Skip to content

Jak streamovat TNT online

6 de Červenec de 2021
streamtnt 4f0b7da754784db0b2f195cb66810d34

Ve skutečnosti existuje několik různých způsobů, jak streamovat TNT, s předplatným kabelové televize nebo bez něj, a můžete dokonce sledovat na svém počítači, telefonu, herním systému nebo streamovacím zařízení, jako je Roku.

Jak získat přístup k živému přenosu TNT

Existují dva hlavní způsoby, jak streamovat TNT. Jeden je prostřednictvím webu TNT s předplatným kvalifikovaného kabelu nebo satelitu a druhý prostřednictvím televizní streamovací služby, jako je YouTube TV nebo Hulu With Live TV. Obě možnosti vám umožňují streamovat na různá zařízení, včetně vašeho počítače nebo do telefonu prostřednictvím aplikace, takže výběr opravdu záleží na tom, zda jste nebo nejste řezač šňůry. Pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné nebo je někdo ochoten s vámi sdílet své přihlašovací údaje, můžete sledovat živý přenos TNT kdykoli budete chtít, bez dalších poplatků, prostřednictvím webových stránek nebo aplikace TNT. Pokud jste řezačka šňůry a nemáte ani nechcete kabelové předplatné, budete si muset předplatit televizní streamovací službu.

Jak streamovat TNT s předplatným kabelu

S předplatným kvalifikovaného kabelu nebo satelitu můžete TNT streamovat kdykoli chcete prostřednictvím webových stránek TNT nebo aplikace TNT. Jediné, co musíte udělat, je zadat přihlašovací údaje kabelového předplatného a přímý přenos je zdarma. V některých případech, pokud získáte kabel a internet od stejné společnosti, je tento proces dokonce automatizovaný. Zde je postup, jak streamovat TNT z webu TNT s předplatným kabelu:

 1. Přejděte na TNTDrama.com a vyberte hamburgerové menu v levém horním rohu stránky.

 2. Vybrat Živá TV.

  Screenshot z nabídky webových stránek TNT.

 3. Vyberte zdroj TNT na východním nebo západním pobřeží.

  Snímek obrazovky východního a západního pobřeží s kanály TNT.

 4. Vybrat PŘIHLÁSIT SE PRO PLNÝ PŘÍSTUP.

  Snímek obrazovky s náhledem TNT.

 5. Vyberte poskytovatele a po zobrazení výzvy zadejte přihlašovací údaje.

  Screenshot z nabídky výběru poskytovatele na TNTDrama.com.

 6. Pokud nejste automaticky vráceni k živému kanálu, vraťte se k živému kanálu pomocí stejné metody, jakou jste použili v prvním kroku.

Jak streamovat TNT pomocí aplikace TNT

Stejně jako web TNT je aplikace TNT k dispozici také zdarma, pokud máte přístup k přihlašovacím údajům pro předplatné kabelové nebo satelitní televize. Samotná aplikace je také zdarma a je k dispozici pro většinu platforem, včetně iOS, Android, Fire TV, Roku a dalších. Úplný seznam kompatibilních zařízení a odkazy na stažení aplikace najdete na TNTDrama.com/apps. Jakmile budete mít aplikaci nainstalovanou, postupujte podle následujících pokynů ke streamování TNT na svém mobilním zařízení, herní konzoli nebo streamovacím zařízení:

 1. Otevřete na svém zařízení aplikaci TNT.

 2. Klepněte na AKCEPTOVAT.

 3. Klepněte na ikonu ŽÍT ikona ve spodní části obrazovky.

  Umístění možnosti LIVE v aplikaci pro streamování TNT.

 4. Klepněte na Přihlaste se pro plný přístup. Můžete klepnout TNT VÝCHOD nebo TNT ZÁPAD k určení, zda chcete napájet východní nebo západní pobřeží.

 5. Klepněte na svého poskytovatele a na požádání zadejte přihlašovací údaje.

  Živý výběr kanálu v aplikaci TNT.

 6. Pokud vás aplikace automaticky nevrátí k živému kanálu, spusťte aplikaci TNT a přistupujte k živému kanálu stejným způsobem jako v kroku tři.

Jak streamovat TNT bez předplatného kabelu

Pokud nemáte přístup k přihlašovacím údajům pro kabelové předplatné, pak jediný způsob, jak streamovat TNT, je prostřednictvím televizní streamovací služby. Tyto služby se hodně podobají kabelu, protože poskytují živý přístup k různým televizním kanálům, ale obsah streamujete přes vysokorychlostní připojení k internetu do počítače, telefonu, tabletu nebo jiného kompatibilního zařízení. Každá služba poskytuje přístup k mírně odlišné sadě televizních sítí, včetně místních kanálů i základních kabelových kanálů, jako je TNT. Zde jsou nejlepší možnosti streamování TNT bez předplatného kabelu:

Sling TV

Sling TV je nejdostupnější způsob sledování TNT bez předplatného kabelové televize. Nabízejí tři plány a TNT je součástí všech tří. Chybí jim spousta místních kanálů, ale jsou nejlepší volbou, pokud vás primárně zajímá TNT. Mají také bezplatnou zkušební verzi, takže není důvod to nevyzkoušet.

YouTube TV

YouTube TV je služba živého televizního vysílání Google, která zahrnuje také originální obsah. Má pouze jeden plán, ale tento plán zahrnuje kromě řady více než 70 dalších kanálů také TNT. Toto je také nejlevnější možnost mimo Sling TV a na většině trhů zahrnuje místní kanály. Nabízejí také bezplatnou zkušební verzi.

Hulu + živá televize

Hulu + Live TV v zásadě přidává živé vysílání ke známé streamovací službě Hulu on demand. Existuje pouze jeden plán, který zahrnuje TNT. Nabízejí také 30denní bezplatnou zkušební verzi.

Teď AT&T TV

AT&T TV Now byla dříve známá jako DirecTV Now a má všechny stejné kanály, jaké DirecTV Now nabízí. TNT je součástí každého balíčku a mají širokou škálu balíčků, pokud hledáte kromě TNT i další kanály. Toto je nejdražší možnost, ale také nabízejí více možností než ostatní.