Skip to content

Jak streamovat Xbox Series X nebo S do vašeho PC

7 de Červenec de 2021
streamxboxseriesxs b8b8bf124e3840bcba97f4a8c38145ed

Co je třeba vědět

 • Chcete-li streamovat konzolu Xbox Series X nebo S do počítače, musíte si nainstalovat streamování her z Xbox (testovací aplikace).
 • Streamování her Xbox (testovací aplikace) je beta verze, u které není zaručeno, že bude fungovat, ale je to oficiální aplikace společnosti Microsoft, takže si nemusíte dělat starosti s bezpečností.
 • Streamování z konzoly Xbox Series X nebo S bude pravděpodobně v budoucnu dostupné prostřednictvím aplikace Xbox.

Tento článek obsahuje vše, co potřebujete vědět o streamování na Xbox Series X nebo S do vašeho PC, včetně toho, jak to funguje, jak získat testovací aplikaci pro streamování a jak streamovat na vašem Xbox Series X nebo S do počítače.

Jak funguje streamování her z Xbox Series X nebo S do PC

Xbox Console Companion funguje pouze s Xbox One a novější aplikace pro Xbox neobsahuje žádnou funkci streamování. Dokud společnost Microsoft tuto funkci nepřidá, jediným způsobem, jak streamovat vaše Xbox Series X nebo S do vašeho PC, je beta aplikace, která je určena pro vývojáře. Není zaručeno, že tato aplikace bude fungovat na všech počítačích, a je pravděpodobné, že se rozbije a přestane fungovat, když je stále ve vývoji. Streamování her ve formátu Xbox (testovací aplikaci) si nemůžete stáhnout přímo z obchodu Microsoft Store, ale ke generování odkazu ke stažení můžete použít web store.rg-adguard.net. Tento web přebírá odkaz z obchodu Microsoft Store a generuje odkaz na příslušný soubor ke stažení přímo ze serverů společnosti Microsoft. Protože soubory pocházejí od společnosti Microsoft, jsou bezpečné. Pokud a kdy Microsoft povolí streamování her přímo z aplikace Xbox pro PC, budete moci streamovat z této aplikace a odinstalovat beta streamování her z Xbox (testovací aplikace). Do té doby je vaše jediná možnost beta aplikace. Kromě toho možná budete muset čas od času stáhnout novou verzi aplikace beta, protože během období beta může dojít k přerušení funkčnosti z libovolného počtu důvodů. Pokud chcete streamovat své hry pro Xbox Series X nebo S oficiální metodou, která funguje pořád, aplikace Xbox pro Android vám umožní streamovat konzolu do telefonu. Pokud máte předplatné Game Pass Ultimate, můžete hrát také hry pro Xbox Series X nebo S.

Jak získat testovací aplikaci Xbox Game Streaming

Streamování her z Xbox (testovací aplikace) si nemůžete stáhnout přímo z Microsoft Storu. I když je v seznamu aplikace, bude buď ukazovat, že stahování není k dispozici, nebo vrátí chybovou zprávu, pokud se pokusíte ji zobrazit. Chcete-li stáhnout Xbox Game Streaming (testovací aplikace), musíte použít web třetí strany, který pro vás vyhledá soubor na serverech Microsoftu. Tento oficiální soubor si pak můžete stáhnout a nainstalovat. Zde je návod, jak získat a nainstalovat streamování her z Xbox (testovací aplikace):

 1. Přejděte na stránku http://store.rg-adguard.net/.

 2. Vložit https://www.microsoft.com/en-us/es-en/p/xbox-game-streaming-test-app/9nzbpvpnldgm?activatetab=pivot:overviewtab&rtc=1 do vyhledávacího pole a klikněte na zaškrtnutí.

  Odkaz na Microsoft Store zadaný na stránku store.rs-adguard.net.

 3. Klikněte pravým tlačítkem myši Microsoft.XboxGameStreaming-ContentTest_1.2011.3001.0_neutral_ ~ _8wekyb3d8bbwe.appxbundle ve výsledcích hledání a klikněte na Uložit odkaz jako soubor stáhnout.

  Stažení streamování her pro Xbox (testovací aplikace)

  Název souboru se nemusí přesně shodovat, protože je pravidelně aktualizován. Vyhledejte podobný název souboru s .appxbundle rozšíření. Pokud budete upozorněni, že nemůžete soubor bezpečně stáhnout, budete se muset rozhodnout pokračovat nebo si jej ponechat. Pokud tak neučiníte, nebudete moci stahování dokončit.

 4. Po dokončení stahování poklepejte na soubor a spusťte instalaci.

  Streamování her Xbox (testovací aplikace) staženo.

 5. Klepněte na Nainstalujte.

  Instalace streamování her z Xbox (testovací aplikace)

  Li Spustit, až budete připraveni není automaticky vybrán, vyberte jej.

 6. Po spuštění aplikace klikněte na Pokračovat.

  Instalace streamování her z Xbox (testovací aplikace)

 7. Klepněte na Zašlete volitelná data sdílet data s Microsoftem, nebo Ne, díky vyhnout se odesílání dat.

  Možnosti sdílení dat Xbox Game Streaming (testovací aplikace).

 8. Klepněte na Pokračovat.

  Údaje o vydavateli Xbox Game Streaming (testovací aplikace).

 9. Streamování her z Xbox (testovací aplikace) je nyní nainstalováno ve vašem počítači.

Máte potíže s instalací testovací aplikace? Možná budete muset povolit režim pro vývojáře. Navigovat do Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Pro vývojářea zapněte Vývojářský režim přepnout nebo kliknout na ikonu Vývojářský režim přepínač.

Jak streamovat hry Xbox Series X | S do počítače

Jakmile si nainstalujete Streamování her pro Xbox (testovací aplikace), jste připraveni zahájit streamování her ze zařízení Xbox Series X nebo S do počítače přes domácí síť. Tato funkce funguje stejně jako streamování z Xbox One ve staré aplikaci Xbox Console Companion, s vizuálním designem, který je velmi podobný aplikaci pro Android, která vám umožňuje streamovat hry z Xbox Series X | S do vašeho telefonu. Streamujte hry z Xbox Series X | S do počítače takto:

 1. Zapněte zařízení Xbox Series X nebo S.

 2. Připojte ovladač Xbox Series X | S k počítači pomocí Bluetooth nebo USB-C.

 3. Spusťte streamování her pro Xbox (testovací aplikace).

 4. Klikněte na ikonu ikona nabídky (tři vodorovné čáry) v levém horním rohu.

  Streamování her z Xbox (testovací aplikace).

 5. Klepněte na Vzdálené hraní na Xbox.

  Možnosti streamování hry Xbox (testovací aplikace).

 6. Klikněte na konzolu Series X nebo S, kterou chcete streamovat.

  Hlavní obrazovka Xbox Game Streaming (testovací aplikace).

  Pokud seznam nevidíte, klikněte na ikonu uživatele v pravém horním rohu obrazovky a ujistěte se, že jste přihlášeni k síťovému účtu Xbox, který má alespoň jednu registrovanou Xbox Series X nebo S.

 7. Počkejte, až se konzola připojí.

  Streamování her Xbox (testovací aplikace) se připojuje.

 8. Vyberte hru na řídicím panelu a začněte hrát.

Protože se jedná o beta aplikaci, nebude to vždy fungovat. Pokud nemůžete streamovat, zkontrolujte připojení k internetu pro Xbox Series X nebo S. Pokud to stále nefunguje, počkejte, dokud nebude k dispozici nová verze aplikace, a zkuste to znovu. Tyto problémy pravděpodobně zmizí, až bude aplikace skutečně vydána a nebude již v beta verzi.