Skip to content

Jak synchronizovat kalendář s Asistentem Google

1 de Srpen de 2021
sync calendar to google assistant 4159478 finalv1 ct updated 87f5da62aa01401f935b9fadf5d4f117

Co vědět

 • Chcete -li synchronizovat svůj kalendář s domovskou stránkou Google, otevřete Aplikace Google Home, vyberte Jídelní lístek > Více nastavení > Google Homea zapněte Osobní.
 • Chcete -li přidat událost, řekněte „OK Google, add“ nebo „Hey Google, add“ a uvést schůzku nebo událost.

Tento článek vysvětluje, jak propojit Kalendář Google s Asistentem, požádat jej o přidání a zrušení schůzek a sdělit vám svůj rozvrh v osobním nebo sdíleném kalendáři.

Kalendáře kompatibilní s Google Assistant

Asistent Google vám může pomoci spravovat schůzky, pokud používáte Kalendář Google. Svůj kalendář Google můžete připojit k počítačům Google Home, Android, iPhone, Mac a Windows, které jsou všechny kompatibilní s Google Assistant. Chcete -li jej propojit s Asistentem Google, musíte mít kalendář Google. Může to být váš primární kalendář Google nebo sdílený kalendář Google. Asistent Google však není kompatibilní s kalendáři, které:

 • Importováno z adresy URL nebo iCal.
 • Synchronizováno s Kalendářem Google (například Apple nebo Outlook).
 • Tematické, jako je ten věnovaný svátkům nebo narozeninám.
 • Nejsou plně čitelné ani upravitelné, například takové, které obsahuje pouze volné a zaneprázdněné informace.

Google Home, Google Max a Google Mini nelze synchronizovat s kalendářem Apple nebo Outlook.

Typy pro chodce na smartphonu na městské ulici v noci

Jak synchronizovat kalendář s domovskou stránkou Google

Správa zařízení Google Home vyžaduje mobilní aplikaci Google Home a váš telefon i chytré zařízení musí být ve stejné síti Wi-Fi. Nastavení zařízení Google Home zahrnuje propojení s vaším účtem Google a vaším kalendářem Google. Pokud máte více účtů Google, použijte ten, kde máte uložený primární kalendář. Poté zapněte Osobní výsledky vyhledávání. Zde je postup:

 1. Spusťte Google Home aplikaci na svém mobilním zařízení.

 2. Klepněte na Jídelní lístek ikona, která je reprezentována třemi řádky naskládanými na sebe, umístěnými v pravém horním rohu obrazovky.

 3. Klepněte na Více nastavení.

 4. Pod Zařízení, klepněte na Google Home chcete spravovat.

 5. Zapněte posunutím posuvníku doprava Osobní Výsledek. Pokud tuto funkci nechcete používat, přesuňte posuvník doleva, ale tato akce vypne všechny osobní výsledky, nejen váš kalendář.

Pokud stejné zařízení Google Home používá více lidí, musí si každý nastavit hlasovou shodu, aby zařízení rozpoznalo, kdo je kdo. Po povolení režimu více uživatelů v nastavení pomocí aplikace Google Home může primární uživatel pozvat ostatní k nastavení hlasových shod. V nastavení aplikace je také možnost slyšet události ze sdílených kalendářů povolením osobních výsledků podle výše uvedených pokynů. Pokud máte více než jedno zařízení Google Home, opakujte tyto kroky pro každé z nich.

Správa kalendáře pomocí Asistenta Google

Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, je interakce s Asistentem Google stejná. Můžete přidat události a požádat o informace o událostech hlasem. Do svého kalendáře Google můžete také přidávat položky z jiných aktivních zařízení a přistupovat k nim pomocí Google Assistant. Chcete -li přidat událost, řekněte „OK Google“ nebo „Hej Google“. Zde jsou příklady, jak můžete tento příkaz formulovat:

 • „Hej Google, přidej si schůzku s lékařem do mého kalendáře.“
 • „Dobře, Google, naplánuj mi koncert na pátek v 19 hodin.“
 • „Dobře, Google, přidej událost s názvem Jennyina překvapivá párty.“

Asistent Google používá kontextové stopy z toho, co říkáte, k určení dalších informací, které potřebuje k dokončení plánování události. Pokud ve svém příkazu nezadáte všechny informace, Asistent vás požádá o název, datum a čas zahájení. Události vytvořené Asistentem Google mají výchozí délku, kterou jste nastavili ve svém Kalendáři Google, pokud neurčíte jinak. Chcete -li požádat o informace o události, použijte příkaz probuzení Asistenta Google a poté se zeptejte na konkrétní schůzky nebo se podívejte, co se děje v konkrétní den. Například:

 • „Dobře, Google, kdy/co/kde je moje první událost/schůzka?“
 • „Dobře, Google, kdy/co/kde je moje další událost/schůzka/program/kalendář?“
 • „Dobře, Google, seznam všech událostí k 1. dubnu.“
 • „Hej Google, jaký je můj dnešní program?“
 • „Hej Google, co mám v pátku v kalendáři?“

U těchto posledních dvou příkazů Asistent přečte vaše první tři schůzky dne.