Skip to content

Jak uspořádat Disney Plus Watch Party

7 de Červenec de 2021
disneywatchparty05 863491301178465f8a2d6c39f8471f86
 • Chcete-li vygenerovat odkaz na pozvánku, přihlaste se k Disney Plus, vyberte film nebo televizní pořad> GroupWatch ikona> znaménko plus> Kopírovat odkaz.
 • Chcete-li se připojit k večírku hodinek, musíte mít účet Disney +.
 • Na párty GroupWatch může být až 7 osob, včetně hostitele. Spolu mohou streamovat až 4 profily na účtu.

Tento článek vysvětluje, jak hostit a připojit se k hodinkové párty Disney Plus pomocí funkce GroupWatch.

Jak pořádat Disney Plus Watch Party

Zde je návod, jak sledovat Disney Plus s přáteli několika krátkými klepnutími nebo kliknutími. Pokud používáte chytrý televizor nebo streamovací box jako Apple TV, jste zvyklý být schopen zahájit GroupWatch. Stále se můžete účastnit, ale druhá strana, se kterou sledujete, musí k zahájení GroupWatch použít webový prohlížeč nebo mobilní aplikaci.

 1. Přihlaste se k Disney Plus na svém příslušném zařízení. Pokud to děláte v prohlížeči, přejděte na web Disney +.

 2. Vyberte film nebo televizní pořad, který chcete sledovat se svými přáteli a rodinou.

  Disney Plus

 3. Vyberte malé GroupWatch ikona – vypadá to jako tři amorfní karikaturní lidé.

  Ikona Groupwatch na Disney +.

 4. Na obrazovce GroupWatch vyberte ikonu + ikona vedle vašeho profilového obrázku. Poté dostanete odkaz, který po sdílení s ostatními umožňuje připojit se k vaší relaci GroupWatch.

 5. Vybrat Kopírovat odkaz a sdílejte odkaz s přáteli a rodinou, jakkoli uznáte za vhodné. Večírek GroupWatch může mít až 7 osob, včetně hostitele. Když se připojí k vaší hodinkové párty, uvidíte číslo skupiny v pravém horním rohu obrazovky, stejně jako možnost výběru toho, kdo je tam.

Připojte se a sledujte Disney Plus na večírku

Připojit se ke skupině GroupWatch je ještě jednodušší než ho pořádat. Vše, co musíte udělat, je ujistit se, že máte účet Disney Plus, a pokud jste na mobilním zařízení nebo konzole, nechte si aplikaci nainstalovat. Pokud jste na PC, můžete místo toho pomocí prohlížeče GroupWatch se svými přáteli a rodinou. Když vám hostitel hodinek pošle odkaz, vyberte jej a měl by buď otevřít aplikaci, nebo vás poslat na domovskou stránku Disney Plus ve vašem prohlížeči. Přihlaste se a měli byste být okamžitě přesměrováni na GroupWatch Party. Kliknutím na ikonu prohlížeče v pravém horním rohu můžete zjistit, kdo další je.

Jak Disney + Watch Party (GroupWatch) funguje

Jako hostitel můžete pozvat až šest dalších pozorovatelů. Disney Plus umožňuje společné streamování až čtyř profilů na účtu. Všichni budete sledovat film nebo televizní pořad najednou s možností pozastavit, přetočit nebo přehrát společně, abyste mohli lépe sdílet své oblíbené okamžiky. Emojis můžete dokonce použít k interakci při sledování. To se trochu liší od sdílení účtu Disney Plus, kde oba používáte stejné přihlašovací údaje. Oba budete muset ke svým vlastním účtům sledovat stejný obsah společně ve stejnou dobu a užít si všechny další interaktivní prvky večírků Disney GroupWatch.

Může kdokoli hostit Disney Plus Watch Party?

Jakkoli jsou hodinky Disney Plus večírky, není to něco, co může každý hostit nebo se na něm podílet. Funkce GroupWatch je v současné době k dispozici pouze v USA a dětské profily se na nich nemohou vůbec podílet. Pokud máte více lidí ve stejné domácnosti nebo se díváte, abyste se společně zúčastnili hodinářské párty, budou k tomu muset použít stejné zařízení. I když na účet Disney Plus existuje limit pro čtyři zařízení, události GroupWatch omezují členy GroupWatch na jedno zařízení na účet, i když to můžete udělat na jakémkoli kompatibilním notebooku, stolním počítači, tabletu, telefonu nebo konzole.