tyto legitimní bezplatné doplňky jsou vaší nejlepší sázkou a proces jejich instalace je mrtvý jednoduchý. Některé doplňky vyžadují předplatné streamovací služby, zatímco jiné jsou zcela zdarma, například Cheddar, BBC iPlayer, Pluto TV a Comet. Pokud máte předplacené služby jako Playstation Vue, MLB TV, DAZN, Fox Sports Go nebo USTV Now, najdete snadno použitelné doplňky pro instalaci do Kodi.

 1. Začněte otevřením Kodi. Dostanete se do hlavní nabídky rozhraní Kodi. Podívejte se doleva a vyberte Doplňky.

 2. Vybrat Stažení ve spodní části seznamu karet.

  Stránka doplňků Kodi

 3. Přejděte dolů a klikněte Doplňky videa.

  Vyberte „Doplňky videa“

 4. Procházejte seznamem, dokud nenajdete požadovaný doplněk, a poté jej vyberte.

  Stažení doplňků Kodi Video

 5. Kodi vás přesměruje na stránku věnovanou vybranému doplňku. V dolní části vyberte Závislosti zjistit, jaký další software bude nainstalován, aby doplněk správně fungoval. Po dokončení vyberte zrušení vycouvat. Je dobrým zvykem se na ně podívat, abyste se ujistili, že se neděje nic pochybného, ​​ačkoli tým Kodi vyhodnocuje a schvaluje všechny doplňky ve výchozím úložišti.

 6. Zpět na stránku doplňku vyberte Nainstalujte k instalaci doplňku. Kodi vám znovu zobrazí závislosti. Vybrat OK pokračovat.

  Doplněk Kodi byl úspěšně nainstalován

 7. Kodi stáhne a nainstaluje doplněk a všechny potřebné závislosti. Když se každá úspěšně nainstaluje, zobrazí se oznámení, zatímco poslední zpráva vás informuje o vašich instalacích doplňků.

 8. Vraťte se na stránku Doplňky Kodi. Tentokrát vyberte Doplňky videa záložka. Váš nově stažený doplněk se zobrazí v hlavní části okna. Vyberte jej a spusťte jej.

 9. Kodi otevře váš doplněk. Odtud můžete procházet a vyhledat televizní stream a začít sledovat!

Jak sledovat živou televizi na Kodi pomocí Google Chrome

Tato metoda bude fungovat, pouze pokud je ve vašem zařízení k dispozici Google Chrome. K dispozici je doplněk pro Kodi, který může spustit instalaci prohlížeče Google Chrome na vašem zařízení v kioskovém režimu, což znamená, že neexistují žádné hranice. Poskytuje účinek běžné aplikace a v kombinaci s webovým rozhraním dostupným pro mnoho streamovacích služeb. Výsledkem je často plynulý a snadno ovladatelný zážitek.

Jak sledovat živé televizní vysílání na Kodi s PVR

Existuje několik způsobů, jak sledovat živé televizní vysílání přes PVR na Kodi. Můžete se připojit k existujícímu zařízení PVR, které je připojeno k síti v domácnosti, nebo si můžete nastavit kartu televizního tuneru v počítači se spuštěnou aplikací Kodi. Ať tak či onak, Kodi nabízí sadu doplňků klienta PVR, které můžete použít k připojení k PVR a sledování živé televize přímo přes Kodi.