Skip to content

Jak sledovat živý přenos z Wimbledonu (2022)

1 de Srpen de 2021
wimbledonlivestream c22d5eefbf8f40e9b25ba4cab1734ece

ESPN má vysílací práva pro Wimbledonské mistrovství, takže kabeloví a satelitní předplatitelé mohou sledovat přímý přenos Wimbledonu prostřednictvím oficiálního webu WatchESPN. Všichni ostatní mohou sledovat živý přenos z Wimbledonu prostřednictvím online streamovacích služeb, jako je Sling TV. Chcete-li sledovat tento živý přenos, potřebujete pouze vysokorychlostní připojení k internetu, zařízení, jako je smartphone nebo notebook, a správnou aplikaci pro streamování televize.

Přehled plánu 2022

1. kolo: 27.-28. června
2. kolo: 29.-30. června
3. kolo: 2-3. Července
4. kolo: 4. července
Čtvrtfinále: 5. – 6. Července
Semifinále: 7.-8. července
Finále: Sobota 9. července a neděle 10. července
Umístění: Centrální soud na mistrovství, Wimbledon, Londýn
Proud: ESPN

Co je WatchESPN?

Předplatitelé kabelové a satelitní televize mohou sledovat Wimbledon na ESPN a ESPN2, ale co když nechcete sedět před televizí celé dva týdny v červenci? WatchESPN je streamovací služba, která je k dispozici kabelovým předplatitelům, a můžete ji použít ke sledování živého přenosu Wimbledonu na vašem počítači, telefonu, tabletu nebo dokonce herní konzoli. Jedinými požadavky jsou vysokorychlostní připojení k internetu a vaše kabelové předplatné musí obsahovat ESPN a ESPN2.

Jak sledovat Wimbledon prostřednictvím WatchESPN

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Wimbledonu prostřednictvím WatchESPN:

 1. Když je Wimbledonské mistrovství ve vzduchu, přejděte na WatchESPN.com. Najděte hráče označeného Wimbledona klikněte na tlačítko přehrávání.

  Pokud v pravém horním rohu stránky vidíte logo vašeho poskytovatele kabelových nebo satelitních služeb, možná se nebudete muset přihlašovat. Klikněte na Wimbledon přehrávač a živé video se začne přehrávat okamžitě, pokud jste byli přihlášeni automaticky.

 2. Vyberte svého kabelového nebo satelitního poskytovatele.

  Snímek obrazovky stránky výběru poskytovatele ESPN.

 3. Přihlaste se ke svému kabelovému nebo satelitnímu účtu a klikněte Přihlásit se, Přihlásit se, nebo Pokračovat.

  Snímek obrazovky s přihlašovací stránkou poskytovatele televize pro WatchESPN.

  Přihlašovací stránka, kterou vidíte, se bude lišit v závislosti na vašem poskytovateli, ale pro přihlášení budete vždy muset zadat e -mail a heslo ke kabelovému nebo satelitnímu účtu.

 4. Pokud se video z přímého přenosu z Wimbledonu automaticky neotevře, vraťte se na WatchESPN.com a klikněte na tlačítko přehrávání znovu. Web WatchESPN funguje na počítačích a přenosných počítačích se systémem Windows, MacOS a Linux, pokud používáte webový prohlížeč, jako je Chrome nebo Firefox, který podporuje streamování. Není třeba stahovat aplikaci, protože přímý přenos můžete sledovat přímo na webu.

Možnost streamovací služby

Řezače kabelů nemohou používat WatchESPN, ale to neznamená, že jste odříznuti od živého přenosu z Wimbledonu, pokud neplatíte za kabel. Místo používání předplatného na kabely mohou řezačky kabelů sledovat všechny stejné akce prostřednictvím jakékoli služby streamování televize, která zahrnuje ESPN a ESPN2. Streamovací služby poskytují přístup ke stejným živým televizním kanálům, které byste normálně sledovali prostřednictvím kabelového nebo satelitního předplatného. Namísto použití kabelového připojení nebo satelitní antény streamujete živé video přes vysokorychlostní připojení k internetu. Tyto služby obvykle nabízejí více možností a jsou levnější než tradiční kabelová televize. Protože celý turnaj ve Wimbledonu je vysílán na ESPN a ESPN2, je důležité vybrat službu, která zahrnuje přístup k oběma těmto kanálům ESPN. Většina streamovacích služeb obsahuje ESPN, ale několik populárních služeb je nenosí.

Streamovací služby pro sledování živého přenosu z Wimbledonu

Toto jsou nejoblíbenější streamovací služby, které vám umožňují přístup k živému přenosu z Wimbledonu:

 • Sling TV: ESPN a ESPN2 jsou součástí cenově dostupného plánu Sling Orange. Ostatní služby účtují více a nabízejí více kanálů, ale je to skvělá volba, pokud vás zajímá pouze Wimbledon.
 • YouTube TV: Tato služba zahrnuje ESPN i ESPN2 se základním plánem.
 • Hulu s živou televizí: Tato služba poskytuje přístup k ESPN a ESPN2 a neexistují žádné matoucí plány ani doplňky, které je třeba řešit.
 • DirecTV Now: ESPN a ESPN2 jsou součástí každého plánu.

Všechny tyto služby poskytují určitý typ bezplatné zkušební verze, takže si vyberte svou oblíbenou a můžete začít sledovat živý přenos z Wimbledonu zdarma.

Wimbledon na mobilních zařízeních, streamovacích zařízeních a konzolách

Web WatchESPN je navržen tak, aby fungoval s přenosnými a stolními počítači, takže na vašem mobilním zařízení nemusí fungovat. Pokud chcete sledovat přímý přenos Wimbledonu na svém telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení, jako je Roku nebo Apple TV, musíte si do svého zařízení stáhnout aplikaci ESPN. Tato možnost je k dispozici pouze v případě, že máte kabelové nebo satelitní předplatné. Aplikace ESPN vám umožňuje streamovat živé události, jako je Wimbledonské mistrovství, pouze pokud se přihlásíte k odběru kabelové nebo satelitní televize. Pokud nemáte, pak všechny streamovací služby v předchozí části mají také aplikace. Zde jsou aplikace, které budete potřebovat ke sledování živého přenosu z Wimbledonu prostřednictvím WatchESPN:

 • Android: ESPN
 • iOS: ESPN
 • Zařízení Amazon: ESPN
 • Roku: ESPN
 • PS4: ESPN
 • Xbox One: ESPN