Skip to content

Jak stahovat a sledovat filmy na smartphonu nebo tabletu

13 de Červenec de 2021
GIF1 Image6 5b0ed139ba617700364ab4e7

Když si stáhnete film, jeho digitální soubor se uloží lokálně do vašeho zařízení, abyste jej mohli sledovat, jak často chcete. K jeho přehrávání nepotřebujete nepřetržité připojení k internetu, pokud jej neodstraníte z úložiště telefonu / tabletu nebo pevného disku počítače. Zde je několik způsobů, jak legálně stahovat filmy.

Stáhněte si filmy zdarma od svého poskytovatele kabelové televize

Mnoho poskytovatelů kabelové televize, jako je Comcast / Xfinity, nabízí filmovou službu. Pokud pro svého poskytovatele služeb kabelové televize používáte ve svém smartphonu nebo tabletu oficiální mobilní aplikaci, můžete si stáhnout neustále se měnící výběr filmů a poté je sledovat ve svém volném čase. Následující kroky se budou lišit v závislosti na poskytovateli kabelové televize. Jako předplatitel Xfinity / Comcast například postupujte podle těchto pokynů pomocí smartphonu nebo tabletu. Tato služba je zahrnuta jako součást vaší měsíční kabelové služby a neplatí žádné další poplatky.

 1. Stáhněte si a nainstalujte bezplatnou mobilní aplikaci Xfinity Stream z App Store (iPhone / iPad), Google Play Store (Android) nebo z obchodu s aplikacemi přidruženého k vašemu mobilnímu zařízení.

 2. Spusťte aplikaci a přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla, které je přidruženo k vašemu účtu služby kabelové televize Xfinity.

 3. Vybrat Jídelní lístek ikona, která se nachází v levém horním rohu obrazovky.

 4. Vybrat Procházet filmy.

 5. lis Filtr v levém horním rohu obrazovky).

 6. V nabídce Filtry klepněte na K dispozici ke stažení možnost zobrazit aktuální seznam filmů, které lze stáhnout (na rozdíl od streamovaných).

 7. Vyberte film.

 8. Vybrat Stažení.

Až budete připraveni sledovat stažený film, klepněte na ikonu nabídky aplikace. V nabídce pod položkou Uložené vyberte možnost Stahování, vyberte film a stiskněte Sledovat.

Stáhněte si filmy zdarma z Netflixu

Pokud již jste předplatitelem služby Netflix, můžete si mnoho filmů nabízených primárně streamovací video službou stáhnout také do svého smartphonu nebo tabletu pomocí oficiální mobilní aplikace Netflix. Chcete-li vyhledat a stáhnout filmy, postupujte takto:

 1. Stáhněte si a nainstalujte oficiální mobilní aplikaci Netflix do svého smartphonu nebo tabletu pro zařízení iOS nebo pro zařízení se systémem Android.

 2. Přihlásit se pomocí svého stávajícího uživatelského jména a hesla k účtu Netflix.

 3. Pokud máte nastaveno více podúčtů pro jednotlivé členy rodiny, z Kdo se dívá? obrazovce klepněte na své jméno nebo přezdívku.

 4. Vybrat ikona nabídky který se zobrazuje v levém horním rohu obrazovky tabletu.

 5. V hlavní nabídce klepněte na ikonu K dispozici ke stažení volba.

 6. Klepnutím na grafiku spojenou s filmem vyberte obsah, který chcete stáhnout (nebo klepněte na ikonu Vyhledávání ikona a poté zadejte název filmu nebo klíčové slovo spojené s tím, co hledáte).

 7. Na obrazovce s popisem filmu stiskněte ikonu Stáhnout.

Jakmile je soubor filmu stažen a uložen na filmové zařízení, můžete jej sledovat stisknutím tlačítka Jídelní lístek ikona a vyberte Moje soubory ke stažení. lis Hrát si v grafice spojené se seznamem filmů.

Stáhněte si filmy zdarma z videa Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem služby Amazon Prime Video, použijte mobilní aplikaci Prime Video k vyhledání, stažení a sledování filmů na smartphonu nebo tabletu. Následuj tyto kroky:

 1. Stáhněte si a nainstalujte filmovou aplikaci (Amazon) Prime Video pro mobilní zařízení iOS nebo pro zařízení se systémem Android.

 2. Přihlaste se do aplikace pomocí e-mailové adresy a hesla přidruženého k vašemu účtu Amazon Prime.

 3. Na hlavní obrazovce aplikace vyberte ikonu Filmy volba.

 4. Klepněte na obrázek filmu, který vás zajímá.

 5. Na obrazovce s popisem filmu stiskněte Stažení. Mějte na paměti, že ne všechny filmy nabízené službou Amazon Prime Video pro streamování jsou také k dispozici ke stažení.

Chcete-li sledovat stažený film, vraťte se na hlavní obrazovku aplikace a stiskněte Soubory ke stažení (zobrazeno ve spodní části obrazovky) a vyberte grafiku související se seznamem filmů. lis Sledujte nyní zahájit přehrávání filmu.

Stáhněte si filmy z iTunes Store do svého mobilního zařízení iOS

Filmy dostupné v iTunes Storu (provozovaném společností Apple) lze zakoupit nebo vypůjčit po jednom filmu. S touto službou není spojen žádný měsíční poplatek za předplatné. Všechna mobilní zařízení Apple jsou dodávána s předinstalovanou mobilní aplikací iTunes Store. Pokud jste uživatelem mobilního zařízení Android, můžete filmy získávat, stahovat a nakonec prohlížet pomocí obchodu Google Play a kompatibilní aplikace přehrávače médií. Kroky, které je třeba dodržet, se mírně liší od toho, co je zde uvedeno pro mobilní zařízení iOS. Chcete-li používat iTunes Store, musíte si založit bezplatný účet Apple ID a buď propojit debetní / karetní kartu s účtem, nebo zakoupit předplacenou dárkovou kartu iTunes, abyste na svůj účet přidali prostředky. Chcete-li získat, stáhnout a sledovat filmy prostřednictvím obchodu iTunes, postupujte takto:

 1. Spusťte mobilní aplikaci iTunes Store.

 2. Vybrat Filmy ikona (zobrazena ve spodní části obrazovky).

 3. Klepněte na obrázek spojený s filmem, který chcete zakoupit nebo vypůjčit. Případně můžete film vyhledat pomocí nástroje Hledat.

 4. Na obrazovce s popisem filmu stiskněte Koupit nebo Pronajmout si ikona. (Ne všechny filmy lze vypůjčit.) Cena za nákup nebo výpůjčku se zobrazuje na ikoně Koupit nebo Vypůjčit.

 5. Po zobrazení výzvy zadejte své heslo Apple ID k potvrzení rozhodnutí o zadání hesla. Na některých mobilních zařízeních Apple můžete k potvrzení nákupu nebo pronájmu použít senzory Touch ID nebo Face ID.

Chcete-li sledovat stažený film na svém iPhonu nebo iPadu, použijte aplikaci TV, která je předinstalována ve vašem mobilním zařízení.

Kupte si DVD nebo Blue-Ray film, získejte verzi ke stažení zdarma

Stále více filmových studií nabízí bezplatné digitální stahování, kdykoli si koupíte filmovou verzi na DVD nebo Blu-Ray. Pokyny pro stažení filmu do počítače nebo mobilního zařízení jsou součástí balení disku. Podobně existují i ​​další online filmové služby, které nabízejí filmy ke stažení, včetně Movies Anywhere, Vudu, Amazon.com a většiny velkých filmových studií (včetně Paramount a Warner Bros.).

Mysli na vesmír

Digitální soubor přidružený k filmu vyžaduje úložný prostor v zařízení, které používáte. Velikost souboru bude záviset na rozlišení filmu a jeho délce. Plánujte přidělit 2 GB až 3 GB úložného prostoru pro každý film ve standardním rozlišení HD a více než 4 GB až 6 GB pro filmovou verzi s rozlišením 1080p nebo 4K.