Skip to content

Jak ukládat hlasové zprávy v systému Android

3 de Srpen de 2021
GettyImages 526664072 2824404c8ee746d294c9b3587fe8fad2

Měli byste vědět, jak ukládat hlasové zprávy, ať už z praktických nebo sentimentálních důvodů. Zde je několik způsobů, jak zachovat důležité hlasové zprávy v systému Android.

Proč ukládat hlasové zprávy v systému Android?

Existuje několik důvodů pro uchování hlasových zpráv. Pokud jste například v nějakém soudním řízení, je důležité zachovat jakoukoli interakci s jinou stranou, včetně hlasové schránky. Někdy si musíte nechat hlasovou schránku, protože uchovává cenné informace, jako je lékařská schůzka nebo pokyny. V ostatních případech to může být zvuková pohlednice od milovaného člověka. Pokud má váš telefon službu zálohování v cloudu, zkontrolujte, zda uchovává hlasové zprávy.

Ukládejte hlasové zprávy v systému Android pomocí aplikace Visual Voicemail

Mnoho moderních telefonů má předinstalovanou aplikaci vizuální hlasové schránky, nebo si můžete stáhnout aplikaci třetí strany, jako je Hullomail nebo Instavoice. Tyto aplikace jsou navrženy tak, aby ukládaly a uchovávaly hlasové zprávy a zároveň vám poskytovaly snadný přístup k vašim zprávám. Tyto aplikace obecně zobrazují číslo, jméno (pokud máte k tomuto číslu uložen kontakt) a v mnoha případech krátký přepis hlasové schránky. Aplikace tyto hlasové zprávy automaticky neuloží do vašeho telefonu. Je to rozhraní pro přístup k hlasovým zprávám ze systému vašeho operátora. Pokud přepnete na jiného operátora nebo s ním ukončíte vztah, budou vaše hlasové zprávy smazány. Většina aplikací pro vizuální hlasovou schránku vám umožňuje stáhnout si zprávu přímo do telefonu.

 1. Klepněte na zprávu, kterou chcete uložit.

 2. Klepněte na tři tečky ikona představující nabídku aplikace.

 3. Klepněte na Uložit zprávu do nebo Exportovat do souboru.

Pomocí služby pro přeposílání můžete své hlasové zprávy odesílat na svůj e -mail

Některé aplikace vizuální hlasové schránky také automaticky odesílají záznam nebo přepis na váš e -mail. Další užitečnou možností je zaregistrovat se do služby pro přesměrování, jako je Grasshopper nebo Callhippo, která bude dělat to samé. Většina služeb pro přesměrování nabízí obojí, takže pokud nepotřebujete zvukový záznam nebo je pro vás obtížné slyšet některé zprávy, může být užitečnou volbou přepis. Buďte s těmito službami opatrní, zejména pokud vám telefonují lidé, kteří mohou diskutovat o citlivých informacích o hlasových zprávách, například lékaři nebo finanční poradci. Informujte tyto osoby, že tyto služby používáte, aby věděly, že omezí jakoukoli diskusi o soukromých informacích.

Nahrajte si hlasovou schránku Android do počítače

Další trik, který můžete použít, je přeměnit telefon na zvukové zařízení, ze kterého počítač nahrává. To je zvláště užitečné pro telefony, které mají malou paměť pro aplikace nebo starší telefony. Co potřebuješ:

 • Telefon Android s konektorem pro sluchátka.
 • Kabel sluchátek mezi muži a muži.
 • Počítač s konektorem pro připojení sluchátek.
 • Základní software pro nahrávání zvuku, jako je Windows Voice Recorder nebo Apple QuickTime Player.

Existuje mnoho typů zvukového softwaru a většina používá stejný jazyk a stejné kroky.

 1. Připojte telefon k počítači pomocí kabelu sluchátek. Na telefonu zapojte jeden konec do konektoru pro sluchátka a druhý do portu IN nebo MIC počítače. Pokud ho nemůžete najít, budete možná muset použít kabel USB-to-sluchátka.

 2. Otevřete software rekordéru zvuku a vyberte Nový záznam.

 3. Otevřete v telefonu hlasovou schránku a začněte nahrávat. Poté spusťte hlasovou schránku.

 4. Po dokončení hlasové schránky záznam zastavte a přehrajte jej, abyste měli k dispozici relevantní informace.

 5. Zvukový soubor uložte, pokud to vaše aplikace nedělá automaticky, a v případě ztráty počítače zálohujte zvukové soubory na samostatný server.