Skip to content

Jak stahovat pořady Hulu ke sledování offline

4 de Srpen de 2021
GettyImages 605763351 f80a148382ef4ee094a20dc59fde2040

Streamování televizních pořadů a filmů na Hulu je skvělé, ale věděli jste, že si můžete stáhnout pořady Hulu a sledovat je offline? S trochou plánování si můžete vychutnat své oblíbené pořady, i když nemáte připojení k internetu.

Co potřebujete ke sledování Hulu offline

Chcete -li stáhnout pořady Hulu, musíte splnit následující požadavky:

 • Váš účet Hulu musí být bez reklam nebo bez reklam + živé televizní vysílání.
 • Pořad, který chcete stáhnout, musí umožňovat stahování. Ne každý televizní seriál nebo film je k dispozici ke stažení, ale tisíce jsou.
 • Musíte mít podporované mobilní zařízení iOS, Android nebo Amazon Fire.
 • Na svém zařízení musíte mít nainstalovanou aplikaci Hulu (zdarma ke stažení z iOS App Store a Google Play Store).

Stahování z Hulu je k dispozici pouze na výše uvedených mobilních operačních systémech. Pořady nelze stahovat do stolních nebo přenosných počítačů ani do chytrých televizorů.

Jak stahovat pořady Hulu ke sledování offline

Chcete -li stáhnout pořady Hulu ke sledování offline, postupujte takto:

 1. Na podporovaném mobilním zařízení spusťte aplikaci Hulu a klepněte na Soubory ke stažení zobrazit všechny pořady, které jsou k dispozici ke stažení.

 2. Klepněte na sérii, kterou chcete stáhnout, a poté procházejte roční období a epizody, dokud nenajdete něco ke stažení.

 3. Klepněte na stažení ikona. Po dokončení stahování se tlačítko změní na zatržítko.

  Jak dlouho stahování trvá, závisí na tom, jak dlouhá je show (30minutová show se stáhne rychleji než 90minutový film) a na tom, zda stahujete přes Wi-Fi nebo mobilní. A pamatujte si, že stahování přes mobilní zařízení pravděpodobně spotřebuje mnoho vašich měsíčních dat.

 4. Klepněte na X ukončíte zobrazení série, poté klepněte na Soubory ke stažení znovu zobrazíte seznam všech vašich stažených epizod.

Existuje nějaký limit počtu stažení Hulu?

Nyní, když jste viděli, jak snadné je stahovat pořady Hulu, možná budete chtít zabalit mobilní zařízení plné stažených epizod. Jděte do toho, ale uvědomte si, že Hulu omezuje počet stažených epizod najednou. V době psaní tohoto článku můžete mít pouze 25 stažených epizod. Tento limit je na účet, takže na počtu zařízení, která používáte ke stahování, nezáleží. Pokud celkový počet stažení pro váš účet na všech zařízeních dosáhne 25, dosáhli jste svého limitu. Existují také omezení zařízení. Současně lze stahovat pouze na 5 zařízení.

Jak odstranit stažené show Hulu

Pokud jste dosáhli limitu stahování 25 epizod a chcete stahovat nové pořady, budete muset odstranit některé staré. Zde je postup:

 1. V aplikaci Hulu klepněte na Soubory ke stažení, potom klepněte na Upravit.

 2. Klepněte na kruh vedle epizody, kterou chcete odstranit.

 3. Klepněte na odpadkový koš ikona.

 4. V rozbalovací nabídce klepněte na Vymazat.

  Hulu odstraňte stažený obsah

Stažené soubory se po jejich sledování automaticky odstraní.

Jak dlouho trvá stahování Hulu?

Nesledovaná stahování zůstávají na vašem mobilním zařízení aktivní 30 dní po jejich stažení. Pokud zahájíte přehrávání, zůstane platné 48 hodin po zahájení sledování. Pokud máte stahování, které jste ani po 30 dnech nesledovali, možná budete moci stahování obnovit. Chcete -li to provést, přejděte na stránku Soubory ke stažení v nabídce klepněte na vykřičník vedle epizody, poté klepněte na Obnovit stahování. To vám dává dalších 30 dní na sledování epizody. Máte dotazy ke stahování pořadů Hulu, které zde nebyly zodpovězeny, například co se stane, když zrušíte předplatné Hulu nebo pozastavíte účet? Další informace naleznete v Huluově seznamu často kladených otázek.