Skip to content

Jak stahovat a hrát Fortnite na PS4

13 de Červenec de 2021
Fortnite KeyArt withLogo 1080p 1500985533 726cb2789eb64bb190a3247c29b20494

Pokud chcete zjistit, o co jde? Fortnite, velmi populární videohra, je zde návod, jak ji najít a nainstalovat na svůj PS4.

Jak získat Fortnite na PS4

Hledání a stahování Fortnite je docela přímočará.

  1. Ujistěte se, že je vaše PlayStation 4 připojena k vaší Wi-Fi a jste přihlášeni ve svém profilu. Vaše konzola by to měla udělat automaticky, když ji zapnete.

  2. Přejděte na PlayStation Store v hlavní nabídce konzoly a stiskněte X.

  3. Přesunout do Vyhledávání v horní části obrazovky. lis X vyvolat klávesnici a začít psát „Fortnite„Automaticky se naplní, jakmile to začnete vysvětlovat, takže vyberte Fortnite: Battle Royale jakmile to uvidíte.

  4. Přesunutím na pravou stranu obrazovky zvýrazněte ikonu Stránka hry volba. Odtud budete moci stahovat Fortnite.

Tipy pro hraní Fortnite na PS4

Máte Fortnite nainstalován, takže zbývá jedna otázka: jak se vám hraje? Tady jsou základy pro začátek – za okamžik budete šplhat po žebříčku.

Použijte Prematch Waiting k seznámení se s ovládacími prvky

Vzhledem k tomu, že v jednom zápase je až 100 lidí Fortnite, budete muset chvíli počkat, až se rozhodnete spustit hru, abyste mohli skutečně začít. Místo toho, abyste seděli na obrazovce načítání, spadnete na ostrov s ostatními hráči. Naučte se ovládání, vyzvedněte si nějaké vybavení a zjistěte, jak to všechno funguje. Hra začne o pár okamžiků později.

Naučte se, jak stavět

Pokud jste někdy sledovali Fortnite profesionálové v práci, budete se divit, jak rychle mohou stavět. Klíčem k tomu je praxe – pokud chcete dosáhnout úspěchu, přestavba vašich oponentů vás tam dostane.

Naučte se své zbraně

Existuje spousta životaschopných zbraní a strategií Fortnite, ale většina nováčků se pravděpodobně bude chtít držet SMG nebo útočných pušek. Jsou to zbraně podobné ostatním střelcům – střílejí hodně střel a způsobují slušné škody.

Obecným pravidlem je také to, že vzácnější zbraně jsou lepší – sledujte barevnou škálu a určete vzácnost. Nejběžnější jsou šedé zbraně, které se šíří nahoru přes zelenou, modrou, fialovou a nakonec zlatou.

Věnujte pozornost kruhu

Mapa v Fortnite je masivní a dává každému šanci zařídit rychlost, než narazí na příliš mnoho nepřátel, ale rychle se v průběhu zápasu začne v časovaných intervalech zmenšovat. Vždy vidíte, jak dlouho se kruh začne zmenšovat a nutí všechny přeživší hráče do menších a menších oblastí. Pokud jste mimo kruh, způsobíte poškození, takže tam nezůstávejte déle, než je třeba.

Pokud si opravdu chcete přizpůsobit svoji postavu, budete muset zahodit nějaké skutečné peníze

Můžete odemknout několik věcí Fortnite aniž byste museli utratit desetník, ale abyste získali skutečně slušnou kořist, musíte si zakoupit Battle Pass. Pokud si zakoupíte Battle Pass, získáváte odměny, čím více hrajete, a nakonec odemknete nové možnosti přizpůsobení své postavy. Můžete také utratit peníze přímo za nákup věcí, které chcete v obchodě, ale buďte opatrní – tímto způsobem můžete utratit spoustu peněz a položky vám ve skutečnosti nepomohou. Vypadají prostě hezky.

Co je Fortnite pro PS4?

Mnoho lidí si to neuvědomuje Fortnite ve skutečnosti má dva výrazné způsoby hraní. Když slyšíte lidi mluvit o hře, téměř jistě o nich mluví Fortnite: Battle Royale— Bezplatná verze hry, která postaví proti sobě 100 hráčů v pomalu se zmenšující aréně. Existuje však jiný režim, který se nazývá Fortnite: Zachraňte svět, což je vlastně způsob, jakým hra původně začala.

střelba ze skladu Fortnite

Zachránit svět je kooperativní střílečka, která staví několik hráčů proti nepřátelům ovládaným AI. Má několik podobností s mechanikou Battle Royale, ale existuje několik klíčových rozdílů. V souvislosti s tímto dílem jsme se zaměřili na Fortnite: Battle Royale, protože je to verze, která tak dlouho dominovala krajině videoher.